Bursasporluyuz.Net İftar Organizasyonu Gerçekleştirdi

Bursasporluyuz.net internet sitesinin geleneksel hale gelen iftar yemeği dün akşam Merinos Parkı’nda bulunan bir restoranda düzenlendi. İftar yemeğine Başkanımız Recep Bölükbaşı, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, eski yönetim kurulu üyelerimiz, basın mensupları ve taraftarlarımız katıldı.

Yemekte konuşan Başkanımız Recep Bölükbaşı, Bursasporluyuz.net yönetimine güzel bir organizasyona imza attıkları için teşekkür etti. Başkanımız Bölükbaşı şu açıklamayı yaptı; “ Basın mensupları, eski yöneticilerimiz ve taraftar temsilcilerimizin davet edildiği gerçekten güzel bir gecede bir araya geldik. Bu organizasyonların artarak, Ramazan ayımızın en iyi şekilde geçmesini  temenni ediyorum. Bursasporluyuz.net, Bursa’mızın sporuna yön veren, en büyük internet sitelerinden bir tanesi. Takip edilen, sevilen ve yorumları izlenen, çokta yorum yapılan bir site. Bende zaman zaman takip ediyorum. Kendilerini objektif yayıncılıklarından dolayı kutluyorum” dedi.

Düzenlenen organizasyonun ardından konuşan Bursasporluyuz.net Genel Yayın Yönetmeni Adnan Batır ise; “Bursasporluyuz.net iftarları artık geleneksel hale geldi. Bu sene kendi ekibimiz olarak 3. organizasyonumuzu düzenledik. Başkanımızın katılımı bizleri çok memnun etti. Burada Bursaspor’a gönül veren taraftarlarımız, arkadaşlarımız var. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl daha kapsamlı şekilde bu organizasyonu tekrar gerçekleştirmek isteriz” diye konuştu. .

 

Bursaspor.org.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu