Bursasporlu öğretmenin yardım çağrısı!

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde öğretmenlik görevini icra eden Bayram Seymen'in Bursaspor camiasından bir isteği var.

Bayram Seymen öğretmenin mesajı şöyle:

Konuyla ilgili paylaşımda bulunana Tarık ÇapçıÖğretmenimizin bu çağrısı ile ilgili olarak bahsedilen yardım kampanyası için, yardım ulaştırmak isteyenler, 12 Eylül Çarşamba Günü Akşam saat 20:00’de Atatürk Stadı’na yardımlarını getirebilirler. Destek olacak herkese şimdiden teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

 

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kendisi çok yakın arkadaşımdır.bursa’da birlikte çalıştık.elinizden geldiğince yardımcı olursanız sevinirim,var olun.

  60
  2
   1. @berduş yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim Benim önceliğim kendi şehrimin çoçukları amacım asla polemik yaratmak değil ama Alemdar’daki çoçuğun ihtiyacı varsa gerisi sıraya girer …

    1
    3
   2. @berduş yorumuna yanıt olarak

    Alemdar Özel İdare ilkokulu abi.Madem açık ediyorsun cevap vereyim:))
    imkânı olan bize de yardımcı olursa vallahi büyük sevaba geçer.

    3
    1
 2. Bütün dünya bizi kıskanıyor ama daha geleceğimizi teslim edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirecek imkanları sağlayamıyoruz. Elimden geldiğince yardım edeceğim ve imkanı olan herkes de yardım etsin mutlaka ama herkesten rica ediyorum; lütfen nasıl bir yalanlar bulutu ile gözümüzün/görüşümüzün kapatıldığını fark edin artık. Ülkemizin durumu gerçekten çok kötü ve yakın zamanda iyiye gideceğine dair hiç bir emare yok. Bütün bunlar da yıllardır ardı ardına yapılan yanlışların, sonu gelmeyen kandırılmaların sonucu.

  50
  58
  1. @efe yorumuna yanıt olarak

   Bazıları gerçekleri görmeye başladı bazıları da yakında görür. Havuz medyanın masallarına kanmayın . Allah akıl, mantık vermiş doğruyu, yanlışı , suçu, başarıyı, başarısızlığı sorgulayın . Futbolu bile istedikleri gibi dizayn ediyorlar. Yalan mı ?

   8
   12
  2. @efe yorumuna yanıt olarak

   Ordan burdan dolaşıp illr siyaset yapıcaksınız yani, önceden zaten bolluk içinde yürüyorduk. Biz çocukken önümüze ders kitapları ücretsiz konurdu, hepimize bilgisayar dağıtılmıştı, hepimiz burslu okuduk, harcayamayacağımız bollukta okuduk.

   12
   3
  3. @efe yorumuna yanıt olarak

   Hikaye anlatma efe, bu kampanyaya katılacakmısın onu söyle. 5 lira dahi vermezsin banane devlet baksın dersin. Boş laflara karnımız tok, faydanız olsun birşeye

   13
   2
  4. @efe yorumuna yanıt olarak

   Dünyanın en zengin ülkesinde dahi insanlar yardıma muhtaçtır. Yardım etmeyecekseniz boşa rüzgar yapmayın

   14
   1
  5. @efe yorumuna yanıt olarak

   Biz tabiki üzerimize düşeni yapicazda, bu felaket dellalligida ne, bütün dünya Müslümanların tek ümidi olan bu Cennet vatanmı hergün kötüye gidiyor, onların gördüğü o ışığı sen gormuyormusun, tüm zalimler için tek tehdidin Türkiye olduğunu, üzerine nasıl oyunlar oynandığını anlamiyormusun, zor süreçlerden geçtiğimiz doğru, fakat bu senin kastettirmeye çalıştığın gibi parti meselesi değil Millet meselesidir, bu Vatanını seven herkezle beraber aşılır, ve bende bundan ümitliyim..

   15
   3
 3. HZ.MUHAMMED SAV.Buyuruyor’VEREN EL,ALAN ELDEN ÜSTÜNDÜR,
  ATASÖZÜ;İYİLİK YAP DENİZE AT,BALIK BİLMEZSE HALIK(YARADAN)BİLİR,

  Gücü,imkanı olan her ihsan sahibi istediği yere hayrını yapmalıdır.İhsan edene de RABBİMİZ İHSANDA BULUNUR.
  Cenab-ıHak.CC.buyuruyor.2Kulum zihninde bir hayır yapmak ister ve imkanı olamadığı için yapamasada yapmış gibi sevabını veririm.(Safi ve samimi olarak)Ama kulum zihninde bir şer işlemeyi düşünsede,yapmadıktan sonra ona günah yazılmaz.,
  EĞİTİM EĞİTİM EĞİTİM.G.KORE bir harikuladeleik sergiliyor neden.EĞİTİM KALİTESİNİN YÜKSEKLİĞİNDEN.
  BURSA ve BURSASPOR sevdalısı tüm canların aliceenap davrandıklarını gördük,yaşadık binlerce kez şahit olduk.Bu talebede gereken eller elbette uzanacaktır.ALLAH HAYIRDA BULUNANLARIN YARDIMLARIN KABUL EYLESİN.VERDİKLERİNİN KAT BE KAT FAZLASINI NASİP EYLESİN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı