Bursasporlular olmasaydı sonuç ağır olurdu!

Saldırıya tanık olan polis “Bursasporlular için trafik kesilmeseydi bilanço daha ağır olabilirdi, ölüm sayısı 38 yerine 138 olacaktı” dedi. Bombalı araç trafik kesilince 150 metre ötede kaldı.

Türkiye’nin birliğine kasteden ihanet çetesi bu defa Beşiktaş-Bursa maçında görevli çevik kuvvete bombalı araçlarla saldırdı. Saldırıya tanık olan polis “Bursasporlular için trafik kesilmeseydi bilanço daha ağır olabilirdi, 38 yerine 138 olacaktı” dedi.DAHA VAHİM OLABİLİRDİPatlamanın, Bursaspor taraftarlarının stadyumdan çıkarıldıktan çok kısa süre sonra yaşanması bilançonun daha da ağır olmasını önledi.Terör saldırısının göbeğindeki bir polis şunları kaydetti: Ben spor polisiyim. O sırada Bursaspor taraftarını tahliye etmek için trafiği kesmiştik. Bu sebeple bombalı araç bizim bulunduğumuz bölgeden 150 metre geride kaldı. Eğer trafik normal seyrinde ilerleseydi, yani kesilmemiş olsaydı, bombalı araç, Spor Şubesi’nden 10’ar kişilik 6 ekip, Çevik Kuvvetten de bir o kadar arkadaşımızın ortasında patlayacaktı. Şehit sayısı 38 yerine -Allah korusun- 138 olacaktı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu