Bursaspor’dan uyarı geldi!

Bursaspor Kulübü 2023 aidatını ödememiş olan üyelerin 13-20 Ocak 2024 tarihinde yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul’da oy kullanamayacağını ve başkan adayları için noterden aday gösterme imzası veremeyeceklerini duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklama şöyle;

Ekli geçici liste 25.12.2023 Pazartesi günü itibariyle yatırılan aidatlara göre düzenlenmiştir.

Mevzuat gereği 15 gün önce yayınlanan geçici ekli listede; oy kullanamaz durumda gözükenlerden, 31 Aralık 2023 Pazar saat 17:00’a kadar Bursastore’da nakit olarak aidatını ödeyen üyelerimiz (yeni yıl tatili nedeniyle) 3 Ocak 2024 Çarşamba günü yayınlanacak kesin üye listesinde oy kullanabilir olarak revize edilecektir. (3 Ocak 2024 ve sonrasında aidatlarını yatırsalar dahi önümüzdeki genel kurulda oy kullanamayacaktır.)

*2023 aidatını 25.12.2023 öncesinde yatırmamış üyelerimiz geçici listede oy kullanamaz olarak işaretlidir.

Geçici liste için tıklayınız.

Üyelerimize önemle duyurulur.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BATMIŞIZ BİTMİŞİZ BİZ

  Sorun Hatçe Recep’de, onun kahveden topladığı kişilerin oluşturduğu Yönetim Kurulunda değil. Bu tipitipleri seçip başımıza musallat eden Genel Kurul üyelerinde.

  Bu Olağanüstü Genel Kurul da aynen 6 ay önceki gibi olacak. Oy kullanmak için kimse gitmeyecek, ertelenecek. İkinciye giden 100 kişi de yine şimdikiler gibi tipleri seçip dağılacak.

  Ölmüşüz ağlayanımız yok.

  Allah, güzel günler bekleyen ve pembe tablo çizenlere akıl fikir versin. Amin!

  21
  6
  1. @Kıpti Refik yorumuna yanıt olarak

   Admin Suudi Arabistan’da yaşananları haber yapmayacak mısın?. Olay milli mesele farkındaysan. Buradan Fenerbahçe ve Galatasaray’ı dik duruşlarından ötürü kutluyorum.

   5
   5
   1. @BüyükHun yorumuna yanıt olarak

    Hangi kafa hükmetti..finali uke dışında yapılmasını?
    Çok iyi olmuş, TFF rezilsin!
    Bunu hak ettin.
    Habere falan gerek yok… bütün dünyaya yayıldı bu olay. çok komik.. İstanbul bunu hak ediyorsun!

    1
    1
  2. @Kıpti Refik yorumuna yanıt olarak

   Zaten Genel Kurul Kongre vs 100-200 Kişi bile gelmiyor ancak 2’cisinde belki 100 kişi topluyor oda başkan olmak için imza atmışlar! Kim seçilirse seçilsin 2 milyar TL borç ile olan kısıtlı kadro ile Okan Buruk getirilse birşey yapamaz 4’cü lige zaten adım atılmış ilk 6-7 maç oynatacak kadro futbolcu yok hayırlı uğurlu olsun poposu yiyene çünkü daha 1’ci maçta anası babası çoluk çocuğuna Teksas Ayaş’lar gurubu küfürü basar istifa isterler gazete yazarlar taktik hakaretlerini ederler köşe yazılarında vlog’cular artık maç sonu demediklerini bırakmazlar nazar değmezsin!

   7
   5
 2. Biraz zaman ayırıp listede oy kullanamaz ibaresi olan kişilerin isimlerine bakarsanız koca kulübün ne hale geldiğini anlarsınız. Başkan adayları mı dersin, Twitter space odası kahramanları mı dersin, eski milli futbolcular mı dersin, her seferinde el açılan şehrin dinamikleri mi dersin, en büyük Bursaspor’lu benim havası atan basın mensupları mı dersin. Tek kelimeyle REZALET.

  17
  2
  1. @İlker KURTULUŞ yorumuna yanıt olarak

   Listede ismini görüp şok olduğum isimler var.
   980. Sırada Tarık Çapçı mesela oy kullanamaz olarak görülüyor. Hâlbuki köşesinden sürekli yönetimi eleştirir)))
   1963. Sırada Adnan Batır var))))
   3203. Sırada Enbiya Topal var.

   7
   2
 3. Bu gecenin en guzeli ,her ne kadar 3 buyutulmus de olsalar,cok guzel bir harekete imza attilar..arap uşaklarina kapak olsun

  8
  3
  1. @Sem yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunun bir sözü var “Arap kültürünü islamiyet sanmakla, Avrupa kültürünü medeniyet saymak aynı hatadır”ayrıca bizim milletimizde hain olduğu kadar diğer milletlerdede hain var sen gidip Amerika uşağı suudi arabistanda maçı oynatmaya çalışırsan bu olay olur kusura bakmayında kendi ülkeden tonlarca iyi stadyumlar varken veya seni seven ülkeler Azerbeycan, Endonezya, Bosna Hersek, Fas, Pakistan, Nijerya gibi ülkelerde oynatabilirdin. Lakin yapılmadı ayrıca trabzon, fb, gs, bjk, başakşehire aktarılan paraların haddi hesabı yok milletin vergisini veriyor futbolda mafia türedi oyuncu satılırken komisyon, iddaa vs eğer kulüpler ayaklarını yorganına göre uzatıyorsa devam eder yorgandan dışarı taşırıyorsa kusura bakma amatöre kadar yolu var şuan avrupada kupalarına katılan takımların ne gibi katkıları var bilinmedik takımlardan 5-10 yiyip geliyorlar onun için para dahi vermiyceksin kulüpler şirketleşecek her sene tff mali açıdan denetleyecek ama bunu yapacak bitirisi yok avrupada tutunamayan ne kadar bozuk adam varsa ülkeye geliyor avrupa takımları oyuncuları takip ediyorlar kendine bakmayanı koyuyor dışarı bizde adam kayırma bol

   4
   3
 4. Recep. günay birşeyler yazipdurma git kahveye okey oyna başka bir isyapamazsin Birhan önce kulüpten kaybol

  5
  7
 5. Recep ayın 31rinekadar aidatını yatıran üyeler oy kullanabilir orasisenin babanın cifligideyil adi defol

  4
  7
 6. Bursaspor’u soyanlar..Sizlerde hiç Allah korkusu yokmu.?
  Sizler camiye gitmiyormudunuz , ocut tutmuyor musunuz.

  Fani dünya burası… Ahirette sizler cevap vereceksiniz.

  Sözde müslüman ülkesiyiz..
  Herkes birbirini yeme peşinde.
  Da nerelere kadar gidecek bu acaba!

  3
  5
 7. Önce bir adayınızı görelim secim olacak mı yoksa mevcut olanlara mı güvenerek aydat yatıralım bende isterdim en azından güzel futbol yok yüriyerek top oyna üctane ye sonuc düşme hatı hurmacı ve tecrübelileri en azından anlaşsaydınız oralı bile olmadınız daha aday bile beli değil oy atsan ne olur atmasak ne olur dön bak takım mı kalmış ardında sonra para iste

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu