Bursaspor'u bekleyen büyük tehlike!

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, 1 milyon 159 bin liralık taksidin 2 Ocak 2024’e kadar ödenmemesi durumunda vergi yapılandırmasının bozulacağını açıkladı…

Galip Sakder, konuyla ilgili şu uyarıyı yaptı;

“Bilindiği üzere; son ödeme tarihi 2 Ocak 2024 olan 1 Milyon 159 bin TL’lik vergi yapılandırma taksiti ödenmediği takdirde, yapılandırmamız bozulacaktır.

Kulüp lisansı almamızın riske girmesinin yanı sıra yeni puan silme cezaları ile de karşı karşıya kalınacaktır. Ayrıca 120 aylık ödeme kolaylığının ortadan kalkması ile ciddi bir ekonomik yükün yeniden gündemimize gireceği aşikârdır.

Tüm Bursaspor paydaşlarının yapılandırma taksit ödemesine ilişkin elinden geleni yapması bu bakımdan önem arz etmektedir.”

28 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Adamlar parası olmamasına rağmen ödüyorlar zaten Aylardır taksitleri.Yeni yönetim gelecekse buyursun ödesin de parası oluğ olmadıgını görelim ama kafa yokki cogusunda

   3
   11
   1. @CMC yorumuna yanıt olarak

    Neyi ödediler acaba elektrikler kesik personel maaşı yok futbolcuların ödemeleri yok evlerine ekmek götürmeye paraları yok bunlar bursaspor tarihinin en kötü yönetimi defolun gidin

    3
    1
  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Selim Kurtulan ne alaka? Adam yönetimde mı? O kadar iş adamı zengin insan aidatını yaptırmamış oy kullanamayacak ama Selim abi listede aidatını yatırmış görünüyor. Canı sıkılan Selim abiye laf çakıyor. Adam senin benim gibi sıradan Bursaspor aşığı. Sanki geçmiş borçları o yaptı. Selim abinin çılgın sayısal oynadığını bilirim. Tutturursam Bursaspor’un borcunu kapatırım diyordu. Bu kadar Bursaspor aşığı bir insan gördünüz mü????

   5
   21
   1. @Zoe yorumuna yanıt olarak

    Selim abini yazma nedenim, Emin Adanur yönetimine ve Recep Günay yönetimine tutumu dur. ikisindede yanlış yaptı. Adanura sövdü tepki gösterdi, istifaya zorladı, Recep Günay yönetimi ide tam tersi savundu, destek verdi.Hee ben Adanuru şahsen tanımam etmem, ama kulübede ceza getirmezdi, öderdi.

    6
    7
    1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

     Ne çorbaymışşş beeee. Yıllardır bitmedi bu çorba muhabbetiniz….Sana şu kadarını söyleyeyim Selim abinin öyle çorbaya morbaya ihtiyacı yok. Hali vakti yerinde çok şükür. Ha deplasmana otobüs kaldırmak için illa ki iş adamlarından yardım almıştır. Bundan doğal birşey de yok. Türkiye’deki bütün taraftar grupları deplasman yapabilmek için birilerinden yardım alır. Bunu Ultraslan’da GFB”de Çarşı’da, Tatangalar’da, Hodri Meydan’da, Gecekondu’da aklına gelebilecek bütün gruplar yapar. Maksat boş muhabbet işte

     3
     8
   2. @Zoe yorumuna yanıt olarak

    İroni mi yapıyorsun gerçekten bu kadar kör cahilmisin sen aidat dediğin yıllık 400 tl bi zahmet ödeyiversin selim abin onu da Bursaspor’un sırtından geçindi yıllarca hala da geçiniyor

    7
    4
   3. @Zoe yorumuna yanıt olarak

    Selim abin başkanların fabrikalarına gidip corba alan biri bursa hiç umrunda deyil Banaz yönetimini nasıl istifa ettirdiler isteseler bunları bir gün tutmazlar selime abi dediğin göre yaşın ufak olaylı aydın macında arabadan inemedi

    8
    4
  3. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Manken Metin’i de unutma. 2. Başkan. İbrahim YAzıcı’nın koltuğunda yan oturup resim çektiriyo öptümün emlakçısı. Mudanya yolu Çağrışan’da 2 parsel arsa satçak da parayı bulcak.Hayattaki tek ideali bu.

   8
   3
  4. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Galip Sakder bir kere de elini cebine sen at.Ortalar da divan başkanıyım diye gezip duruyorsun,bu klübe bir hayrın olsun, konuşmaktan başka.

   10
   1
  5. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Dünkü olaylardan sonra Futbol için yeni dönem başladı FB GS BJK TS ve Bursaspor için çünkü hepsi bir şekilde bu ülkeye zarar vermeye başladılar başarıları dünya arenasında 5-6 -8 gol yeyip geri dönmekten başka birşey değil Araplar Manchester den tut Newcastle Paris St Germain Dan tut İtalya 100’lerce kulübün sahibi Ronaldo bile orada oynuyor ve Arabistan da dünya kupası yapılıyor dostluk maçları oynanıyor ve hangisi Fransız marşı veya De Gaul posteri ile çıkıyor? Adamlar Marşa Bayrağa Atatürk Posterlerine izin vermiş sen anlaşmada olmayan yok tişört yok ekstra yazı logo vs istiyorsun orası Istanbulmu? Yani zaten devlet arazisinde devlet stadyum da oynuyorsunuz borcunuz 100-200 milyar TL kime ayak çekiyorsun Bursaspor’a gelince kimlerin eline alet olduk resmen Diyarbakir ile iç savaş çıkartacaklar yazıklar olsun lanet olsun

   11
   13
  6. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   ”Bursaspor için en büyük tehlike!”
   kendi taraftarı ve kendi medyasıdır.
   bu ikili yok olmadığı ya da değişmediği sürece düşüşe devam.

   Allah aşkına biraz akıl-mantık.
   bu paralar, bu sanayi şehri için nedir ki?
   bu kadarcık paralar bulunamıyorsa sebebi nedir, diye neden kimse düşünmüyor?

   bi defa medya taraftarlar olarak,
   vefasızız. sabırsızız. skorcuyuz. baskıcıyız.
   bi defa herşeyden önce bu şehirde yaşayanlar olarak Bursaspor’un bizim için ne anlama geldiğini bilmiyoruz.
   sportif ve kentlilik bilincimiz yerlerde sürünüyor.
   bu şehirde donanımlı ve güvenilir insanlar aday olmaktan korkuyorlar.
   çünkü önlerinde İ. Yazıcı, L. Kızıl örnekleri var.
   zaten camianın bu tip bir başkan arayışı hiç olmadı. ya cüzdanının kalınlığına bakıldı, ya da yalanın büyüklüğüne ve tatlılığına.
   para bulunsa, sorunlar çözülse ne olur. 1-2 sezon sonra yine aynı yerdeyiz.
   sonuç olarak zihniyet değişikliği ve de eğitim şart…

   15
   6
    1. @Timsah11 yorumuna yanıt olarak

     aslında eksi verenlerin bir suçu yok arkadaşım.
     onlara kendi oyuncularını birer robot, futbolu savaş, takımlarını da skor-matik gibi görmelerini sağlayan!!! spor medyasıdır.
     galibiyetten sonra aslan-kaplan olanların, bir hafta sonra ki mağlubiyette nasıl kazma-küreğe, hatta hain’e dönüştüğü.
     tribünlerde atılan ölmeye ölmeye geldik! burası bilmem ne burdan çıkış yok! vur kır parçala bu maçı kazan! sloganları bunların kafa yapılarının göstergeleri.
     ne yazık ki bunları değişim de kurtarmaz.
     eğitim şart! deyip daha fazla kimsenin zamanını almayayım.

     4
     2
 1. Türkiyenin dördüncü büyük şehrinin tek takımı ve ayrıca sanayici ve iş adamlarının İstanbuldan sonra en fazla oldugu şehrin tek takımı eğer bu durumlara düşüyor ve kimse de elini uzatmıyorsa ve de recep gibi başkanlar göreve gelip elinden geldiğince bu klübü batırmaya çalışıyorsa burada kesinlikle planlanmış bir şey arıyorum.Bence taraftardam başka kimse Bursaspor’u istemiyor Bursaspor’u kapatma planları senelerdir sürüyor.Yapabilseler hemen bugün kapatırlar.

  12
  8
  1. @utkuy224 yorumuna yanıt olarak

   Bu taraftar Rahmetli başkan Yazıcı ya bile küfretti. Sonra suçu başka yerde aramasınlar. Samet Aybaba ya Beşiktaşlı diye küfredidi sonra neden aday çıkmıyor. Adam hem para verecek hem karısına mı küfür yiyecek.

   5
   6
 2. Buparayi Recep birdefada öder parasivarsa ödesin bakalım cebinden görelim oraga geldi sanki borçları odeyecekgibi sen oraga neden geldi belamisin paran gök pulun gök takimida bitirdin sende rahatladin baskanlik kim sen kimsin takimida dusurdun birdaha butakimi yanından dahigecme başka dediğin otoriter ollacak koca bursada birtane başkanlık yapacak adammiyok yazık bursa parakazanan iş adamlari neredesiniz çıkın böyle adamlara bu kulübü bırakmayın bursa battiyor bursaspordeyil bir an on ce cikin bidaha Bursa’nın adını dahi biryerde duyamazsiniz hemen cikin

  6
  9
 3. BU KENDİNİ HANİ AMİGO SANAN BEYEFENDİ SELİM KURTULAN VARDİ BİR ZAMANLAR NEREDE BİLEN DUYAN VARMI PARDON PARDON UNUTDUM O PARA KOKUSU ALİNCA ORTAYA ÇIKIYORDU ŞİMDİ PARA YOK SELİMDE YOK YANİ KISACASI YÖNETİMDE PARA YOK AMİGODA PARA ZATEN YOK BU BORC ÖDENMEZ SELİM ORTAYA ÜÇLÜ ÇEKTİR TAYFANAAAAAA

  6
  7
 4. bursada 3 milyon civarı insan var. bunların
  2 milyon kişişi 20 tl verse bakın sadece 20 tl diyorum 40 milyon tl yapar.
  nasıl kafa ama,sonuçta beyin bedava. sonra bekle bizi süper lig.
  OKADARRRR

  4
  9
  1. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

   İşte o insanların %99’u 20 lirayı sokağa atar da Bursaspor’a vermez, çünkü hiçbir şey değişmiyor, o parayı istemek için bile kulübün başında adam gibi adamlar olması lazım! Adam gibi adamlar da anasına bacısına karısına küfür ettirmek için mi başkan olacak?! Bu Recep bile bir daha aday olacak mısın diyene “küfür yemek için mi aday olayım?” dedi düşünün artık.

   2
   4
  2. @oben bensen yorumuna yanıt olarak

   Ufaklık Bursa’nın borcu birbuçuk milyar senin topladığın paranın 40 katı .
   Borç bitecek sonra yeni Topçular alacan önce birinci lige sonda süper lige herkesten 1600 TL topla sen 40 yetmiyor .

   6
   2
 5. Biran önce sirketlesme gecmeli kulüp baskan arabakdan vaz gecmeli avrupada tüm kulüpler sirketlesmis biz o gelsin bu gelsin batiran takimi bu hale sokanlar ali ay emir adanur vs. Degimil divan kuruluda degismeli cok pazifler

  4
  1
 6. Adam ödedi zaten bundan önceki taksitleri bunu da öder ondan sonra da çeker gider ve kulube 1 lira alacak yazdırmadan ödedi.Siz de adama sövmeye devam edin parası olmadan iyi niyetle çalışan kaynak bulan insanlara bile bunu yapıyorsunuz.Madem yeni yönetim paralı yönetim gelecek buyursun ödesin şimdiden zora girmeyelim hem de ciddiyetini ve parasını göstersin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu