Bursaspor’dan uyarı mesajı!

Bursaspor Kulübü'nden kongre üyelerine bir mesaj geldi.

Açıklama şöyle;

Tüzüğümüzün hükümleri gereği, 2021 yılı üyelik ödentisinin (200,00 TL) ve 2020-2021 yılı üyelik ödentisinin (500,00 TL) 31.12.2021 tarihi mesai bitimine kadar ödenmesi gerekmektedir. Tüm üyelerimize önemle hatırlatırız.

2021 yılı üyelik ödentisini 31.12.2021 günü çalışma saati bitimine kadar ödemeyen üyelerimizin seçme haklarının askıya alınacağını, 2020 yılı ve 2021 yılı üyelik ödentilerini ödememeleri nedeniyle seçme hakları askıda bulunan üyelerimizin 31.12.2021 günü çalışma saati bitimine kadar üyelik aidatlarının ödenmemesi halinde kulüp üyeliklerinin sona ermesinin söz konusu olacağını önemle hatırlatırız.

Banka yoluyla ödeme yapacak olan üyelerimizin açıklama kısmına isim, soy isim ve üye numaralarını belirtmeleri (veya T.C. Kimlik numarası), ayrıca bankamatikten ödeme yapacak olan üyelerimizin ödeme yaptıktan sonra kulübümüze bilgi vermeleri önemle rica olunur.

AİDAT ÖDEME NOKTALARIMIZ

Bursaspor Kulübü Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri (Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir.)

Merinos Stadyumu (Nakit ödeme yapılabilir.)

Bitci Timsah Park Stadyumu Altı Bursastore Merkez Mağazası (Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir.)

Şehreküstü Bursastore Mağazası (Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir.)

Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri (Nakit ödeme yapılabilir.)

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Emin bey soyle olmazsa ben öderim boyle olmazsa ben öderim doyordu ödesin. Yada pertev ödesin ya abuk sabuk transferler yaptılar beraber. İsmail çokcalıs adana demire gidiyor emirhan kimbilir nereye. Biz gecen sene yabancisiz play of un esigunden döndük. Bunun üstune koyabilirken bu sacma sapan halin icine soktu bizi. 17 tane transfer bi burak kapacak etmedi yaziklar olsun.

   18
   17

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu