Bursasporlu futbolcuları öldüreceklerdi!

Spor yorumcusu ve yazarı Serdar Ali Çelikler'in 343 Digital'de yayınlanan açıklamaları dikkat çekti.

Amed maçında yaşananlardan ötürü 9 maç ceza alan Bursaspor Kulübü ile ilgili geçmişten bir örnek veren Serdar Ali Çelikler “Federasyon futboldan anlamıyor. Bursa şehri ile Diyarbakır’ın veya Amed’in arasında bir futbol maçının oynanmaması gerektiğini bilmiyorlar.

Geçmişte Bursasporlu futbolcular, Diyarbakır‘dan çıkamadılar. Polis engelleyemedi. Çevik kuvvet engelleyemedi. Asker gelmese, askeri havalimanına sığınmasalar, Bursasporlu futbolcuları öldüreceklerdi o gün.

Bunu bilmezsen aynı grupta eşleştirirsin. Ama bunu bilirsen ayırırsın.

Bunu bilmezsen 2 maçı da seyircili oynatırsın. Bunu hala bilmezsen ilk maçta yaşananlar belli yani, ikinci maçta Bursa‘da bir şeyler olacağı belli. Buna bir engel alsanıza. Ama işi takip etmiyorsunuz. Futbolu bilmeyip beni buraya atadılar diyorsunuz sonra da işte bunlar oluyor.” ifadelerini kullandı.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Avrupa ülkelerinde eski futbolcular sporun içinden gelen insanlar başkanlık yapıyo bizim ülkede iş adamları vs fedarasyon başkanlıgı yapıyor ondan sonra Türk futbolu neden bu halde ne bekliyorsunuz ki işi ehline teslim etmezseniz işin içine sıçar bırakır.

  65
  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Basketbolu eski basketbol ekibi voleybolu eski voleybol ekibi yönetiyor. İkisinde de hem başarı hem daha az olay var. Futbola hükümetler Spor gözüyle bakmıyor, oy devşirme, parasal güç, banka kredileri vb. başka amaçlarla bakıyor. Çünkü burada çok taraftar, çok para, soyulacak kulüpler var. Bu yüzden bir futbolcu ekibine değil yandaş işadamı ekibine yönettiriyorlar.

   19
   2
 2. 2010 da Bursaspor şampiyonluğa giderken hep doğru yorumlar yapmıştı,yine adam gibi konuşmuş,helal sana serdar Ali.

  34
  1
 3. bu AMed denilen takım derhal kapatılmalı yoksa her takıma zül olacaklar mevzu yapmak sorun değil takımımız ceza alıyor zarar görüyor

  15
  9
 4. Yazıklar olsun size Bahçeliye Çamur Attınız
  Bu’na ne Diyeceksiniz Taraftar Müsbet’teleri acaba?
  Bursadan millet vekili adayı olacak Derseniz hiç
  Şaşırmam.

  1
  3
 5. siz ne sansürcü oldunuz böyle, adamın cehaletini yazdım, hakaret yok, bir şey yok. yorum yayımlanmıyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu