Bursaspor’dan sponsorluk lansmanı

Bursaspor İnfo Yatırım isim sponsorluk lansmanının gerçekleştirileceğini duyurdu.

Yeşil-beyazlı kulübün açıklaması şöyle;

Kulübümüz ile @infoyatirim arasında yapılan isim sponsorluğu lansmanı 14 Ağustos 2023 Pazartesi Günü Saat 18.30’da Barış Spor Salonu’nda yapılacaktır.

Bursaspor Basketbol Başkanımız Sezer Sezgin, Bursaspor Basketbol Genel Menajerimiz Özgün Önver, Başantrenörümüz Jure Zdovc ve tüm oyuncularımız ile birlikte İNFO Yatırım’ın bağlı olduğu Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Kemal Gökalp, Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ziya Gökalp, İNFO Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül’ün katılacağı ve yeni transferlerin sözleşmelerini imzalayacağı toplantı basına ve tüm taraftarlara açık olacaktır.

Kamuoyunun ve değerli basın mensuplarının bilgisine sunarız.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Varanki da çağırsın.Toggu bu sefer de basket sahasına soksun.Kudurun küpekler.Togg hem size hem de sahaya girdi.

  6
  4
 2. Haydi recep oviç her geçen zaman bursaspora ihanettir istifa et resmiyete dök ve en yakın kongre tarihini açıkla çocuk oyuncağına çevirdiniz koca kulubu

  3
  4
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Vah vah Recep geldi kulübü çocuk oyuncağına çevirdi recepten önce herşey güllük gülüstanlıktı herşey mükemmeldi süperligde oynuyorduk borç harç yoktu transfer tahtası açıktı Avrupa’dan ve Türkiye’den yıldız futbolcular transfer ediyorduk Recep geldi batırdı kulübü..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu