Bursasporlu futbolcuları tehdit ettiler!

Bursasporlu futbolculara Amed SF taraftarı tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan hakaret ve tehditler dikkat çekti.

Bursaspor‘un Timsah Arena‘da 2-1 kazandığı maçın yankıları sürerken yeşil-beyazlı futbolculara ve ailelerinin telefonlarına kadar ulaşan tehdit mesajları sonrası oyuncular suç duyurusunda bulundu.

İşte o tehdit ve hakaretler;

14 Yorum Onay bekleyen 1 yorum var

 1. Onlar sevgi pıtırcığı, barış getirmek için atmışlardır mesajları!
  Kimlerin bu ülke insanına düşman olduğunu maçtan sonra gördük. Türk düşmanı turnusolü gibi bir maç oldu. Hepinizi tanıdık! Sakın Bursa’ya oy istemeye gelmeyin!

  35
  3
 2. Yazıklar olsun… Diyarbakır’da iki mislisi fazlasını yaptılar..
  15 yaşı arası çocuklarımız yapmadıkları kalmadı.

  O gün tek bir yayıncı yada Gastede bile göremedim.

  AMED spor liglerden men edilmesi şart Yoksa hiçbir zaman huzura kavuşamaz Türkiye 🇹🇷

  Espanjol lar bile o günü gündeme taşıdılar.

  33
  1
 3. Amed diye bir yer yok. Olmayan bir yere neden gidilsin ki? Bu diyarbakırlılar , bursayı sevmeyebilirler. Bu Türk ve islam düşmanları, komunist pkk severler, bize ilk maçta yaptıklarınızı unutmadık. Klavye delikanlıları barzolar, siz bu maçta erkekdiniz de neden bursaya gelemediniz. Biz bir daha ki maçta diyarbakıra yeniden geleceğiz, siz yine klavyeden yada tribünden olanları seyredeceksiniz. Amed denen takımın futbolcuları, geçen maçta yaptıklarınızı unutmadık.

  Bu yaşananlardan sonra televizyonda bursasporu eleştirenlerin gerçek yüzleri ortaya çıkmıştır. Bursa ve bursaspor sahipsiz değildir. Evet bizi siyaset basın vs desteklemez. Ama biz bize yeteriz. Halep orda, Bursa burada. Birimiz bininize bedeldir.

  Bursayı artık ezmeye kalkanlara artık dik durma vaktidir. Bizden olanla olmayanın ortaya çıkma vaktidir. Bu topraklarda yaşayıp, bu topraklardan bir yerlere gelip, bursaya düşmanlık yapanların temizlenmesinin vaktidir.

  Vakit hodri meydan vaktidir.

  27
  1
 4. Eyy Süleyman Soylu nerdesin bak neler yapıyor gotunu kaldirdiginiz PKK’lılar şimdi biz de aynı şeyi mi yapalım ama hemen alırsınız.

  22
  1
 5. Evet baylar, sahada kazandık şimdi sıra gerçek yaşamda; hemen her yerde Bursaspor ürünlerini giymeliyiz, sosyal medyada takımımızla ilgili paylaşımlara akın etmeliyiz. Lobisi olan bir il ve takım olmak istiyorsak her kişi gücü ölçüsünde Bursaspor’u savunacak davranışlar sergilemelidir.

  16
  1
 6. Bunları medyaya servis edin herkes görsün. İlk maçta yapılanları bilmiyorlar. Onlarıu hatırlatın. Futbolcumuzun üstüne bastılar, yaraladılar. Her türlü tehdit ve baskı yaptılar. Şimdi bir de haklı çıkmaya çalışıyorlar. Bu işin sağı solu olmaz arkadaşlar. Bu vatan hepimizin ama Amedspor kimin uşağı bellidir…

  14
  1
 7. İki yüzlüler. Kendi yaptıklarını unutmuşlar herhalde ! Yapılacak şey belli. Bunları mahkemeye verip sürüm sürüm süründüreceksin. Hatta bunlar kesin liseli bebelerdir. Anaları babaları yalvaracak bizim oğlan bir cahillik etmiştir affedin diye. Yok affetmeyeceksin. Dayıcaksın tazminat davalarını. Alabilirsen donlarına kadar alacaksın.

  11
  1
 8. Yüz verirsen deliye gelir sıçar kapıya….
  Boşuna dememişler adamlar Diyarbakır da yaptıklarını da Bursa da yapmak istediler,olmayınca da kancık köpekler gibi havlıyorlar yok mu siken diye…

 9. Bu tür şeyleri boş geçmeyin. Direkt avukatlar aracılığıyla şikayet edin. Bu hakaretleri eden hain o.ç yaratık türlerden dünyanın tazminatını alın ki akılları başlarına gelsin. Yiyecek ekmekleri kalmasında bir birbirlerini kesip yesinler…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu