Bursasporlu eski oyuncu Ronaldo’nun takımında!

Bursaspor ilk 144 maça çıkan Aziz Behich kariyerine dünyanın en önemli futbolcularından olan Cristiano Ronaldo’nun takımında devam edecek.

Kadrosunda Cristiano Ronaldo’yu barındıran Saudi Arabistan’ın Al Nassr Kulübü Aziz Behich’i Melbourne City‘den sezon sonuna kadar kiraladığını açıkladı.

33 yaşındaki futbolcu 2012-2019 yılları arasında 6 sezon Bursaspor formasını 14a maçta giymiş, 6 gol atıp 8 de asist yapmıştı.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. çöp diye gönderdiğimiz ve hala aktif durumda ki adamlardan bir takım yapsak, iddia ediyorum süper ligde ilk beşe oynardı.
  şimdi nelerle avunuyoruz.
  bakmayın siz medyamızın parlatmaya çalıştığı teksasın özlüce ziyaretine..!
  o başka bi şey..!
  destek için gittikleri o gençler 1 hafta önce de bu kulübün oyuncularıydı.
  ve onlara göre kazma-kürek! çer-çöp! koşmasını bile bilmeyen ruhsuz, kalitesiz ve kapasitesizlerdi..!
  kafalara saksı düşmediğine göre 1 hafta da bu kadar değişim çok ilginç değil mi?

  gerçekte kafa aynı kafa.
  geçmişten en küçük bir ders ve ibret alma hali yok.
  ne yazık ki Bursa da futbol ve Bursaspor, sadece futbol ve Bursaspor değil,
  ne yazık ki Bursa da futbol ve Bursaspor başka bir şey..!

  15
 2. Vaay amk Aziz’in şansa bak bee. Herif Bursaspor’da Ferhat Kiraz gibi bi sürü kazmayla önlü arkalı oynarken, şimdi Christiano Ronaldo ile aynı çizgide önlü arkalı oynayacak. Torunlarına da, Ronaldo ile takım arkadaşı olduğunu ve kamp sırasında otelin asansör kapısında şaka olsun diye koca Ronaldo’nun dötüne parmak attığını bile anlatacak. Biz de burda tahta açılsa da, döküntü sürüsünden hiç olmazsa Enver Cenk Şahin falan takıma döner mi acaba diye, koca kuş gibi bekliyoz amk. Nerden nereye. Aziz Behiç hiç olmazsa 16 numaralı formayı giyse de, biz de sanki bişey varmış gibi ona sevinsek bâri amk. Yalan mı?

  8
  1
 3. Ne hale düştük.Nerdeyse amatör kümeye düşeceğiz.Simdi bu haberle gurur mu duyalım.Eski Bursaspor lu Ronaldo ile aynı takımda.

  5
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu