Bursaspor’dan Timsah Arena duyurusu

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Timsah Arena Batı Açık otoparkı kart satışlarının başlayacağını duyurdu.

Açıklama şöyle

KART SATIŞLARI PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

2017-2018 sezonu boyunca geçerli olacak olan “Batı Açık Otopark” kartları Bursaspor Nalbantoğlu Katlı Otoparkı’ndan 31  Temmuz  2017 Pazartesi  günü saat:08:00’dan itibaren satışa sunulacaktır.

Sınırlı sayıda olan otopark kartları 500 TL bedel ile SADECE Timsah Arena Batı bloğunda bulunan Localar, VIP Tribün ve Batı Alt tribününde hak sahibi olan taraftarlarımız tarafından kullanılabilecektir.

Güney, Doğu ve TOFAŞ tribününde yer alan taraftarlarımızın 6222 sayılı kanun ve TFF statü ile talimatları gereğince tribünler arasında geçiş olmadığından dolayı Batı Açık Otoparkını kullanamayacaklardır.

Yapımına devam eden Güney, TOFAŞ ve Doğu tribünü kapalı ve açık otoparkları tamamlandığında taraftarlarımızın hizmetine sunulacaktır.

 

 • Otopark kartları tek giriş hakkına sahiptir. Araç girişleri yetkililer tarafından kontrol edilerek yapılacak olup;  giriş yapmış olan araçların tekrar geçişlerine müsaade edilmeyecektir.

 

 • Otopark kartları plakasız olup üzerlerinde numaralar olacaktır. Bu numaralar ile kart sahipleri kayıt altına alınacak olup liste giriş noktasında polis tarafından kontrol edilecektir. Aynı numaradan 1 den fazla olması halinde hem kart sahibine hem de çoğaltan kişiye yasal işlem uygulanacaktır.  Otopark kartı da iptal edilecektir. Bu iptal işleminden kart sahibine ödemiş olduğu  kart ücreti geri iade edilmeyecektir.

 

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam loca alacak maça gelecek bir de otopark için para alacaksınız???Sizin bir tane elle tutulur bir şey yapmaya niyetiniz var mı yönetim bozuntuları??

  49
  4
 2. başımıza ne geldiyse zaten bu stad yüzünden geldi.recep altepe stad yaptım diyerek kulübü yönetmeye çalışıyor.sanki stadı cebindeki parayla yaptı.bu duruma karşılık,vermek için,burrsasporumuzun başına,rahmetli ibrahim yazıcı gibi dik duruşlu başkan lazım.o isimde bence Hayri yazıcı.

  30
 3. Millet stada gelmesin diye her turlu eziyeti yapiyorlar.ulan adam kombine almis loca almis insanlara bi guzellik yapin okuzler.sonra millet gelmiyor.niye gelsin gerzekler.sokayom yapacaginiz stada da otaparkinada.bursasporlu olmak ne zor sey be arkadas

 4. 500 TL / 17 = 30 MAÇ BAŞI 30 TL OTOPARK PARASI MARATONDA MAÇ SEYRETMEK KİŞİ BAŞI YAKLAŞIK 20 TL. BURSA NIN NERESİNDE OTOPARK 30 TL İŞ BİLMEYEN YÖNETİM . NE TRANSFER YAPMASINI , NE KAMP ORGANİZASYONU HER ŞEY BOŞ
  Bunlar bu kabiliyetle neden yönetime aday oldular.

  5
  0

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu