Bursaspor’dan yeni anlaşma

Okyanus Kolejleri ile Futbol Akademi Okullarımız arasında anlaşma imzalandı. Altyapı futbolcularımızın eğitim-öğretim süreçleriyle ilgili yapılan anlaşmanın basın lansmanı yapıldı.

Basın lansmanına Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Ağır, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Hakan Cenkçiler; futbolcularımız Canberk Yurdakul, Eren Güler ve Tuğbey Akgün katıldı.

Başkanımız Hayrettin GülgülerTürkiye‘nin en başarılı futbol akademisi olan Vakıfköy Futbol Akademisi Türkiye’de ve Bursa’da önemli işler yapan eğitimiyle Okyanus Kolejleri ile iş birliği yapmasından çok mutluyuz. Futbolcularımızın iyi bir spor eğitimi dışında kendilerini geliştirecekleri bir kurumda eğitim almaları için bizler de üzerimize düşeni yaptık. Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Sayın Lokman Demiray ve Okyanus Kolejleri ailesine, altyapı hocalarıma, Gençlik Geliştirme Sorumlumuz Hakan Cenkçilere, Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu‘na teşekkür ediyorum. Her iki taraf için de hayırlı olsun diliyorum.” dedi.

Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Semih Hüroğlu, “Bizim için altyapıda çocukların iyi eğitim alması ilk önceliğimizdir. Bu konuda Okyanus Kolejleri ile yaptığımız dört dörtlük anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” açıklamalarında bulundu.

Kalecimiz Canberk Yurdakul “Hayat sadece futboldan ibaret değildir. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Futbolcumuz Eren Güler kendinin de çok yakın zaman da bu yollardan geçtiğinden bahsederken “Sabah okul akşam antrenman yorucu vakitler oluyor. Bu anlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Futbolcu arkadaşlarımın da bu avantajları değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyorum.” diyerek anlaşmanın hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

Futbolcumuz Tuğbey Akgün de “Okyanus Kolejleri çok donanımlı bir okul, Bursaspor da Türkiye‘nin futbolcu fabrikası, bu iş birliğiyle çok iyi başarılar elde edebileceğinizi düşünüyorum.” ifadelerini kullanarak iki taraf için de hayırlı olsun temennilerini iletti.

Lansman sonunda atılan imzalar ardından Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Okyanus Kolejleri Genel Müdürü Lokman Demiray‘a forma hediye etti.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @isyan yorumuna yanıt olarak

    VEFASIZ HAİNLER ÇOĞALDI KARDEŞİM, HAKLISIN. ONLAR UYUZLUĞU VE AHLAKSIZLIĞI KIBLE EDİNMİŞ ZATEN. BOŞVER

    2
    1
 1. Bu tip anlaşmalara çok değerli Ekip Liderimiz Emin Adanut niye hiç katılmıyor? Bi tweet atıp sorayım bâri kendisine. Onca ancak tweet yoluyla ulaşılıyor. Ya Kuzgun Leşe, ya Emin Bey başa.

  3
  1
 2. Eğitim eksikliğinden türk futbolu bu halde kültürsüz topçu parayıda bulunca ne oldum delisi oluyor sercan buna örnek

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu