Bursaspor’dan sponsorluk açıklaması!

Bursaspor Kulübü basın mensuplarına bir bilgi geçti.

Geçilen bilgi şöyle;

Değerli basın mensupları yarın Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerimizde iki lansmanımız olacaktır.

12.00 Kol Sponsorluğu Lansmanı
14.30 Göğüs sponsorluğu Lansmanı

Tesis içerisinde maske kullanımız ve sosyal mesafe kurallarına uymanızı rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Transfer tahtasını açacak ve 3 net transferre sponsor olacak bir şirket bulun.stadyum isim hakkını 5 yıl bu şirket alsın. yeterki bu sene ait olduğumuz süper lige çıkalım.

  62
  6
 2. Onur market ve Tasarruf Gyo firmalarına
  Şu zor zamanda sponsor oldukları için
  Teşekkür eder bol ve bereketli kazançlar dileriz
  Biz taraftar olarak sponsorların sitelerine girip
  Firmalara teşekkür maili atmalıyız

 3. Burayada yazma gereksinimi duyuyorum.tribünlere geçen onur marketin yaptığı gibi pankart reklam alın.firma pankartın kapladığı alandaki koltuk sayısı kadar bilet parası versin.böylece ucuza reklamını yapmış olurlar.biz ise dolu tribün geliri elde edebiliriz böylece.yani çok para vermelerine gerek yok sadece koltuk sayısı kaplanılan yerin bilet parası.belki forma v.s gibi sponsorluklara çok para vermek istemeyebilirler ama bilet fiyatı kadar pankart reklamı çok akıllıca.hadi başkan şimdi pazarlama gücünü göster.ne bileyim özel hastaneler ,özel okullar,holdingler,ulusal marketler(mesela bim a 101 migros v.s),sınava hazırlık kitap markaları, v.skoltuk sayısı kadar reklam verme işi çok ucuz olduğu için reklam vermek istiyebilirler.her maç dolu tribün geliri gibi para elde ederiz.her maç farklı firmalardan reklam alabiliriz.bir yere bağlı kalmak zorundada değiliz.isteyen ilk yarıyıda kapatabilir.bence çok akıllıca ve çok kolay.trt yayınlıyor maçları herkesin görebildiği reklamlar firmalara bence çok cazip gelir.hadi başkan….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu