Bursasporlu futbolcu elden kaçıyor mu?

Anadolu Ajansı Muhabiri İzzet Taşkıran sosyal medya hesabından attığı bir mesaj ile dikkat çekti.

İzzet Taşkıran paylaşımında Bursasporlu genç bir futbolcunun ailesinin Beşiktaş ile sözleşme imzalamak için harekete geçtiğini ifade etti. Bu paylaşımın ardından bu oyuncunun Alperen Şirin olduğu belirtilirken Facebook hesaplarından yapılan yorumların olduğu bir fotoğraf ortaya çıktı.

Alperen Şirin‘in Bursaspor ile profesyonel sözleşmesi bulunmuyor. Oyuncu amatör lisans ile Bursaspor kadrosunda yer alıyor.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Bunun karakterle alakası yok
   Kariyer planlamasıyla bir alakası var. Zaten futbolcu henüz reşit değil kendi kararlarını kendi veremiyor. Ailelerde değişik bir teklif gelince kendi çocuklarının mükemmel bir yeteneği olduğunu düşünerek maalesef sürekli hatalar yapıyor. Bu genç arkadaş bjk veya herhangi bir kulübe imza atabilir sorun değil ama o tarz takımların alıp parçalayıp yok ettiği ve hayallerinin sona erdirdiği binlerce geçten öteye gitmesi çok zor. Oğulcan Çağlayan örneği küçücük yaşta bizim altyapımızdayken kandırıldı GS tarafından, sonra Antep’in yolunu tuttu sanırım oradan Kayseri sonra Rize derken tam kendine geliyordu tekrar Gs tarafından kandırıldı ve sorunlu bir şekilde takımından ayrıldı (Rize) geçen sene devre arası tekrar Eyüp sporun yolunu tuttu.. Orada tutunabilirse bi ihtimal tutunamazsa sert bir şekilde çakılmaya devam.

   Şuan bu gençler için Bursasporumuzun; bunu üzülerek içim yanarak söylüyorum içinde bulunduğu durum bir fırsat görmek isteyene inşallah o gencecik çocuklar ve aileleri bu durumu görebilirler ve bizim yöneticilerimizde bu çocukları doğru yetiştirip doğru bir pazarlama stratejisiyle göndermeyi başarabilir (porto,psv,ajax yerine göre a.madrid) yetiştirip, parlatıp, hatırı sayılır bir bedele pazarlayabilen bir kulüp olup içinde bulunduğu ekonomik bataklıktan çok uzun sayılmayacak bir vade de kurtulur.

   33
   3
 1. taraftarın gözünde altyapıyı ”tu-kaka!” göstermeye, yönetimi tahtaya! transfere yönlendirmeye yönelik manipülatif şeyler.
  kurumsal kulüp yapısına kavuşmadığımız sürece bunlar hep devam edecek.

  25
  1
 2. Merhaba geçen yıl 10 gün denemeye alındım 2007 doğumluyum Mersin den gitim Bursaspor a hep isteyim Bursa’da oynamak idi fakat günderildim şimdi Antalya spor ilgileniyor istiyor yinede günlüm hep bursa spor da

  12
  15
 3. Gemi batıyor diye hepsi terk ediyor. Tutalım ucundan kaldıralım diyen kişilerle devam edilmeli. Söylenecek çok söz var ama hayırlısı deyip geçelim. Şampiyonluk sonrası Alt yapıya adam gibi 2 tane psikolog bulamadılar şu oyunculara karakter versin diye.

  10
  6
 4. Nekadar karektersiz bir söylem daha oyuncunun profosyonel sözleşmesi bile yok bazı bursasipor düşmanları bu oyuncuları el altından pazarliyormu acaba

  9
  4
 5. Bursaspor kulübü gidenlerin ardından üzülecek kadar değer yitirmedi.
  Gidenler gidecek biz kalanlarla devam edeceğiz.
  #BURSASPOR ŞAMPİYON OLACAK.

  2
  4
   1. @maratonaltt yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim.
    Fikrine saygı duyarım.
    Ne Bursaspor yanıyor.
    Ne de karşısına geçip taranan kaldı.
    Herkes durumun farkında.
    O dediklerin zaten geçtiğimiz sezonlarda çokça yapıldı.
    Adı geçen alt yapı ürününün aynısından Vakıfköy de en az yirmi genç vardır.
    Emin olabilirsin.
    Rahat ol kardeşim.
    BURSASPOR GELİYOR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu