Bursaspor’dan Turgay Erdem’e ziyaret

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bursaspor Kulübü‘nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Başkanımız Sinan Bür, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sinan Oral, Erkan Öncel, Alper Özyüksel, Beyhan Çalışkan, Orhan Efe ve Gökhan Güleç, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem‘i makamında ziyaret etti.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Sinan Bür, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem‘e isminin yazılı olduğu formamızı hediye etti.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Resimdeki yönetim kadrosunda, Bursaspor forması giymiş 5 eski futbolcu var. İçlerinde en fit olanı ise, soldan ikinci Gökhan Güleç. Adam yıllarca Beşiktaş’ta, Bursaspor’da, Kasımpaşa’da falan santrfor oynayıp çok uzun süren bir Super Lig tecrübesi edindi. Şu an onu bizim takıma koy, idmansız midmansız çıksın, eğer o Berat Altındiş’i santrfor olarak cebinden çıkarıp, havaya atıp, dötünde sektirip, diziyle istop edip yere indirmezse ben bişey bilmiyom. Ha o kadar söyliyem.

    3
    1
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

      Tamam abi. Bugün Mudanya’dan başlıyoz ilçeleri gezmeye.Kahvelerden birinda o Hatçe’yi pişpirik oynarken bi yakalarsam var ya. Hu Allah bismillah, Allahuekber.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu