Bursasporlu İşadamlarından Ödül

Coca Cola Akademi U16 Ligi finalinde Fenerbahçe'yi yenerek şampiyonluk kupasını kaldıran Bursaspor U-16 takımı, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen törenle BURSİAD (Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği) tarafından altınla ödüllendirildi. Törene Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, yöneticiler Şentürk Turan, Necmettin Kocaman, Alt Yapı Sorumlusu Faruk Korkmaz ve U-16 takımı antrenörleri katıldı. Gençlerin başarıları ile gurur duyduklarını ifade eden BURSİAD Başkanı Turgut Topçu, "Bizler herzaman onların yanındayız" dedi.

SAĞLAM KURDELE KESTİ

Tören öncesinde, alt yapı takımlarının çalışmalarını sürdürdüğü Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde yenilenen soyunma odaları ve duş alanları Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından açıldı. Açılış öncesi U-16 takımla soyunma odasında bir araya gelen ve genç futbolcularla görüşen Sağlam, sponsor firma yöneticileri ile birlikte kurdeleyi kesti. Tesisleri gezen Sağlam, sponsor firma yetkililerine yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Şampiyon Takıma Bursasporlu İşadamlarından Ödül başlıklı ve BURSİAD, ligi şampiyon tamamlayan Bursaspor U-16 takımına düzenlenen törenle ödül verdi. özetli haberi okudunuz.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu