Bursaspor’dan üyelik açıklaması!

Açıklama şöyle:

Genel Kurul Üye aidat ödemelerinde son günlere yaklaşırken, Genel Kurul Üyelerimiz yıllık aidat ödemelerini internet sitemiz üzerinden online olarak kredi kartları ile anında ödeyebileceklerdir.

Ayrıca Genel Kurul Üyelerimiz Özlüce Tesisleri’mizde bulunan üyelik bilgilerini kontrol edebileceklerdir. İletişim bilgilerinde değişiklik olan üyelerimiz kulübümüzün “Üyelik Departmanı”yla irtibata geçerek bilgilerini değiştirebileceklerdir.

 

ONLİNE ÖDEME HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

1.Ödeme için hangi internet sitesini ziyaret etmem gerekiyor?

Ödemeleriniz için Bursaspor Kulübü’nün resmi internet sitesi www.bursaspor.org.tr adresini ziyaret etmelisiniz…

2.Resmi internet sitesinde üye girişi işlemimi nasıl gerçekleştireceğim?

Bursaspor Kulübü’ne üye olan tüm Genel Kurul üyeleri www.bursaspor.org.tr adlı internet sitesine otomatik olarak üye olmaktadır. Sitenin sağ üst köşesinde yer alan “Üye Girişi” butonuna tıkladığınızda açılan menüde “TC Kimlik No” ve “Şifre” ekranı karşınıza çıkmaktadır. 

 

 

Eğer sisteme ilk kez üyelik girişi yapacaksanız, TC Kimlik Numaranızı üst satıra yazdıktan sonra şifre kısmına ise TC Kimlik Numaranızın ilk 3 ve son 3 rakamlarını ard arda yazarak oluşan 6 haneli şifreyi satıra yazmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra dilerseniz şifrenizi panelden değiştirebilirsiniz. 

 

3.Üyelik girişini yaptıktan sonra ödeme paneline nasıl gideceğim?

Sisteme üyelik girişinizi yaptıktan sonra sağ üst bölümde bu kez isminiz çıkacaktır. İsminizin üzerine tıkladığınızda ise bir menü açılacaktır. Açılan menünün alt sıralarında yer alan “Aidat Ödemeleri” yazısına tıkladığımızda bugüne kadar kulübümüze ödemiş olduğunuz yıllar ve varsa 2014 yılı borcunuz gözükecektir. 

 

4.Ödeme işlemi nasıl gerçekleştirilecektir?

Aidat ödeme sayfasına geldiğinizde borcunuzun olduğu yılın sağ bölümünde “ÖDE” butonu bulunmaktadır. ÖDE butonuna tıkladığınızda karşınıza gelecek olan kutuya istenilen kredi kartı bilgilerini yazarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz..

 

 

 

5. Kredi kartına taksit uygulaması yapılıyor mu?

Ödemeler kredi kartından tek çekim olarak alınmaktadır. Taksitlendirme yapılamamaktadır. 

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, 08:00-18:00 mesai saatleri  arasında 444 1963 numaralı telefondan veya uyelik@bursaspor.org.tr adlı e-mail adresinden kulüp yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz.    

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu