Bursasporlu taraftarlardan Yemen’e gıda yardımı

Yıllardır açlık sıkıntısı çeken Yemen’in imdadına Bursasporlular yetişti.

Kulüplerine verdikleri destekle herkesin hayranlıkla izlediği Bursasporlular sosyal sorumluluk ve yardım projeleriyle de örnek olup büyük takdir topluyor.

Daha önce de pek çok yardım projesini başlatan veya devam eden kampanyalara aktif bir şekilde destek olan Bursasporlular son olarak açlık sıkıntısı çeken Yemen halkının imdadına yetişti.

Her gün pek çok çocuk ve yetişkinin açlıktan hayatını kaybettiği Yemen için bir şeyler yapılması gerektiğini dile getiren Bursasporlu taraftarlar, Timsah Arena’da topladıkları yardımları tırlarla Yemen halkına ulaştırırken birçok taraftar da Yemen için organize edilmiş farklı yardım noktaları vasıtasıyla desteklerini Yemen halkına gönderdiler.

Bursa’dan Yemen’e ulaşan ilk parti yardımlar Yemen Halkı arasında büyük mutluluğa neden olurken Bursasporlu taraftarları bu davranışı büyük takdir topladı.

Ulusal medyada da büyük yankı uyandıran bu yardım organizasyonuna geniş yer verildi.

 

 

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hey maşallah, katkıda bulunan, vesile olan herkese emeklerinden güzel yüreklerinden dolayı Allah razı olsun
  Bursasporlu olmaktan dolayı gurur duyuyorum

 2. Ordaki küçük masum çocukları görüpte burda trilyonlar alan kemboya bakınca içim cız ediyor ya. Kembo maaşının 3 te 1 ini bağışlasa 1 yıl yeter ordaki masum insanlara 🙁

  5
  1
  1. @Bir Taraftar Hikayesi yorumuna yanıt olarak

   Bu durumun en büyük sorumlusu biz değilmişiz? Futbol denilen bu “OYUN” a gereğinde fazla ilgi ve değer veriyoruz. Saatlerce köle gibi çalışan insanlar aldıkları üç kuruşla atkı,forma,bilet alıp bu ciğeri beş para etmez topçular milyonlar alsınlar diye katkı koymaya çalışıyoruz.Artık insanlar bunu anlamalı çok gereksiz fanatizmi bırakmalı.

   6
   1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu