Bursaspor’dan yeni görevlendirme açıklaması

Sinan Bür yönetimi yıllar içinde kulüpten uzaklaştırılan Bursaspor’un önemli isimlerinin yeniden kulübe fayda üretmesi için çalışıyor. Bu kapsamda Bursaspor’un duayen isimlerinden birisi olan Muhittin İpek yeniden görev aldı.

Bursaspor Kulübü‘nden yapılan açıklamada,  “Uzun yıllar kulübümüze önemli hizmetler veren Muhittin İpek, sezon sonuna kadar Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri, Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu ve Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimizdeki sahaların bakımına ücretsiz olarak danışmanlık yapacaktır. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür eder, görevinde başarılar dileriz.” denildi.

Bursa Atatürk Stadı’nın zemininin oluşturulmasında da büyük emeği olan çim uzmanı Muhittin İpek, 2015 yılında da kulüple ayrılık noktasına gelmiş ancak ikna edilmişti.

Son olarak 2021 yılında kulübün tasarrufu doğrultusunda Muhittin İpek ile yollar ayrılmıştı. Muhittin İpek o dönemde de çim sahaların bakımı için maddi kazanç elde etmeden danışmanlık ve hizmet desteği veriyordu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sağ başta İsmail Ertekin’in bakışa bak. Katil gibi Allahsız. Göbek olmuş Kepsut Kelemi gibi. Hiç yakışıyo mu Bursaspor’a? Aynı Hatçe Recep ve ekibinden ne farkı var? Bu da yeni yönetimin çapulcusu. Koy eski yönetime hiç sırıtmaz

    25
    50
    1. @Teke yorumuna yanıt olarak

      O yanlış bu yanlış tek doğru sizsiniz zaten kulübü yönetecek adam bulamıyoruz bilmem farkında mısınız

      26
      3
    2. @Teke yorumuna yanıt olarak

      Adamlar takımı ayağa kaldırmaya çalışıyor yok ismail hoca ne arıyor senden daha çok bursasporludur ismail hoca

      27
      3
  2. Abi fotoya bak ya😂 Yemin ediyorum marangozlar odası yönetiminin resmini koy,,mecliste çekilmiş vekil fotosu sanırsın😁

    5
    7
  3. Vah vah Süperliğin 5 inci Şampiyonu Büyük BURSASPOR um Kimlerin Ellerine kaldın 😪🧙‍♀️🎅🧙‍♂️👨‍🦼👳‍♂️🧔 Kimlerin Ellerinde Oyuncak Oluyorsun ALAYINIZADA YAZIKLAR OLSUN.ALLAH SİZLERİDE BURSASPOR GİBİL YAPSIN

    3
    23

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu