Bursasporlu futbolculara ödeme yapıldı

Bursaspor’un Ankaraspor maçı öncesinde aylardır maaş alamayan futbolculara ödeme yapıldı.

Bursaspor’un Ankaraspor maçı öncesinde aylardır maaş alamayan futbolculara ödeme yapıldı.

Pazartesi günü görevi devralan Sinan Bür yönetiminin futbolcular alacaklarının bir maaşlık bölümünü hesaplarına yatırdığı öğrenildi.

Kulüp personeline de önümüzdeki hafta birikmiş alacaklarının bir bölümünün ödeneceği bildirildi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bazı arkadaşlar bunu anlamıyordu şehrin ileri gelenleri, belediye vs recep günaya destek vermedi vermezde davalarla falan alakası yok adam güven veren biri değil bu kadar basit. He sinan bürede milyonlar akitmazlar ama en azından elektrik ödenir deplasman masrafı karşılanır vs.

  23
  8
 2. “Bir Maaş” ödenmiş 😊 ne günlere düştük 2,000,000,000 TL borca sokan başkanlar yönetim yöneticiler hep bizde kimsenin parası kalmaz büyüklük taslardı hortumluya hortumluya 17-18 yaşında çocukları ödeyemez hale düştük karate tekme atıp takımın yarısının ceza almasına neden olan adamla borç müzakereleri yapmaya muhtaç durumlara düştük yazık!

  17
  7
 3. ,Hadi gençler sizde kendinize gelin artık.Ligde kalın yetecek zaten.Bu ligdede kalamazsanız hiç alt yapı söyle güzel,böyle özel demeyelim.
  Kendinizi göstermek için alın size fırsat…

  13
  6
 4. 1- son 10-12 senede o kadar şaibeli şeyler yaşadık ki, ister istemez her olaya şüpheyle yaklaşmak hastalık haline geldi.
  umarım ve dilerim birileri tarafından verilen bu destek, birşeyler karşılığında verilmemiştir.

  2- her şeye rağmen güzel bir gelişme. ancak bu tür aspirin tedavileri sadece geçici olarak ağrıyı keser. kesinlikle hastalığı tedavi etmez. hasta (Bursaspor) için ameliyat şart.
  ancak hasta yakınları (medya-taraftar) iyileşme süresi biraz uzun sürecek bu ameliyata karşı.
  bunlar ya bu hastalığın ciddiyetini bilmiyorlar.
  ya da küçük olsun ama bizim olsun diyorlar.
  yani bir anlamda küçük, günlük ve geçici başarıları, gelecekte ki çok daha büyük ve kalıcı başarılara tercih ediyorlar.

  sonuç olarak şeriatın kestiği parmak acımazmış,
  keyfiyet elbette ki camianın.
  ya bu kafayla gidersek tıpkı bugünlerde ki inim inim inleyeceğiz.
  ya da 4-5 sene sabredip, sonucunda süper ligin üst sıraları için mücadele eden bir kulüp olacağız.

  11
  3
 5. Sevgili Bursaspor’lular gün ironi espiri yapma zamanı değil gün tirbune gelip sevgi saygı birlik gosterme zamanı ben o stadyuma Bursaspor sevgisi için gelicegim goreceksiniz hiç bir siyasi görüşe bağlı kalmaksızın salt Bursaspor sevgisinin gücünü öne çıkarıp 40 bin sevdalı o stadyumu dolduralım ve kucaklasalim lütfen sn kaptan sn baskanim sn Bursa futbolunun değeri Sinan Bur 5 maçlık çok çok uygun fiyata öğrencilerin dahi alabilecegi kombine çıkarın ve bu işi ne olur amigolara bırakmadan yapılsın

  4
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu