Bursaspor’dan Vakıfköy hamlesi!

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür, Mali ve İdari İşlerden Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Oral ve Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’ndan Sorumlu yönetici Alper Özyüksel ile birlikte Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’ı makamında ziyaret etti

Ziyarette Yıldırım Belediyesi Meclis Üyesi ve Bursaspor eski yöneticisi Selim Yolgeçen de yer aldı.

VAKIFKÖY İÇİN DOSYA SUNULACAK

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen görüşmede Bursaspor Başkanı Sinan Bür, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz’a yeşil beyazlı kulüple ilgili bilgiler verirken, ağırlıklı olarak Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nin işleyişi hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. Yakın zamanda yönetimin Vakıfköy’le alaklı dosya hazırlayıp Başkan Oktay Yılmaz’a sunacağı belirtildi.

BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Yapılan görüşmenin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz el ele verecek çok çalışacaklarını söyledi. Başkan Yılmaz, “Kalbimizi, gönlümüzü verdiğimiz Bursaspor’umuzun Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Bür ve heyeti misafirimdi. Sporun Kenti Yıldırım’da ele ele verecek, çocuklarımız için birlikte çok çalışacağız” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Oktay Yılmaz’a isminin yazılı olduğu Bursaspor forması hediye edildi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu nedir Allah Aşkına? Senelerdir Bursaspor yönetimi Vakıfköye doğru dürüst yatırım yapmadı sadece boya sıva 1980’lerde belki herkesten öndeydi bir adım ana 1980’lerde kaldı tesis zaten bu Bursasporun kötü yönetilişin açık kanıtı sen buraya doğru dürüst binalar yapamıyorsan yönetim olarak gençlerden gelen transfer paralarını yok ettiysen şimdi yeniden şapka elinde yardım dileniyorsan bunun adı utanç verici ötesindedir bu tesis Avrupa ve İstanbul kulüplerin tam 50 sene gerisinde kalmıştır utanın kulübü ne hale getirdiğinizden

  2. oktay bey gerçekten yıldırım ın çevresini değiştirdi çok güvenilir ve çalışkan bir başkan . o parti bu parti yi geçtim keşke her başkan böyle çalışkan ve gündemden uzak olsa.

    6
    7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu