Bursaspor’dan son dakika açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Açıklama şöyle:

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri ‘’gerçeği yansıtmayan’’ haberlerle ilgili tepkimizi kulübümüzün resmi internet sitesinden yaptığımız açıklamalarla duyuruyoruz. Tüm açıklamalarımıza karşın maalesef bu haberler hala tüm hızıyla sürüyor.

Son olarak genç oyuncularımızdan önce Ali Akman, bugün de Ataberk Dadakdeniz ile ilgili çıkan transfer söylentileri yerel ve ulusal basında yer aldı. Öncelikle altını çizerek belirtelim ki; ne Ali Akman ne Ataberk Dadakdeniz ne de diğer tüm oyuncularımız ile ilgili kulübümüze ulaşan resmi bir teklif söz konusu değildir. Bu haberlerin çıkış nedenini bizler de hayretler içinde izliyoruz.

Yönetim kurulu olarak bizim tek bir hedefimiz var o da ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ sloganımız doğrultusunda takımımızı yeni sezonda hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak.
Bizler bu doğrultuda yapmamız gerekenler için mücadele ederken ‘’gerçek dışı’’ haberler hem bizleri hem de oyuncularımızı moral ve motivasyon açısından sıkıntıya düşürmektedir.

Bursaspor Kulübü olarak telafisi olmayan bir sezondayız. Tüm Bursa kentinin ve Bursaspor sevdalılarının da bu gerçeği bildiğini düşünüyoruz.
Tüm Bursa kentinin bir bütün olmasını istediğimiz bu dönemde ‘’maddi’’ desteği olmadığı gibi ‘’manevi’’ desteğini de esirgemekten kaçınan bazı çevrelerin bu eylemlerinin bizleri yolumuzdan döndürmeyeceğini de herkesin bilmesini istiyoruz.

Yönetim kurulu olarak tüm camiaya bir çağrımızdır; Bursaspor hepimizin. Hep birlikte sadece ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ yürüyüşüne odaklanalım. Bu yolda omuz omuza verelim ve takımımızı layık olduğu yere yeniden birlikte taşıyalım. Bunun mutluluğunu da yine hep birlikte yaşayalım. Çünkü başka Bursaspor yok…

Saygılarımızla
Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. YÜRÜYELİM BAŞKAN. DA SEN NERELERDESIN.SENİN YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTİYPRIZ ORADA KUKLA GİBİ DURMA ÇIK BİRŞELER PAYLAŞ BURSAYLA BURSA KAMU OYNU ACIKLA SİZ YÖNETİM KURULU BÖYLE DAVRANISA BU TARAFTAR MAÇLARA GELMEZ YAPTIĞINIZ TRANSFERLER BEŞ PARA ETMEZ

  5
  49
  1. @Büyük Taraftar yorumuna yanıt olarak

   Başkan konuşmaz kukla mısın konuş dersiniz, konuşur konuşma iş yap dersiniz, transfer yapar suç olur, yap(a) maz yine suç… Ne istiyosunuz ki? Arkadaş son gün transfer yapıldı ne bekliyodunuz messi neymar ronaldo mbappe falan mı? Klavye başında herkes başkan t.direktör muhteşem futbolcu harika taraftar ama gerçekte takıma gram fayda yok. Kampanya başladı rezalet sms yok ortada store alışveri yerine merdiven altı formalar giyiliyor 3 5 yıllık formalar var, bilet desen stad dolmuyor, hee gelenler de (herkes değil) ceza yediriyor. Eee herkesin suçu var bi tek bizim mi yok? Yoksa asıl suçlar sizler bizler miyiz? Bütün Bursa bunu bi düşünmeli bence

   19
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu