Bursaspor’dan Tuğbey ve Vefa’ya rest!

Bursaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Zahit Yanar yeşil-beyazlı kulüple sözleşmelerini fesheden Vefa Temel ile Tuğbey Akgin ile ilgili konuştu.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Mehmet Zahit Yanar “Biz oyuncularla ilgili hukuki süreci başlattık. Tuğbey Akgün ile Vefa Temel bizimle anlaşmadan lisans çıkaramıyorlar çünkü biz her konuda haklıyız. Bize gelip anlaşmaları gerekiyor. Bizim rızamız olmadan başka bir takımda forma giyemezler” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Abi indirin kepenkleri sizde kurtulun bizde kurtulalim. Her sene kampanya yapiliyor para toplaniyor. Borc her sene katlanarak artiyor. Nasil bir matematik ben cozemedim. Yeter biktik artik hep kotu hep kotu valla kapatin kulubu biz yine severiz.

  70
  24
  1. @Junior yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşım giden gitti takım kalmadı ortada bunlar en azından geçen sene canla başla savaştılar ötekiler gibi kaçmadılar benimde canım yanıyor ama Bursasporu bu hale getirenler utansın

 2. Yönetim doğru yolda. Süreç Ali Akman denilen şahsın mentörü Ayhan Akman aracılığı ile başlattıkları Türkiye ‘deki Bursaspor değer algısı erozyonunu başlatması ile başladı. Düşenin dostu olmaz öngürüsü ile, bu kulübü bu kadar sahipsiz gören zihniyetler ve bunlara alet olanlar, bir şekilde hukuk nezdinde zarar görmeli ve karşılık almalılar ki, bundan sonra yedikleri kaba tükürecek olanlar aldıkları kararları sorgulayaraktan almalılar.

  49
  1
 3. Bu olaydan çıkarılacak en büyük ders kontratların kulüp menfaatleri doğrultusunda çok profesyonelce yapılması gerekliliğidir.Bunlar gibi küçük hesaplar peşinde koşan ,KÜÇÜK insanlar ellerini kollarını sallayarak gidemesinler.Bir de bunlar gibi sporcu ahlakından nasibini alamamış zavallılara örnek olacak yaptırımlar uygulanmalıdır.

  34
  1
 4. Harbiden her sene aynı şeyler yeter bıktık, 40 yıllık Bursasporluyum ben harbiden de bıktım. Kapanacaksa kapansın, sinir sistemimiz alt üst oldu. Bu durumu kabullenemiyorum.

  30
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu