Bursasporlu taraftarlardan futbolculara çağrı

Bursaspor'da Hasan Ayaroğlu'nun ayrılık mesajının ardından taraftarlar harekete geçti.

Sosyal medyadan yapılan paylaşımlarda şu ifadeler yer aldı;

Bugüne kadar canla başla elinden geleni yapan ve sabırla bekleyen sözleşmesi biten futbolcularımızın gemiyi terk etmemelerini istiyoruz.

Geri dönüşü imkansız olan bu konuyla ilgili açık çağrıyı, başta Özer Hurmacı olmak üzere tüm futbolcularımızdan istirham ediyoruz.
#yadigar

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    Taraftar hak etseydi olurdu. Demek ki hak etmiyoruz. Bu ayrı bir şey, Ancak şu kulübe gelen yöneticilerin de Bursaspor taraftarlarına hiç değer vermediği de aşikar. Sadece kendi egosunu tatmin etmeye geliyorlar.

    3
    4
   2. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    TeXas i severim kendimde öyleyim ama yanlış BURSASPOR dan büyük ne Texas vardır nede maraton bugüne kadar ne olduysa Texas in miymintiligi yüzünden oldu

    13
    1
   3. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

    Kardeş çıkın, baş.secin, transfer yapın madem tek buyuk gerçek sizsiniz. Görelim kaç kilosunuz. Dışarıdan gazel okumakla olmuyor bu işler! Takım kurun, lafla peynir gemisi yürümez.

    21
  1. @isyan yorumuna yanıt olarak

   Stad her maç dolsa futbolcuların maaşları dahil pekçok şey ödenir.bursaspor kombine çıkarmalı iyi bir yönetimle üst lige çıkmalı.tabi küfürle dolan stadın paraları cezaya gitmese.

   14
   2
 1. Seçimlerden önce
  tesislerde a ka pe nin
  hava bastigi tog bütün
  dertlere deva olur.
  Sen oyna TOG Sen oyna.

  35
  26
   1. @Timsah yorumuna yanıt olarak

    Onu taraftar gruplarına söyle hepsi AKP nın peşinden gitti bursaspor u siyasete alet etti..
    Bursasporum taşınmazları vardı hiç birşey elinde kalmadı..

    3
    1
   1. @TOGG yorumuna yanıt olarak

    Tog alamazsın
    hayalini bile kuramazsin.
    Senin gibi zugurtler
    ancak çene yorar.
    Kolanin içine aspirin
    at koca TOG içinde
    kalmış kabiz olmuşsun.

   2. @TOGG yorumuna yanıt olarak

    Hele kardeş bu TOGG.lara ne oldu? Seçim üzeri statlara gelip gösteri yapıyorlardı! Seçim bitti TOGG yoook.Biti gitti şeytan aldı götürdü.

    10
    2
 2. Hiç bir oyuncu Bursaspor’da durma. Hepsi ev bakıyor. Bu kulüpte kalıp Hatçe Recep’ten nası maaş alacaklar. Recep akşam olunca eve nası gitçem diye düşünüyo. Cepte Akbil yok amk.

  11
  9
 3. Bizleri âleme rezil ettiniz diyenler şimdi yalvarıyor. Bu çocuklara ve PTT iken kendi altyapı gençlerimizle bile etmediğiniz ne küfür kaldı ne de hakaret. Kaldı ki çocuklar 3000 TL’ye oynuyorlardı ve bu parayı bile alamiyorlardi. Sadece gelip kulübü soyan başkan müsveddeleri değil, biz de onlar kadar suçluyuz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu