Bursaspor’dan Vali Canbolat’a ziyaret

Bursaspor Kulübü heyeti Bursa valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret etti.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Toker, Mesut Günal, Mesut Gündüz, Şenol Tosun ve Ünsal Mendi Bursa valisi Yakup Canbolat‘ı makamında ziyaret ederek Bursaspor forması hediye etti.

 

55 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BEN SN.VALİ NİN DAHA AKTİF OLARAK ŞEHİRDE BİR HAREKETLİLİK BAŞLATMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..KENTİN MÜLKİ AMİRİ OLARAK ELİNİ TAŞIN ALTINA SOKMALI VE KULÜBÜ İÇİNDE BULUNDUĞU GİRDAPTAN ÇIKARMAK İÇİN ÇABA GÖSTERMELİDİR

  38
  5
  1. @maratoncu yorumuna yanıt olarak

   Nereye gidecekler?
   Taraftar, sms atmıyor, forma ve kombine almıyor.
   Bizi sokağa bıraktı deyip KIZILAY’A mı gidecekti?

   10
   1
   1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

    Yaw ne uyanıksın sen be. Amatör küme takımı mı lan burası? Koskoca Vali’ye forma götürcen, sonra resim çektirip formayı geri alcan hee? Ne o, masraf olmasın. Adamı neresinden şişlerler biliyon mu sen?

    7
    8
    1. @Rıza yorumuna yanıt olarak

     Sayın Rıza, valinin neresini koskoca görüyorsunuz anlamıyorum. Sonuçta seçilen kişilerin atadığı bir insan. Görevi şehri yönetmek. Sen ben olmasak, ne yönetecek şehir ne de onu atayacak insan bulabilir. Yazımdaki kinayeyi anlamakta güçlük çekiyorsan, içinde bulubduğumuz ekonomik zorluklarda, forma üreticisi borcundan dolayı formaları göndermezken tepkimi bu şekilde ortaya koymamamı beğenmeyebilirsin ama beni aşalağıyıcı konuşmana sebep olamaz. Aynı zamanda bu sene vali beye giden kaçıncı forma acaba?

     7
     4
  2. @maratoncu yorumuna yanıt olarak

   Millet cumhurbaşkanı başta olmak üzere parti başkanları v.s ziyaret ediyor sorunlarını çözmek istiyor bizimkiler valiye gidilmiş eleştiriyor.bakın gener nasıl borcunu yapılandırıyor bankalar birliği ile.bizde ayno şeyi uaparsak bursa yeniden doğmuş gibi olur.iyi tranferlerle bu sene çıkarız.

   12
   2
   1. @Barbaros 16 yorumuna yanıt olarak

    Tebrik etmesini de biliriz. Şaşırttın bu sefer tebrikler…
    Tabiki herkesten herkesimden destek istemeliyiz aksi durum zaten eşyanın tabiatına aykırı ! Bursa’ yı bursa yapan değerler belli kimin Bursasporumuz’ a gram faydası olursa Allah razı olsun…!

    9
    6
  3. @maratoncu yorumuna yanıt olarak

   yönetimler taraftar kulübü sahiplenmediği için iş adamına ve siyasete gidiyor.
   örneğin,
   Bursasporluyuz diyoruz ama satılan kombine 10 bin. onunda 5 binini belediye ve iş adamı alıp bedava dağıtıyor.
   Batallayı çok sevdiğimizi söylüyoruz ancak 3 milyonluk futbol kentinde!!! 10’un bir sezonda satılan forma sayısı 600 ü geçmemiş.
   ne yazık ki istismar diz boyu.

   Bursaspor dolu, küfürsüz, protestosuz ve coşkulu tribünlere oynama becerisini gösteremezse işi çok çok zor.
   ama bunun önemini anlayacak olgunlukta ve timsah arenayı dolduracak sayıda taraftarı kalmadı maalesef.

   17
   2
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    İşte bu kadar ! Taraftar destek olmasın sanayici iş adamı destek olmasın siyaset hiç destek olmasın eee bu değirmenin suyu nereden gelecek ?! Birisi de İbrahim yazıcı demiş eyvallah mekanı cennet olsun ! Çıkardı gerekirse cebinden verdi o dönem kulübü şirketi gibi yönetti şampiyon yaptı kimseye de muhtaç olmadı helal olsun ! Peki günümüz şatlarında var mı böyle bir babayiğit !? Yok…
    Kimse ağlamasın o zaman…!

    16
    5
     1. @... yorumuna yanıt olarak

      Seni önemsemiyorum !
      Sadece şunu biliyorum sen ve senin gibilerin bu tarz platformlarda derdi spor değil nickini yazmaya popon yoksa hiç burada takılma bak biz üye olup ta yorum yapıyoruz herşeyimiz ortada mert ol kaçak saldırı düzenleme ! Bursaspor düşmanlarına meydanı bırakmayız…! Size 2010′ da koyduğumuzun acısını hep yaşayacaksınız !

      11
      5
      1. @Eser yorumuna yanıt olarak

       Önce millete küfür etmemeyi hakaret etmemeyi öğren. Bu şehiri bu devleti yönetenlere saygı göster hakaret etme Herkes senin yorumunu beğenmek zorunda değil. Ayrıca daha dün beyaz dediğine bugün siyah diyorsan sende baya bir sıkıntılı durum var.

       9
       7
       1. @Mert yorumuna yanıt olarak

        Seni son kez uyardım iş benden çıktı ortalığı karıştırmaya hakkın yok ! Şahsıma karşı iddia ettiğin “hakaret” iftirasının hesabını vereceksin !

        5
        8
        1. @Eser yorumuna yanıt olarak

         Sen dua et amin arkadaşa eser o kadar söyleyeyim sen anla.. Admin seni çok büyük bir dertten kurtarmak için çabaladı yorumlarını sildi. Gerçi ekran görüntüleri alındı ama admine yat kalk dua et.. Aynı agresifliğe devam ettiğini görmek üzüntü verici..

         3
         7
         1. @Mert yorumuna yanıt olarak

          🙂 kiminle dans ediyorsun göreceksin ! Algı yaratma senin gibiler adamı ipe götürür ama onlar 1960′ lar da kaldı ! Artık sesini kes yoksa senin anlayacağın dili konuşturaracağım ! Sana zorla hakaret edilmesini istiyorsun dimi ?! Kumpas yapma burası spor sayfası ve konumuz BURSASPOR !

          6
          7
  4. @maratoncu yorumuna yanıt olarak

   Yoruma bak izaya gel. Takım bitmiş cezalar yolda transfer tahtası kapalı kasap manav malzeme vermiyor özlücede sıkıntı diz boyu başkan iyi niyetiyle başını öne eğip ezilip büzülüp bir şeyler yapmaya uğraşıyor burada klavye başında oturmuş 12/13 yaşındaki çocuklardan fırça yiyiyor.. Siyaseti bıraksınmış valiye gitmesinmiş senin yaşın tutmuyor oy atmaya kalkmış koca bursasporun başkanına akıl veriyorsun

   17
   3
  5. @maratoncu yorumuna yanıt olarak

   Aynı şeyi 3 büzüklere de söyle bak naptı ali koç transfer limitleriyle ilgili konuyu anında çözdürdü ! Peki ya trabzon ? Geçen sene avrupa’ dan men cezası olmasına rağmen konuyu çözdürdü ve gitti ! Gs deseniz zaten her türlü nimetten yararlanıyor ! Şimdi bu siyaset onlara var bize yok mu !? Dimitar’ ın” da dediği gibi siyaset te şehir takımlarının ortak paydası o halde biz de yararlanmalıyız aksi takdirde var olman zaten mümkün değil ! Bize de destek vermeliler kaldı ki en büyük hakkımız !

   22
   7
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Siyasetin Bursaspor’a yaradığı tek yıl 1986 da küme düştüğümüz ama Türkiye Kupasını alan düşmez statüsünün gelmesi oldu. Onun dışında tek bir örnetği yoktur. Siyaset kitlelerin ve kişilerin kendileri için kullandığı araçtır. Örnek olarak günümüzde en çok yapılan şekliyle oy toplamak, bir kuruluştan yararlanarak maddi ve manevi nemalanmak. Bu takım Şampiyon oldu, siyaset ne yaptı, başkanını içeri attı, şampiyon başkanını bu takımın ve ailesinden alıp hayattan kopardılar. En başından beri uzak durmak lazım ama içinde olduğumuz koşullarda buradan kopmak ve ayrılmak mümkün görünmüyor mağlesef. Bu sadece Bursaspor için değil, o örnek verdiğin 3 büyükler için de geçerli. Ne kadar bulaşırsan o kadar oyuncak olursun.

    5
    6
    1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

     O statü biz düştük diye gelmedi. Yanlış hatırlamıyorsam 1 sene önce Ankaragücü 1. Lige çıksın diye gelmişti. Kenan Evren başkentin neden bir takımı bu ligde yok demesiyle alakalı.
     Tekrardan değiştirmeyi unuttukları için biz de faydalanmasını bildik.
     O zamanlar çocuktum Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama büyüklerimiz öyle anlattı bize.

     1. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

      Kural Bursaspor için revize edildi. 1985-86 sezondunda kupayı aldığımız için, 1980-81 sezonunda 2. Ligde oynarken kupayı alan Ankaragücü bir üst lige yükseltildiğinden dolayı bu durum örnek gösterilerek kupayı alan takım bir alt ligde oynayamaz denildi ve Bursaspor bu sayede yoluna 1. Lig’de devam edebildi.

    2. @tmkus yorumuna yanıt olarak

     Yanlış biliyorsun. Zamanında Kenan Evren başkentin nasıl ligde takımı olmaz dedi. Sene 85 ya da 84, tam emin değilim. O sezon kural değişti. Tesadüfen Ankaragücü kupayı kazandı. Hooop 1.lig. sonra unutuldu biz kupayı aldık itiraz ettik. Biz çıkar çıkmaz kuralı yine değiştirdiler. Yani Ankaragücüne yapılan jest bize de yaradı. Bize siyasetin zararı yararından fazladır. Malum durum ortada.

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    hani 3 büyüklerden örnek göstermek rüzgara karşı işemekti. niye sen örnek gösterdin şimdi. :)) yazık sana ya. valla çok acıyorum sana.

    6
    8
    1. @fff yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor play oflfara kalamaz kalırsa anırırım dedin ! Play ofllara kaldık bu sene de sizin gibi Bursaspor düşmanlarına inat “Herşeye rağmen” süper lige ait olduğumuz yere çıkacağız ! Anır dediysek bu kadar anırmana gerek yoktu !?

     7
     4
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      kimin kime hakaret ettiği yorumlarda belli. yazılan yorumların ıp num belli olur. buyur kardeş hodri meydan. çıkartalım yorumları alalım ıp numaraları kimin kime neler dediğini çıkartalım

      1. @fff yorumuna yanıt olarak

       Sen “ilk ikiye giremez girerse anırıcam hatta play off’ a bile giremez dedin mi demedin mi” ?!
       Bu takımdan ne istiyorsun ? Amacın ne !? Takım başarılı olursa anıracaksın yani bundaki mantık ne ? Aslında kinaye yaptın sen Bursasporlu değilsin ! Bursaspor’ u küçümsedin…Bursasporlu olsan küçümsemessin ! Destek dedikçe köstek oluyorsunuz bu takımın düzlüğe çıkması için sizin gibilerin olamaması gerekli

    2. @fff yorumuna yanıt olarak

     Ha şöyle mert ol kendi nickinle yorum yap işte ! Öyle başka nicklerle yazıp ortalığı karıştırma ! Kaçak dövüşme, kendi yorumun altına yorum yazarak algı yaratma !
     3 büzükleri örnek göstermemin konusu belli hakkaniyet ! Ama sen bundan anlar mısın o ayrı mesele !

     7
     5
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      ben bu nickim fff dışında buraya başka bir nickle yorum attıysam allahın laneti benim üzerime olsun. eğer atmadığım halde bilip bilmeden yine ifrira atılıyorsa Allahın laneti onun üzerine olsun. bak ben kendime güveniyorum. hadi sende yap bunu kendine güveniyorsan

      1. @fff yorumuna yanıt olarak

       Ne iftirası !? Ben “Mert” nickli şahsa yazıyorum ses senden neden çıkıyor o zaman ! Atarken biraz destekli at ! Kime küfür kime hakaret etmişim ?! Bursaspor camiasından özür dileyeceksiniz yaptığınız olumsuz yorumlarla takımın moral ve motivasyonunu hep aşağı çektiniz “senin gibilere rağmen” o gece gol yollarında biraz becerikli olsaydık ADS yi eler süper lige çıkardık…!

     2. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Naçizane fikrimdir. Eser bugüne kadar bazen üslubunda yanlış yapmış olsa da her yorumu kendince Bursasporumuzun menfaatine diye bir algı içerisindeyim. Hersey Bursaspor için. Saygılarımla

      7
      1
      1. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

       İyi niyetli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
       Yorumuna gelince kesinlikle haklısın ”@AvRuPa TeXaS” içimizdeki hainler temizlenmeden feraha kavuşamayacağız ne kadar da çok düşmanımız varmış. 2010′ daki tertemiz şampiyonluğumuz herkese koymuş…! Ait olduğumuz lige döneceğiz Bizans saltanatına yeniden son vereceğiz ! Yeter ki inanalım destek olalım ! BAŞKA BURSASPOR YOK !!!

      2. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

       Kesinlikle öyle kardeşim davamız Bursaspor ! Dediğin gibi bazen olur olmaz yorumlarla Bursasporumuzu yıprattıklarında çileden çıkıp üslup konusunda dengeyi kaçırabiliyorum. Kalbini kırdığım insanlar olduysa özür dilerim hakkınızı helal edin !
       Biz bu takımın peşinden çok koştuk koşturduk gençlere Bursaspor sevgisi aşılamaya miras bırakmaya çalışıyoruz çocukluğumuz Elmasbahçe’ de bu takımın peşinden koşmakla geçti çok bedel ödedik ! Tek derdimiz BURSASPOR bizim ! Çocukluk aşkımızın gözlerimizin önünde eriyip gitmesine yok olmasına izin veremeyiz…!
       Başka Bursaspor yok !!!

       4
       1
       1. @Eser yorumuna yanıt olarak

        Kardeşim kızmak yok …Aşk bu eziyet adı ..yoksa Bayern Münih varken ne yapalım Bursaspor u ne yapalım Türk futbolunu..
        Bizim Almanya’da evimizde bir Türkbayrağı bir Bursaspor bayrağı var tüm aile Bursaspor luyuz…

        1. @AvRuPa TeXaS yorumuna yanıt olarak

         Adamsınız tebrikler arkadaşlar ! Bizi orda en iyi şekilde temsil edin bu takıma asla küsmeyin olumsuz yorumlara kapılıp ümidinizi asla yitirmeyin ! O tip insanlara da prim vermeyin. Kenetlenelim başarı ancak destekle gelir !
         Bir umuttur BURSASPOR !
         Sen ben yok BURSASPOR var !

          1. @Fatihk16 yorumuna yanıt olarak

           🙂 Türkiye’ ye Bursa’ ya gelirseniz beklerim misafir edelim sizi ! Gelemiyorsanız da forma göndereyim kardeşim…

 2. Bu forumda siyaset yapılmasından bıktım her ak partilili belediye başkanı milletvekili cumhurbaşkanı kulüp ziyaret ettiği zaman bu insanlara hakaretin bini bin para her türlü desteği alırsınız birde insanlara hakaret edersiniz rahmetli yazıcı ve Ertuğrul sağlama da aynı şeyi yaptığınız bu kulüp burada olmayı sonuna kadar hakediyor

  11
  2
 3. Vali Bey Malatya’dan mı geldiydi? Keşke oranın plakası olan 44 numaralı falan bi forma yaptıraydınız bâri. Çünkü kendisi büyük ihtimalle İstanbul’un 3 semt takımından birini tutuyodur kesin.

  7
  8
  1. @Kaymakam yorumuna yanıt olarak

   He öyle arkadaşım, herkese bir kulp takmakta üstünüze yok. Şampiyon başkana Fenerli dediniz yuhladınız, diğer şampiyon başkan Levent Kızıl’a fenerli dediniz küfür ettiniz. Belediye başkanı Bursasporluyum der küfür edersiniz. Bir siz misiniz Bursasporlu? Siz mi düzlüğe çıkarıcaksınız Bursaspor’u bu kafayla, destek vermek isteyenler elinizle iterek? Satılan kombine, forma sayısına bak, tribüblerin haline bak, ne şe yarar bu taraftar?

   7
   2
   1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

    Hayri Yazıcı’ylan Cağvit Çağlar da Fenerli. Celal Sönmez cinconlu. Özdilek 8 Taşlı. Orhan Güney’le Süha Gürçoy da Cinconlu,

 4. Şampiyon yapmış Rahmetli İbrahim Yazıcının ailesine ne zaman gidecek vereceksin Yeni forma yı Erkan Kamat başkanım?

  6
  6
 5. Sayın Valim Sayın Belediye başkanım, sizlerden çok şey istemiyoruz diğer şehirlerin takımlarına verilen desteği istiyoruz duyun artık sesimizi başka Bursaspor yok !
  Bu şehrin en büyük markası olan biricik Bursasporumuz ile alakalı bir sürü spekülasyon var ! Bursa büyükşehir belediyespor olacak diyen mi ararsınız (Ki bunu galeyana gelerek ben de söyledim) kulübün kapısına kilit vurulacak amatöre kadar düşecek diyen mi ararsınız ne ararsanız var ! Eğer böyle değilse lütfen artık birşeyler yapın koskoca şampiyon olmuş kulüp gözümüzün önünde eriyip gidiyor ! Atacağınız adımlarla bu söylentileri boşa çıkarın biz Bursaspor’ a gönül verenleri de rahatlatın ! Ne sanayiciler ne işadamları hiçbiri takıma sahip çıkmıyor…Topyekün bir kampanya ile camiayı kenetleyerek özellikle Bursa’ da doğan ya da doyan sanayici ve işadamlarını harekete geçirerek bu işi çözebilirsiniz. Bu işin üstesinden ancak siz gelebilirsiniz bu bizim son şansımız ! Ayrıca görülen o ki oy veren vermeyen ben de dahil herkes iktidara tepkiler vermeye başladı ! Sebepleri belli bunlar telafi edilemeyecek sebepler değil. En önemli sebeplerden birisi de BURSASPOR ! Son kalelerinizden Bursa’ ya yakışanı yapmak ve büyük Bursaspor taraftarlarının yüreğine su serpmek elinizde ! Tekrardan yüksek sesle Hep Destek Tam Destek !!! Kenetlenelim bu şehir bizim !!! Hep beraber omuz omuza…!!!

  6
  6
 6. Küstürdünüz herkesi bıktık artık bu şahısları görmekten bunlara verilen formanın haddi hesabı yok store da forma kalmadı bunlara vermekten, bundan sonraki kapı emniyet müdürlüğüdür herhalde bir forma da ona, onlara verene kadar gidin önce yitirilen yüreklerin ailelerine verin forma ziyaret edin gönül rızalarını alın.Sen başkan olarak hizmet etmiş Bursaspor a insanları küstürürsen vali ye gitsen ne olur, belediye ye gitsen ne olur aynı laflar hikayeler, git küstürülen insanların hayır duasını al.Bursaspor u siyasetten parti den uzak tut Rahmetli İbrahim Yazıcı gibi işte o zaman başarı gelir.

  5
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu