Bursaspor’dan transfer yasağı başvurusu!

Bursaspor’un 5 Ekim’de Luka Capan dosyası nedeniyle FIFA tarafından gelen iki dönem kalıcı transfer yasağını kaldırmak için CAS’a (Spor Tahkim Mahkemesi) itirazda bulunduğu öğrenildi.

Bursaspor’un 5 Ekim’de Luka Capan dosyası nedeniyle FIFA tarafından gelen iki dönem kalıcı transfer yasağını kaldırmak için CAS’a (Spor Tahkim Mahkemesi) itirazda bulunduğu öğrenildi.

Karşı tarafın avukatından ek süre isteyen ve bu talebi olumlu karşılanan yeşil-beyazlı kulübün,

21 Kasım’a kadar ikinci dosya sunumunu gerçekleştirmesi bekleniyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu gün tiktok ta denk geldim,ismini bilmiyorum fakat o kadar etkili sözler söylemiş basın mensuplarına şaşırmamak elde değil,bursa şehri olarak bütün markalarımizi nasil kaybettiğimizi söylüyordu, havludan kestaneden,kaplıcalardan,uludagdan bahsediyordu son olarak bursaspor dan gerçekten içler acısı durumdayız şehir olarak,sahipsizlik böyle bir şey

  26
  2
 2. Sorunlarimiz belli tamamen ekonomik bu sebeple kökünden çözmemiz gerek
  Özlüce tesislerinin tapusu Bursaspora devredilmeli kurumsal bir inşaat firması ile anlaşilip yapilacak rezidans ve avm tarzi proje sayesinde Bursaspor kurtuluş reçetesine kavuşacaktir, kulüp bünyesinde A.ş. kurulup şirketleşmeye gidilmeli bundan sonraki süreçte her yönetim kendi döneminden sorumlu olup kara ve zarara ortak olmali😉

  20
  2
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle bencede nasıl olsa futbolcular vakıfkoyden geliryorlar A takımı da oraya tasırız olur biter Özlüce çok şehir içinde kaldı zaten şehirde bina yapacak yer kalmadı iyi paraya satılıp borçların büyük bir bölümü kapatılır diye düşünüyorum.

  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   ya kardeşim sen neyle besleniyorsun katlı otoparkı bile elimizden alan bu şahsiyetler özlücedeki yeri suriyelilere verirlerde bursaspora zırnık koklatmazlar atatürk stadının üstünde suriyeliler takla atıyor sen neden bahsediyorsun

   3
   1
  3. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Sen buna inanıyor musun Özlüce tesisleri vermezler otoparkı elimizden aldılar arkadaşlar bursasporu bitirecekler 2 yıla kalmaz iflas bayrağı çekeriz sonra ne olcak söyliyim karacabeyspor veya bursa yıldırımsporu bursa fk, bursa 1963 spor yada büyükşehir belediye bursa diye bize iteleyecekler sonumuz gaziantep gibi olacak

   3
   1
 3. HUKUKİ SÜREÇ BAŞLAMIŞ INSALLAH IYI BİR ŞEKİLDE SONUCLANIR YOKSA YANDIK BU ARADADA ADAMLA ANLAŞMAK GEREKİYOR

  15
  10
 4. Bu kadar zor bir dönemde yönetim her platformda elinden geldiğince kulüp menfaatleri için Bursa’da, Ankara’da, CAS’da emek harcıyor. Biz acımasızca eleştiriyoruz. Genel kurulda başkan adayı çıkmıyor. Mevcut yönetim istifa edip gitse kulüp kayyuma kalacak. % 1 olan kurtulma umudumuz hepten bitecek. Biraz akıl yahu.

  4
  2
 5. Kulübün thtasını açacağım diyen şahs şimdi tahtayı kapatmış durumdadır.Açıkçası BURSASPOR içeriden yediği darbeyi dışardan yemedi.
  BURSASPOR için para dan da daha çok akıllı,dürüst,işi bilen.çevresi ile iyi diyalog kurarak ortak akılla bu enkazı kaldıracak DİRAYETLİMAHARETLİ ADAM GİBİ ADAM YÖNETİCİ VE YÖNETİM KURULUNA İHTİYAÇ VAR.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu