Bursasporlu futbolculardan şok açıklama!

Bursasporlu oyuncuların tümü instagram hesaplarından bir bildiri paylaştı.

Ankaraspor galibiyetinin ardından Bursasporlu futbolculardan çok çarpıcı bir “ortak açıklama” geldi.

26 futbolcunun ıslak imzalı “Bursaspor logolu” açıklamasında, “sezon başından beri 1 kuruş maaş alamadık. Verilen sözler tutulmadı. Hakkımızı istiyoruz” açıklaması geldi.

“Sezon başından bu yana Türk futbolunun 5 büyük kulübünden biri olan Bursaspor Futbol Takımı olarak yaşadığımız sıkıntıları bir de hep beraber aktarmak istiyoruz.

Bu onurlu arma altında, köklü bir camianın mensupları olarak bilinmesini istediğimiz bir gerçek var, biz liglerimizde sezon başından bu yana bir kuruş maaş alamayan tek futbolcu grubuyuz.

Elbette ekonomik sıkıntılar var ve elbette şartlar ağır. Ancak biz bu kulübe gönül verenlerin başını eğmemek adına aylardır büyük fedakârlıklar yaparak mücadele ediyoruz.

Verilen senetlerin geçersiz çıkması, primlerin bile gecikmesi, aylardır personele maaşlarının yatmaması normal kabul edilmemeli.

Başarı için gereken güven ve samimiyet ortamı hiç bir şekilde sağlanamazken çözüme yönelik verilen sözler defalarca kez tutulmalı aksine sorunlar daha da derinleşti. Amacımız sezonun bitimine yaklaşık 50 gün kala birilerini hedef göstermek değil, kendi gerçeğimizi kamuoyuyla paylaşmak. Kent büyüklerimizin, camia büyüklerimizin somut, samimi ve net bir şekilde harekete geçmesini, bizim hakedişlerimiz için toplanan desteklerin takipçisi olmalarını istiyoruz.

Biz bu değerli formayı terleten grup olarak değer görmek istiyoruz. Bugüne kadar her koşulda savaştık, bu formaya sahip çıktık, sezon sonuna kadar da çıkmaya devam edeceğiz. Bu konuyu kamuoyuyla bu şekilde paylaşmak durumunda kaldığımız için taraftarımızdan ve camiamızdan “biz” özür diliyoruz.”

 

79 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BU ŞEHİR KAMAT YÖNETİMİNDEN U-T-A-N-I-Y-O-R…YOK MU BU ŞEHRİN MÜLKİ ERKANI?? BU HERİFLERİN YAPTIKLARINA BİR DUR DİYECEK…YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE..HESAP VERECEKSİNİZ VE KEŞKE GÖREVE TALİP OLMASAYDIK DİYECEKSİNİZ..BU NASIL BİR KEPAZELİKTİR YAHU

  207
  4
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Sayın valim, sayın Belediye başkanım şehrin ileri gelenleri olarak lütfen bu takıma sahip çıkın ! Diğer şehirlerin takımlarına verilen destekler ortada ! Biz de bir yandan ”hatıran yeter” kampanyasıyla elimizden geldiğince takımımıza desteğe devam edip, futbolcu ve personel alacakları ödenmesi konusunda yardımcı olalım…
   Yapmanız gereken çok basit ! Öncelikle çocuklara alacaklarının ödenmesini sağlayın ! Sonrasında hedef koyun ilki play off hedefi, diğeri ise playoff finali yani ait olduğumuz süperlig ! Hiçbir şey için geç değil, henüz herşey bitmedi ! Play off potasına sadece 8 puan fark ve kalan koskoca 8 maç var ! Hiç vakit kaybetmeden İki hedef için de çocuklara prim vereceğinizi ilan edin ! Bakın o zaman neler oluyor ! Bu ekip bunu başarabilir, tek sorun ödeme alamamaları ! Zaten tahta açılmadı trasfer yapılmadı bari şu cocukların paralarını ödeyin de oynasınlar…! Reçete belli, Amerika’ yı tekrar keşfetmeye gerek yok…
   Bursaspor Başkanı ve Yönetimi kurulu bizim için bu saatten sonra yok hükmündedir…! Lütfen duruma el koyunuz !!!

   23
   9
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Tamam anlaşıldı. Bu yönetime bu yönetenler e 5. Kuruş yardım yok yapmayın yardım. Yardımın nerelere gittiği nereye gittiği belli . Bizler i keriz yerine koyuyorlar. Aptal yerine koyuyorlar. Yazık futbolcu kardeşlerim e. Biz taraftarları keriz yerine aptal yerine koyuyorlar. HİÇ BİRİNE İNANMAYIN.

   24
   4
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Adamlar çıkıp sonuna kadar da mucadele ediyorlar. Diyecek hiçbirşey yok helal olsun size. Transferi birak asgari ücret maas bile odeyemeyip başkan olan şahsın da kendi kepazeligini alkışlıyorum ! Umarım yaladıkların işini görmemiştir !

   24
  4. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   GÖSTERİN KARDEŞLERİM BİRİLERİNİ DEĞİL YÖNETİMİN TAMAMINI HEMDE İSİM VEREREK GÖSTERİN BU KEPAZELİĞİ BU REZİLLİĞİ BU ACİZLİĞİ vede BU BEŞ PARASIZ YÖNETİME TALİP OLUP GELENLERİ GÖSTERİN BELKİ KİŞİLİKLERİNDEN !!!! UTANIRLAR ÖYLE BİRKURUŞ VERMEDEN TVİT ATSN YÖNETİCİLİK OLMAZ AYIPTIR AYIP ,YÖNETİM DERHAL İSTİFA ETTİRİLMELİDİR

   25
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Valiler görev yaptıkları illerin mülki amirleri olduğuna göre,bütün taraftarlar olarak şimdilik bu yönetimi tek tek şikayet ederek Sayın valimiz bu konuya muhakkak el atacaktır.Bence bu şikayetlerin sosyal medyadan değil de yazılı olarak yapılması daha etkili olur diye düşünüyorum.
    Ayrıca,futbolcular bu bildirileri ile camiaya,alacaklarımız ödenmediği takdirde hepimiz sözleşmelerimizi
    tek taraflı fesh edip sezon sonu gideceğiz, mesajını veriyorlar, ki bana göre bu şartlarda birçoğu gidecek.Zaten bu açıklamadan sonra atmaca gibi bekleyen paralı kulüpler şu andan itibaren menajerler devreye sormuşlardır bile.Onun için yönetim derhal olağanüstü kongre kararı alıp sezon sonuna kadar kulübün durumu netleşmelidir.
    Aksi takdirde geçen sene Mestan’ın yaptığı gibi kongre geçirirse bütün futbolcular gelecekleri doğrultusunda hareket ederek başka kulüplerle anlaşabilirler.
    Acizane görüşüdür.Bütün taraftarlarımıza sabırlar diliyorum.Sonuç İnşallah Bursaspor’umuzun lehine gelişir.

   2. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    yazıcıdan sonra yönetime gelenler biraraya gelsinler yaptıkları borcun karşılğını yönetime geri almamak koşuluyla koysunlar buyursunlar kulübü yönetsinler bakalım,şampiyon bursaspor birilerinin iştahını kabarttı ama işler ters gitti son FELAKET

    10
    1
  5. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Farkında mısınız???? Yönetimler hep BURSA şehrimizin gözde zengin insanları içinden çıkıyor. Ne acı ve ne garip. Yazık futbolculara, çalışanlara, Taraftarlara yazık bu şehrin zengin olmayan ve bu kulübün peşinden giden insanlara yazık.

   25
   1
   1. @İsim yorumuna yanıt olarak

    ONUN İÇİN ŞİRKETLEŞMEK VE PROFESYONELCE KURUMSAL OLARAK YÖNETİLMEK GEREK..BİR KİŞİYE KULÜBÜ TESLİM EDİP MADDİ MANEVİ FAYDA ELDE ETMESİNİ ÖNLEMEK YAPILAN YANLIŞLARIN HESABINI SORABİLMEK GEREKİR…NE YAZIK Kİ HALA ÇOK PARASI OLAN BİRİ GELSİN KULÜPTE DİLEDİĞİ GİBİ AT OYNATSIN İSTİYOR BU ŞEHİR..TEK SORU : KULÜBE BAŞKAN OLUP DA SERVETİNİ KAYBETMİŞ BİRİNİ BUNCA YILDIR DUYDUNUZ MU?? BEN 3 ÜNÜ 5 YAPMIŞ ONLARCA BAŞKAN GÖSTERİRİM..DEMEK Kİ NEYMİŞ?? BAŞKANLIK= ARPALIK

    20
  6. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Toplanan desteklerin takipçisi olmalarını istiyoruz.Bu söz Başkanın güvensiz olduğunun kanıtıdır.Derhal bu gece defolun gidin.Bu şehir bu çocukların parasını halleden.Kesinlikle Yönetime Elden Para Vermeyin.Bu gece Söz Bitmiştir.

   25
  7. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Bu futbolculara kimse en ufak laf söylemesin ne demek ya sezon boyunca bir kuruş alamamak siz nasıl rezil insanlarsınız senetleriniz bile karşılıksız çıkmış yıllardır her gelen soydu bu külübü hesap vermeden sokakta rahat rahat dolaştı. Bir an önce mayıs ayını da beklemeden kongre kararı al kamat efendi en geç nisan ayında kongre yapılsın en gencinden en yaşlısına bütün futbolcularada helal olsun beş kuruş almadan bu takımın bu sıralamada olması mucizedir mustafa hoca sanada helal olsun adamsın

   27
   1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

    SEVGİLİ KARDEŞİM ŞİRKETLEŞİP BÜTÜN ŞEHİR BU TAKIMIN YÖNETİMİNDE SÖZ SAHİBİ OLUP İCABINDA HESAP SORMAZSA HANGİ ZENGİN YÖNETİM GELİRSE GELSİN GİDERKEN DAHA ZENGİN OLARAK GİDECEKTİR..SEN BUGÜNE KADAR HİÇ KENDİ SERMAYESİNDEN YEMİŞ BİR YÖNETİM GÖRDÜN MÜ?

 2. İşçinin hakkını teri kurumadan veriniz.-Hz.Muhammed(sav)
  Çocuklar yerden göğe kadar haklılar. Şu takımın yarısından çoğu asgari ücrete oynuyor. Asgari ücret olan maaşlarını bile yatıramıyorsanız AYIPTIR SORMASI NEDEN GELDİNİZ???

  96
  2
  1. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Tabi kulüpte çalacakk birşey kalmadı şimdi gariban çocukların maaşlarına göz diktiler,bursaspor belediyeye stadyumun kirası içinne kadar aylık kira ödüyor veya ödeyebiliyormu?

   7
   1
  2. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Koçlarım bu takımdan gitseniz bile Ali hariç hepinizin hatırası yeter biz o hatırası yeter kombinesini sizler için aldık Allah hepinizden razı olsun size vermeyenlerin de Allah yolunu açık etsin

   10
   3
  3. @Teksas_Berkay yorumuna yanıt olarak

   Maliye ve Mali Şube Polis Bu Kulübe Çağrılması Lazım – Bunuda Divan Kurulu Başkanı Yapması Lazım ve Son 12 Sene Başkanlık Yapmış Tüm Yönetimler İncelenmesi Lazım ve Hesap Kitaplar Yok Olmadan El Konulması Şart!

   22
 3. Suç duyurusu gibi açıklama..
  Bizim hakedişlerimiz için toplanan destekler nereye gitti diyorlar buhar olup uçtu oradan da birilerinin cebine girdi heralde

  87
  2
 4. GECEN SENE BAŞINDA TANIDIGIM HERKESE YALVARDIM
  NOLUR BU MESTANI BASKAN YAPMAYIN DEDİM
  GOTURUN KLUBUN ANAHTARLARINI VALİ BEYE TESLIM EDIN. INANIN DAHA IYI OLACAK DEDİM
  ONDAN BASKA KIMSE YOKTU MIZANSENIYLE 100 MIL.UCTU
  YETMEDİ SIFIRI TUKETTIGI ICRALARLA BORÇLARLA UĞRAŞTIĞI SOYLENEN DEDIKODUSU YAPULAN KAMATI SECTIK ODA SOYLENENLERE GORE HAYATININ SON FIRSATINI YAKALAMIS OLDU
  BU YAZININ TURKCESI
  SIZIN VERDIGINIXPARALARI TAKIP EDIN
  CUNKU BİZ PARA ALMIYORUZ
  BOYLE BISEYE BILE CESARET ETTİLER SE
  GERCEKTEN BRAVO
  HEMEN YARIN
  KAMAT GOREVDEN OYLE VEYA BOYLE
  EL CEKTIRILMELI
  KONGRE KARARI ALINMALI
  KLUBUN TEK KURUSUNUDA HARCAMA YETKISI OLMAMALI

  60
 5. Yazıklar olsun sana Erkan kamat sezon başından beri bu çoçukların primlerini alinur aktaş veriyor sen bide utanmadan belediyeden ve btso dan gelen parayı cebine indiriyorsun haram zıkkım olsun sana

  54
 6. Küme düşmekten bile daha utanç verici bir durum. Eğer bu adamları çalıştırıyorsan ve ücretlerini ödeyemiyorsak, bu kulübü kapatalım, daha iyidir. Birilerine borçlu kalmaktansa, hak gaspı yapmaktansa, bu kulübü feshedin kapatın bu utanç tablosu olmasın. Eğer bu kulüp, futbolcularının asgari ücretlerini dahi ödeyemiyorsa, açık kalmasının bir mantığı yok, demekki her geçen gün zarar yazıyoruz, borçlanıyoruz. Demekki bir gelir yok, o halde bu kulübü açık tutmanın anlamı nedir. Bu borçları ödeyecek kimse yok, gelir de yok. İflas ilan edin kapanalım, bu şekilde rezilce, devamlı tüm medyaya afişe olup rezil edilmektense, onurumuzla kapanalım.

  49
  1
 7. Harbi ya baskan bi cik konuş nedir bu is bu cocuklar parasiz nasil aile gecindirsin yazik moralsiz motivasyonsuz oyun oynanirmi nasil play of olacak böyle bu yönetim nerede ne gibi çözüm calisma yapar belediye baskanida olmasa heralde kapiya kilit vurulacak

  42
  1
  1. @raif yorumuna yanıt olarak

   alinin karsilikli sözlesme feshinden halen bir haber yok yetistirme bedeli haricinde sözlesmenin feshi karsiliginda muhakka para alindi yoksa durup dururken neden feshedilsin kamatttan hicbir aciklama yok konu kapandi paralar el altindan cebe indi.

   17
   1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

    Sadece TTF’ den gelen galibiyet paralarını fedakar timsahlara dağıtsalar bu bile maaşlara yeter yazıktır bu gençlere bu gencecik fidanlarda onur varki sahada terlerinin son damlasına kadar mücadele ediyorlar.

 8. Bende başkanlık yaparım böyle başkan senin yerine oraya kim geçseydi daha iyi yönetirdi ne işe yaradığını millete bi gösterseydin bari

  32
 9. Başkan uyuma başkan dükkan dükkan çarşı pazar gezin kombine satın maaşlarını ödeyin adamlarin tamm para yok ama alternatif çok çalışmak lazım el ele hep beraber …

  28
 10. Burda yöneticiler istifa ettiğinde yazmistim toplanan parayi bolusemediler diye iste buyurun ispati. Yaziklar olsun 18 yaşında çocuğun maaşını veremeyen kulub mu olur rezil herifler. Giderayak kombine bilmem ne ayağına vurgunu yapıp gidecekler

  12
 11. Bir taraftar olarak futbolculara %100 hak veriyorum.Bu yönetim ne için var anlamıyorum.Rezil bir durum…Helal olsun size onurlu oyuncu gurubu.

 12. Kongre tarihi beklenmeden bu kamat baskı kurularak acilen gönderilmeli futbolcular net mesaj vermiş biz bu başkan soytarısına rağmen çabalıyoruz diyorlar asıl sıkıntı bizde maalesef yazıcıya bile istifa diye bağıran bizler hala bu soytariya ses çikartmiyoruz 3 puan kandırmasın bizi dayanalim kapısına defolup gitsin

 13. Şu imzalara vakar mısınız?
  Çocuklar o kadar genç ki? İmzalar bile acemice.
  Daha hayatlarında hemen hemen doğru dürüst imza bile almamışlar.
  Ve sezon başından beri okurlarıyla mücadele edip beş kuruş para almazken seslerini bile çıkarmamışlar.
  Ve koca koca adamlar (yönetim) siz para vermediğiniz gibi birde bu çocuklara gelen paraları iç ediyorsunuz.
  Allah korkusu yok mu sizde?
  Yönetim istifa.

 14. DİVAN BAŞKANLIK KURULU BUGÜNLER İÇİN VAR. BU OLAY RESMEN BÜR TRAJEDİDİR. DİVAN IN DERHAL TOPLANMASI VE KARAR ALMASI LAZIM

 15. Arkadaşlar Erkan kamatin herhangi büyük bir mal varlığı yok ne yapacağını kendiside bilmiyor yani klüp şuan başsız yönetiliyor bilginize…

 16. Uzun zamandır sessiz olmalarından belliydi ama benim anlamadığım her seçim olacağı zaman birilerinin lobi yapmaya başlaması Bursaspor’a yarayacak insanların önünü tıkamak İçin Mestan gibi kamat gibi Bursaspor’a zarar verecek insanları ön plana çıkarıp seçtirmesi tüm bursa bu söylediğim kişileri biliyor yine aynı oyunu oynayacaklar tam iyi biri talip olacakken çıkıp yine önlerini tıkayacaklar hep aynı oyun tutmaz Buda geçer

 17. Ali ay mestan körüstan ve kamat. Yönetimi artık istifa ettirmeli. Sezon bitiyor hiç maaş alamamak nedir. Ankarasporda eskişehirde bile yok böyle bi şey. Zaten az paraya oynuyorlar birde ödememek nedir. Birileri artık bir şeyler yapsın. Bir kulüp hiç maaş ödememişse yiyor demektir bunun başka bi açıklaması yok

 18. Yazıklar olsun sizin gibi yönetime ve sizi başımıza geçirenlere. Yazıklar olsun yapacağınız işe, ulan sizden tahtayı açmanızı beklemedim,sizden transfer yapmanızı beklemedik ulan sizden bu takımı süper denen zibidi ligine çıkartınmanizi da beklemedik. Sizden sadece şu genç çocuklara sahip çıkmanızı onları belkide gelecek sene ki büyük yarışa hazırlamanızı bekledik. Bu çocukların sözleşmelerini uzatmanizi ve maaşlarını ADAM gibi ödemenizi bekledik. Eğer bu kadar rezilliği kabul edip hala yarın devam edecekseniz o zaman size yakışanı yapıyorsunuz demektir yada şerefinizi düşünüp İSTİFA ederseniz daha fazla rezil olmaktan kurtulursunuz . Nokta

 19. hatiranyeter kombineyi haklı sebeplerle almayanların Bursasporluluğunu sorgulayanlar futbolcuların açıklamalarını tekrar tekrar okusun. Mestan sonra Kamata da voleyi vurdurup klüpten uğurlayacağız. Aslında bu taraftara ali aylar mesut mestanlar erkan kamatlar recep bölükbaşlar yakışır ya o da ayrı mevzu. Sorsan sevdasının peşinden koşulsuz koştuğunu iddia eden taraftar gruplarımız var lakin çoğu bir sekilde devlet dairelerine kapak atan yada esnaf olup klüpten bir şekilde aldıkları ücretsiz bilet ve kombineleri bi güzel okutan klübe gram faydaları olmayan abiler dayılar amigolar yolunu bulup hatta oyunu satanlar olduğu müddetçe biz daha çoook lig düşeriz. Bu kulübü yöneticiler kadar taraftar gruplarıda düşürmüştür. Bu açıklamalara şaşıramıyoruz artık.

 20. Kimsenin futbolcular hakkında kötü konuşacağını düşünmüyorum..adamlar sonuna kadar haklı açık net.

  1. @Poyraz16brs yorumuna yanıt olarak

   Göz göre göre kulüp soyuluyor göz göre göre soyanlara göz yumuluyor Allah belanızı versin koskoca şehiri rezil ettiniz niye bu talana göz yumuluyor niye müdahale edilmiyor anlamadım gitti illaki halkın galeyana gelip sebep olanları linç etmesini bekliyorsunuz

 21. Şu açıklamadan sonra BURSASPORU SOYUP-SOĞANA ÇEVİREN-ÇEVİRTENŞER BİRAZ HAYSİYETİNİZ VARSA O YAPTIĞINIZ SOYGUNUN PARALARIN I İADE EDERSİNİZ.

  YÖNETİM YA SİZ NEDEN BU İNSANLARIN PARASINI ÖDEMEK İÇİN ŞEHRİ AYAĞA KALDIRMIHORSUNUZ.SAHİ YÖNETİCİLİK BUMU.

  Oyunculara bravo.Sezon sonuna kadar aynen devam edeceğiz diye İMZA ATIYORLAR.PARA ALMADAN BU SÖZÜ VERENLERE BRAVO DENMEZDE NE DENİR.

 22. Acil taraftar toplanıp tesislere gidilmesi gerekiyor. Yazık günah bu çocukların alın terine… Derhal istifa edin şu açıklamalardan sonra…

 23. Sezon başı 50.000 TL lik bitcoin alsa şimdi kaç para olmuştu. Bunu bile yapmamış bu akılsız yönetim. Hiç bir şey bilmeyen insan bile bunu yapardı.

  4
  4
 24. E hani ödemeler yapılmıştı, ocak ayında belediye destekli 1,5 milyonluk ödeme olmuştu.
  Bi taraf yalan söylüyor ve bunun kim olduğunu herkes biliyor..
  Yazıklar olsun. Böyle başkanlık, yönetim mi olur be. Bu bildiriden sonra da bi basın toplantısı yapmazsa ve yine kuru açıklamayla geçiştirilirse, başkanın yönetimin niyetinin ne olduğu ortaya çıkar.
  Hep söylüyorum böyle yönetilen kulüp,şirket,dernek,fabrika ne derseniz deyin, kimse destek olmaazzz…

  4
  1
 25. İşçinin maaşı alin teri kurumadan verilmeli,veremiyorsaniz istifa edin gidin,verebilecekler gelsin yazık bu cocuklara

 26. Geçen sezon mestan döneminde bile bu durumlara düşmemiştik kamat ALLAH aşkına çıkıp bir açıklama yap bu kulüpte senin görevin ne?

  2
  2
 27. Bravo gençler, Bursa’nın ileri gelenelri denen güruh un yapması gerekeni yapmışlar ,alninizdan öpüyorum….!!!
  Takımda müthiş birlik var…hak aramak kötü bir şey değil ve bunu hepsi yapıyor 17 yaşında ve ya 34 yaşında !!!

 28. 2005 yılında Levent Kızıl küme düşen bu takımı süper lige çıkarttı.Adama yapmadıkları kalmadı.Bence ahı tuttu.😒

 29. Ğardas artık kulub bsk.ligi zengin olma yolu. Bizde olduğu gibi es es . Karabük ksk ankaragucu kısaca hepsi. Komisyon işleri dönüyor menejerlerden. Yasa topcudan aliyorlar. Bjk de fikret orman . Gs ham ayi kovdu denizli yi getirdi sonra ödenen tazminatlar. Herkes izliyor bu durumu. Bursaspor un muhasebecisi kim bilen vearmi
  .

 30. Belki kızacaksınız eksileyeceksiniz akp li de değilim ama belediye kulübü yönetimine geçmeli eskiden olduğu gibi hükümet destek verir o zaman yoksa kulübe sahip çıkan kimse yok gelenlerde yeme peşinde yazık futbolcu kardeşlerime

  1
  8
 31. Ali Ay gelsin bu rezilliği düzeltsin. Verdiklerini silsin, bir o kadar daha versin.Futbolun başına Mustafa hocayı tek yetkili bıraksın. Başka işe karışmasın

  1
  8
 32. Şampiyon olmuş koca şehri bu hale getirmek utanç verici Allah bildiği gibi yapsın İNŞALLAH, yönetimin en kısa zamanda istifa etmeli ve artık BURSA ya gelen başkanların ceplerini doldurmaya gelmemeli oyüzden Bursaspor da başkanlık sistemi son bulmalı, dikkat ederseniz rahmetli İbrahim yazıcı dan sonra gelen başkanların yaptıkları belli bu düzen değişmeli artık BURSA ya gelen başkanların cebini doldurmaya gelmemeli yazık hem futbolculara,taraftara ve koca BURSA şehrine takımı bu hale getirenleri Allah bildiği gibi yapsın İNŞALLAH Amin

 33. fubolcular sonuna kadar haklı fakat keşke bu açıklamayı Menemen’den,Balikesir’den üçer tane yedikten sonra yapsaydınız,herkese yenilen Ankaraspor galibiyetinden sonra yapmanız pek yakışık almadı.

 34. Ali Akman en doğru olanı yaptı…
  Aç ayı oynamaz, sabırında bir sonu var.
  Şuda bir gerçek bu takım buraya kadar yokluk yüzünden başarı elde etti, oyuncular paralansaydı daha alt sıralarda yer bulan bir bursa spor görebilirdik…

 35. Yönetici olduğunu İdda eden adii aşağılıklar bir an önce defolun şahsiyet yoksunları. Buna kendilerini başkanlık divanı olarak tanımlayan müptezeller de dahil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu