Bursasporlu oyuncu milli takımda

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden U18 Milli Takım kadrosuna bir oyuncusunun davet edildiğini duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulübün bilgilendirmesi şöyle;

U18 Milli Takımımızın 15-19 Haziran 2023 tarihlerinde Taşkent‘te Özbekistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya futbolcumuz Seçkin Batuhan Fırıncı davet edildi.

Aday kadroya davet edilen oyuncumuz, 04 Haziran 2023 Pazar günü saat 18.00’de Antalya Tui Blue Xanthe Hotel‘de toplanmaya katılacak.

U18 Milli Takımımız, 12 Haziran 2023 Pazartesi gününe kadar çalışmalarını Antalya‘da sürdürecek ardından karşılaşmaların oynanacağı Özbekistan’a hareket edecek.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Akılsızlıktan, plansızlıktan, sabırsızlıktan, düşünceliksizden, bilinçsizlikten, sevgisizlikten kısaca her ne hikmetse bir türlü camia ve kulüp olmamızdan kaynaklı bu çocuklar tıpkı bir sigara dumanı gibi elimizden uçup gidiyorlar.
    Kaybeden ne yazık ki en başta bu çocuklar, Bursaspor ve Türk futbolu oluyor maalesef..!

    15
  2. Tebrikler evlat. Bu sene sana da sıra gelicek. Kadroyu koruyup güzel bir kamp yaparsak önümüzdeki sezona çok daha iyi başlarız. Sene başındaki seviye ile şu an arasında dağlar kadar fark var. çoğu maçta fiziksel olarak bile ayakta duramıyorduk.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu