Bursaspor’dan şok karar!

Bursaspor'da ara transferde atılacak adımlar beklenirken yeşil-beyazlı kulüpten beklentilerin aksine bir haber geldi.

Ali Ay Başkanlığında toplanan Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu transfer tahtasını açmama kararı aldı. Başkan Ali Ay ve yönetim mevcut kadrodaki oyunculara ödeme yapılması ve Bursaspor Kulüp personelinin gecikmiş alacaklarının ödenmesi konusunda ortak karar aldı.

BENZİNLİK SATIŞINDAN GELECEK PARA BEKLENİYOR

Bursaspor Yönetim Kurulu benzinlik satışından gelecek parayı bekliyor. Para 31 Ocak tarihine kadar gelse yönetim kurulu kararıyla bu parayla transfer yapılmayacak. Para kulüp kasasına girdiği anda ise Türkiye Futbol Federasyonu‘nun Uyuşmazlık Çözüm Kurulu‘nda (UÇK’da) bulunan dosyalarına ödeme yapılacak.

Elde kalan parayla Bursaspor mevcut kadrosundaki oyuncular ve personel maaşları ödenecek. Böylece kulüp içindeki maddi huzursuzluğun giderilmesi amaçlanıyor.

141 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Caner yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle katılıyorum,
    Erzurum’da bile 6-7 tane transfer var,
    Altımizdaki bir bakın,hangi takımı rahat yeneriz diyebiliriz,Rizeyimi-Fb’ yimi-Göztepe-Alanya çok zor , geçmiş olsun
    Yüzde 99.9 bir alt ligdeyiz,

  1. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Bencede doğru karar hatta 2 sezon ptt de oynayıp borçlardan kurtulup yeniden yapilanmayla yeni şampiyonluklara yelken açarız. Yeterki sabırlı alalım. Yonetimimize destek olalım.

   12
   97
   1. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Ne yönetimi hangi yönetim klübü yönetemeyen idare edemeyen mi bırak ya bi de destek olalım diyorsun sende topla bavulunu BURSASPOR’DAN UZAK DUR

   2. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Ne demek istiyon nasıl doğru bir karar senin bursasporluğun dan şübhem var bu borçlar bir alt lige düşerek bitmez daha çok başarı ile azalır sen şampiyon olmuş bir klupten bahsediyon alinin yalakası sizin gibiler yüzünden bu takım bu hale geldi o 1060 kişi sorumlu bu takımın dan yazıklar olsun hepiniz defolun gidin bursasporu menfaat için seven gitsin Bi menfaat beklemeden Seviyoruz bursaspordan bu zamana kadar 1 kuruş almamış biri onlarak sizler bu takımı bu hale Getirdiniz

   3. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Mal mal konuşmayın alt ligde nereden para gelecek e borçlardan kurtuluşuna ak? Borçlar yanlizca başarı ile kapanır ama vizyon ve misyon lu bir başkan sart

    7
    1
   4. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Böyle başka la bir b9k olmaz sonucuyla 5 puan var bu sene ikinci lige oynarız ordada para derler 3lige boyle başkanın bursasporda işi yok hep yalan dolan la taraftarı üstüne çekiyor sonu ne olcani bilsin

    11
    3
  2. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Kulübü bu hale getiren yönetim derhal istifa etmeli, burası spor kulübü ticarethane değil, malvarlığı satılarak kulüb yönetilmez, bugün benzinlik sattınız ali efendi yarın kulübümü satacaksınız, bukadar borcu neden yaptınız, borçsuz kulüb yok türkiyede, borç yapılır ama sportid başarı için yapılır, sportif başarı yakalanınca borçta biter rahmetli ibrahim başkanın yaptığı gibi, başarısızsınız artık kulübü daha fazla yıpratmadan defolun gidin düşün bu kulübün yakasından.

   14
   3
  3. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş neresi doğru bu kararın sen yönetim olarak hem transfer yapıcaktın hem de mevcut futbolcuların ve personelin gecikmiş maaşlarını yatıracaktın…

   15
   9
  4. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   5 kuruşu olmadan 3 senedir Başkan sıfatıyla karşımızda duran ve bu yönetiminde gelmesi için oy verenlerin hepsinin topuna kibrit suyu….
   Sizin menfaatleriniz için Bursasporumuzu heder ettiniz,yazıklar olsun hepinize…

   16
   8
   1. @HERŞEYİM BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

    kardeşim bundan daha ne kadar küçülebilir artık bu klüp mesala bi mudanyaspor felan mı olmasını istiyonuz küçülmekten kastınız bu kafayla sakaryaspor eskişehir kocaeli olma yolunda hızla ilerliyoz sonumuz hayrolsun….

    20
    9
    1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

     1- sevgili kardeşim, bu durum, bugünün sorunu değil. bu takım şampiyonluktan beri düşe düşe, küçüle küçüle bu hale geldi.
     2- bu 9 yıl boyunca, 4 tane başkan, onlarca teknik adam ve yüzlerce futbolcu değişti.
     3- bu uzun süreçte değişmeyen sadece taraftar ve yerel medya ikilisi idi.
     4- şimdi sorular şunlar,
     a- mevcut durumdan sorumlu, 9 yıl boyunca gelip geçenler mi?
     b- yoksa 9 yıl boyunca sabit kalan ikilimi?
     5- benim kişisel kanım, tek başına kimse suçlu değil. yönetim, taraftar ve medya olmak üzere herkes aynı oranda suçlu ve sorumlu…

     10
     5
   2. @HERŞEYİM BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

    Trabzonsporu hatırla yenip kurtardığımız sezon Ali Ay ın parolasıydı bu.Küçülmek..Zor kurtarmıştık.3 senedir küçül küçül nereye kadar.Ali Ay denen şahsiyet Bursasporun başındaki kabustur.Defolacak ama küme düşürüp defolacak.

    20
    2
  5. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Aynen.. “Ayranı yok içmeye , tahtırevanla gider sıçmaya” durumuna düşerdik..Önce borçları ödeyin sonra Bursaspor’umuzdan uzak durun…

   29
   4
  6. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Aynen bencede doğru karar.Zaten ne yönetim nede hoca adam gibi topçu almayı beceremediğinden kulüp borçtan kurtuldu.Çünkü bunlar yine olmadık adamları alıp kulübü daha fazla borca sokulacak, sonrada göndermek için uğraşacaktık.Doğru olan personelin ve oyuncuların hakedişlerini vermektir.Bizden kalan 15 haftada bir halt olacağı yoktu.

   29
   8
   1. @Emin yorumuna yanıt olarak

    bu kafayla zaten bırak 15 haftayı bi ömür boyu halt olmaz bu yorumların genelinden çıkan sonuç taraftar bu gidişattan memnun çorbayı içen yorum yazmış ne günlere kaldık.

    18
    11
  7. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   3 sezonda alınan En DOĞRU KARAR.
   TRANSFER DEDİĞİN KAMP VE LİG BAŞLAMADAN EKSİKLERE GÖRE YAPILIR..
   ZATEN BU ZİHNİYET BİZDE YILLARCA OLMADI..
   TAKIM BİZİM , ŞEHİR BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN TEKŞEY TAKIMIMIZI DESTEKLEMEK…
   SAYGILARIMLA BURSASPOR TARAFTARI.

   30
   10
  8. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Bu doğru karar diyenlerle mayısta görüşcez ! Ayrıca Yönetiminde paraları yok biliyorduk,meğer beyinleride yokmuş ! Sokaktan geçen rastgele 15 adamı çevirip Yönetici yapsan kulübü bunlardan çok çok daha iyi yönetirler.

   30
   16
  9. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Bencede en doğru karar olmuş. bu sene düşmeyiz arkadaşlar şampiyonluğa oynayan takımlara kök söktürmek her baba yiğidin harcı değildir ki Başakşehir ve Galatasaray 1 puan a razı oldular Bursaspor karşısında şimdi 1 inci doğru yu yaptılar 2 doğru da sezon sonu ali ay ın istifası olucaktır olağanüstü genel kurul tek çare dir. Bu böyle biline

   47
   11
   1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

    Rize,Akhisar Sivas gibi takimlar feneri, Galatasarayı yendi felan yendi.Sivas Başakşehiri yendi.Ne kök sokturmesinden bahsediyorsun.

    12
    4
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim, başarı garantisi olsa transfer tamam. Ama böyle bir garanti yok ki.
    Günü kurtaralım derken geleceğimizi yok etmeyelim.
    Bak, Eskişehir, Sakarya, Kocaeli, Mersin ve Gaziantepe.
    Paran varsa Allah korusun düşsen bile hemen çıkma şansın var.
    Paran yoksa tırmala dur. Adın tarihten bile silinir.
    Bırakın bu cahil cesaretini.

    17
    4
    1. @Aydın havası yorumuna yanıt olarak

     Her yıl başarı garantisi yok o zaman her sene transfer yapmayalım bu takım kötü kötü kayseri maçını izlemedimiz mi 10 kişilik takıma karşı bir bok yapamadık

     3
     3
  10. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Doğru karar olduğunu bende düşünyürom fakat Bursaspor’un geldiği nokta bu kadar olmamalıydı koskoca Bursa’da sanayici yöneticiler 15 milyon toplıyamıyorsa defolsunlar reklamlarını yapmasınlar , ayrıca eğer ki sen personelin parasını mı ödeyelim yoksa transfer mi yapalım diye bir düşünceye kapılamazsın sen ve yönetim kurulun bunların ikisini yapmakla görevlisindir orda yapamıyorsan görevi yapabilcek kişilere devretmek zorundasın fakat Bursaspor başkanlık koltuğu artık siyasi seçim ve koltuk sevdalısı olduğu için Sayın başkan ayrılmıyor olsun bizim ahımızı alanların ne hale düştükleri ortada ben sayın Ali AY ve ekibini Allah’a havale ediyorum.

   48
   5
   1. @arnavut yorumuna yanıt olarak

    BŞB ler Erzurumspor’a, Akhisarspor’a, Medipol Hastaneleri Başakşehir’e, MKE Ankaragücü’ne, Aytemizler Alanyaspor’a, Evkur Maatyaspor’a, Demir Grub Sivasspor’a, ÇAYKUR Rizesppo’a, son olarak ta İstikbal Kayserispor’a isim sponsorları oluyorlar da, Sanayi, Ticaret, Turizm kenti olan Bursa’da isim sponsoru olacak firma çıkmıyor.
    Hayret bir şey. Başkan Ali Ay bu firmalardan birini İsim Sponsor’u yapamadı. Sadece forma reklamları görüyoruz. Ama normal. Bursa’da şirket patronları İstanbul takımlarına ya üyedir, ya da yönetic!

    4
    2
  11. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Zorlu bir yola girdik.taraftar olarak,şimdi herzamankinden daha çok takıma destek olmalıyız.fakat yönetim,Bursasporun önünü açmak,camia ve futbolculara artı motivasyon vermek için,hemen istifa edip sezon bitmeden kongre kararı almalıdırlar.çünkü Ali Ay ve yönetimi camiada artık kimse istemiyor.

   49
   5
  12. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Transfer yapmamak büyük hata ancak transfer yapıp eldeki topçuların maaşını vermezsen direk düşersin. Bknz: paul le guen dönemi. Topçuların maaşının ödenmesine bile sevinir olduk. İş bilmez başkanlar yüzünden ne hallere düştük yarabbim

   49
   2
  13. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   konyayıda evimizde yenemeyelim ardından beşiktaş çıkışta olan rize ve şampiyonluğa oynayan başakşehirede yenilince acaba yine doğru karar diyebilecekmisiniz bakalım 2 senedir sezonun ikinci yarılarını kümede kalmak için oynadığımızı ne çabuk unuttunuz bu sezon bu kadar neye güveniyosunuz rize kendini düzeltti ankaragücü tahtayı açtı erzurumspor kaliteli adamlar aldı bunların başkanları enayimi bunların mevcut futbolcularınıın alacakları personelinin alacakları yokmu zaten böyle taraftar varken düşelim anasını satayım başkan vizyonsuz taraftar ondan daha vizyonsuz 3 yıldır bu ligde hedefi olmadan gazozuna oynamak taraftarın hoşuna gidiyo yazıklar olsun…

   51
   21
   1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    Sayın kardeşim o saydığın maçlardan en az yedi puan toplayıp otuz puanı görürüz sen merak etme.
    Yeterki yönetim aldığı kararı uygulayıp oyunculara ve personele olan ödemeleri tam olarak yapsın.
    Ha oyuncular parasını alamaz ise ışte o zaman hep beraber gecmis olsun bu iş bitti ptt ye bir iki.

   2. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    Bence de doğru karar o saydığın takımların hiçbirine yenilmedik hatta hakemler eliyle elimizden kaçırdık, mevcut kadroyu.mutlu et ki onlar da seni mutlu etsin ayrıca içerideki garibanlar da evine rızkını götürebilsin biz de laha luga yapacağımıza koşulsuz destek verelim o zaman güzel bir yere gelir bu kadro. Hem, biz bu takımı şampiyonluklar için sevmedik koşulsuz sevdik!!!!!!

    11
    14
    1. @Accam yorumuna yanıt olarak

     Helal sana kardesim.
     Hepimiz böyle düşünmeliyiz.
     Karalar bağlamanın anlamı yok.
     Takım iyi. Yeterki paralarını alsınlar.
     Iyi bir on numara olsaydı iyi olurdu fakat o da yeni sezona kaldı.
     Samet hoca bu soruna da bir çare bulacaktır elbet.
     Benim fikrim gole yakin oldugu icin Aytac i biraz öne çekip Saivet i onun yerinde oynatmaktir.
     Shehu hazır olsa o da bir nebze çare olabilir.
     Birazda furkandan faydalanmak gerekir.

    2. @Accam yorumuna yanıt olarak

     yani ikinci yarı garanti dimi o takımları yenceğimiz ona bakarsan iki yıldır ligin ilk yarılarını bu seneye göre taha fazla puan alarak bitirmişdik sonra ne oldu nasıl ligde kaldık taraftarında ardık bu kadar başarısıszlık sonraso her şey normal gelmeye başladı..

     10
     3
     1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

      Geçen sene 2. yarı Musa sow, Bostoch,Grazov gibi adamları aldıkta sonuç ne oldu? Ne bunların, nede eskilerin paraları verildi ve sonuçta zar zor yırttık.Ayrıca borcun üzerine bir sürü borç daha eklendi.Bırakın da en azından şu çocukların parası ödensin, zaten bir halt olacakları yok.Adam almayı bilmediklerinden borç yükünün artmasında bir şekil önlendi.

      3
      2
   3. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    haklısın bu yoruma bile eksi basmışlar, şimdi ali ay a doğru karar derler, küme düşerken ali ay a bol bol küfrederler, bak ankaragücü naptı, sorun çıkaran huzursuz kim varsa kapı önüne koydu, yeni adamlar aldı, kaşarlar takımdan ayrıldı..Bizde sivriler huzursuzlara yallah demeliydik.Geçti artık.

    12
    8
    1. @Allano Lima yorumuna yanıt olarak

     kayseri ve trabzonun yasağı vardı, bizim de tahta kapalıydı, diğer 15 takım transfer yaptı.Ali Ay ilk geldiğinde ne demişti? Borçları azaltıp düze çıkacağız.Geldiğimiz nokta: dipteyiz.Bursaspor tarihinde bir ilk.Bunun bir sonraki aşaması Fifa yasağı ve puan silme..Uzak ara en kötü başkan..

     3
     1
  14. @mormurekkep yorumuna yanıt olarak

   Sezon sonuna kadar takıma (yönetime değil) tam destek verip, en geç mayıs ayı sonunda olağanüstü kongre kararı aldırıp bu yönetimden kurtulmak için gereken her şey yapılmalıdır.

   52
   1. @Ömer yorumuna yanıt olarak

    o kadarda değil takım yıne bi reaksiyon veriyo bu sene az var kötü oynadığımız maç 4 mağlubiyet var sivas kayseri antalya maçlarında kötü oynadık biraz destek olun ya rize direnir ama gidici kayseri berbat akhisar kötü ankaragücü kötü bu 4lü arasında gidip gelir göztepede çok iyi değil yalnız biz oyunculara parayı ödersek takım daha iyi oynar performans düşüklüğü sırf bu yüzden para alamayıp tepki gösteriyorlar hakkımızda hayırlısı olsun

    17
 1. Önceki yıllar gibi bir sürü işe yaramaz adamı transfer edip de futbolcu ve personelin paralarını vermemek yerine ,oynayan futbolcu ,teknik adam ve personelin maaşını vermek bizi başarıya götürür kanaatindeyim .Herkesin görüşüne de saygılıyım yeter ki onur kırıcı olmasın .

  99
  1
 2. Çok doğru hareket adamlar parasız oynarmı ayranın yok içmeye derler sonra ilk baş ödeme yapılsın bu aslanparçaları bizi iyi yerlere taşır??

  77
  7
 3. Doğru karar olduğunu düşünüyorum. Mevcut oyuncuların motive olması bu sene için yeterli olur. Aybaba’nın kararı desteklediğini bu sabah öğrenmiştik

  53
  5
 4. Seni oraya başkan diye getiren sana o oy veren parmakları seveyim ?? Ulan öde yine transfer yap bu takım düşsün nereye kaçacaksın bakalım.

  38
  25
  1. @Halil Şişman yorumuna yanıt olarak

   doğru karar.
   takımımızı gerçekten seviyormuyuz? kümede mi kalmak istiyoruz? öyleyse taraftarlar olarak devreye girmenin tam zamanı.
   a- dolu tribünler.
   b- kayıtsız, şartsız, sapına kadar destek.

   33
   2
   1. @sokak sanatı yorumuna yanıt olarak

    Küme düştük diyen kendi küme düşmüştür o zaman maçlara da gelmesinler gitsinler TV den şampiyonluğa oynayanların maçlarını izlesinler biz bu takımı şampiyonluk için sevmedik!!!

    13
    2
    1. @Accam yorumuna yanıt olarak

     Destekliyorum kardesim.
     Moral bozmanın anlamı yok.
     Bu takım sezonun bütünü için kuruldu.
     Gerekli yerler icin kadrodaki oyuncular devreye alınabilir.
     Bizim sorunumuz gol pasi uretememek veya gole cevirememek.
     Birinci problemi shehu volkan eğer gitmedi ise Atanasov ile çözmeyi denemekten başka çare yok.
     Gol atma becerisini ise Sakho zaten halledecektir.

 5. Eyvah eyvah bu sefer gerçekten düşürdü. Bu başkana manchester city i ver. Kevin de bruyne u 10 milyon euroya, agüeroyu 7.5 milyon euroya, bernardo silvayı 5 milyon euroya satar, katar liginden 30 yaş üstü transfer yapar ve manchester city’i 3 sene içinde küme düşme potasına sokmazsa bende bişey bilmiyorum. Hadi tüm camiaya geçmiş olsun.

  35
  28
  1. @Nuri leflef yorumuna yanıt olarak

   Adamı neden eksiliyorsunuz? Azizi 2 milyona, harunu 1,5 milyona verdi. Ligin yıldızlarını bedavaya yolladı. Gözünüzün açılması için küme düşmek mi gerekiyor?!

   21
   11
 6. Arkadaşlar biraz da olumlu yanına bakın takımın oyuncuları,personelin maaşını ödemediğin sürece transferin ne anlamı var 2 senedir devre arasında transfer yapılıyo da noluyo öncelikle takım içinde ki huzuru,mutlu çalışma ortamını sağlamak gerekli.Trabzonspor a bakın onlarında transfer yasağı var ama kendi evlatları nasıl oynuyo,10 numara konusu gelirsek hocam artık Saivet de ısrar etmeyi bırak onun yerine Furkan a,Atanasov a şans ver beğenmediğin Alper Ademoğlu na bu kadar şans verseydin daha çok katkı sağlardı, dikine gidebilen,teknik bir topçuydu.
  Not:Ali AY ı hiçbir zaman desteklemedim!!!

  19
   1. @Can 1963 yorumuna yanıt olarak

    Zaten iki tane santraforun var.Üstelik en uçta oynayıp zaman zaman kanada kayacak kapasitede kanat forvetin de yok.Alternatif olmadan neyle oynayacaksın 4-4-2’yi.

    1. @Yeşil Timsah yorumuna yanıt olarak

     Evet taktik değiştirip dört dört iki ye geçmeliyiz.
     Başarı gelecekse eğer böyle gelecek.
     Aksi halde golcü oyuncu yalnızları oynuyor.
     Ayrıca en iyi savunma hücum bölgesinde olmalıdır.
     Cunku artık takimlar oyunu en geriden kuruyorlar.
     Oradaki baskıyı artırmalıyız.
     Çift forvet bunun için çok gerekli.

 7. BURSASPOR BİZİM
  EVET ZORLAYACAK SIKINTIDA YAŞAYABİLİR
  AMA YAPACAK BİŞEY YOK
  TARAFTAR OLARAK FURBOLCULARİN ARKASINDA DURMAK ZORUNDAYIZ
  BURSASPOR BU YILDA SIKINTILARI AŞMAK ZORUNDA
  VE SONUNDA ALİ AY GİTMEK ZORUNDA YAPAMADI YAZIK ETTİ SENE BASINDA ALINMAYAN BİR ADAM BİZE ÇOK ŞEYE MALOLDU HEPİMİZ GÖRDÜK FUTBOL FAKİRİ BAŞKAN GÖREMEZDİ AMA SAMET HOCA GÖRMEK ZORUNDAYDI

  14
  1
 8. Burada ali ayı eleştirenleri eksileyenler, akılla mantıkla anlaşılacak bir şey değil bu durum. Bu adam ne yaptı arkadaş, hiçbir somut çözümü yok ve görünen o ki hala destekleyenler var. Ne yapıp edip bundan kurtarmalıyız kulübü, inşallah küme düşmezsek sene sonu.

  14
  3
 9. Transfer tahtasi acilmamasi bu saatten sonra dogru karar.Bursaspor bu sene yine kumede kalma mucadelesi verecek.ALİ AY oldugu muddetce Bursaspordan kimse basari beklemesin.Bursasporun dustugu hallere bak.ALİ AY istfaaaaa… Acil genel kurula gidilmeli…

  13
  1
 10. Bizlerde isteriz transfer ama bu gerçekten olması gereken bunların ücretletini veremiyoruz onların nasıl vercez. Bide en ömemlisi kaç aydır maaşlarını alamayan personeli düşünelim yazık değilmi hepsi yönetimin suçu ama gerçekçi olmalıyız. Oyüzden herzamankinden daha fazla destek olmalıyız.

  13
 11. Adama sormazlarmi arkadas paran yoksa neden o koltuğa aday oldun paran yoksa niye kendini rezil ediyon ama suc senin degil bursada yasaya zenginlerin istanbul sevgisi. Bir tane delikanli baskan cikmadi ama suc bizim rahmetli ibrahim baskan dan sonra abisine oy verseydiler simdi bu halde degildik neymis o bu takimi seviyor bu bu takımı seviyor. Peki recep bölükbaşı ali ay neyi seviyor dur soyleyim parayi parayi . Onlarin bu armayla isleri yok varsa yoksa para bu senin ikinci düşme adayi malesef biziz rize ankaragucu catir catir oyuncu aldi alanya futbol dersi veriyor goztepe desen bedavaya oyuncu aliyor ee biz ne yapıyoruz yerimizde sayıyoruz . Insallah bu klubu yerle bir etmezler beceriksiz yoneticiler ve onu seven sahte bursasporlular . Istersen amatorde ol yine seni seviyirum bursaspor

  12
  3
 12. Bi halt odedikleri yok kardesim para falan gelmedi millete ayak yapiyolar,federasyondan gelen galibiyet beraberlik primlerin den baska bi halt yedikleri yok pzrtesi stadta zorla istifa ettirilmesse bu adama duscegimiz kesin adamlar patir patir transfer yapiyor

  11
  14
  1. @Habire yalan sıkıyolar yorumuna yanıt olarak

   Tamam haklısın Denktaş derhal gitmeli bu adam Başkan bile demiyorum kendisine ama gerçekten eldeki adamların parasını vermiyoruz daha personelin parasını vermiyoruz neyle yapıcaz transferi keşke yapsak ama yok

 13. İçeride huzur yoksa istersen 10 oyuncu al . Ne kadar transfere ihtiyacimiz olsada ilk önce iç huzur derim. Futbolculardan da sahada çıkıp forma nın ve aldıkları para nin hakkını vermelerini istemek hakkımız ona göre oynasın lar artık.

 14. Transfer yapsak een fazlsa 2 adam alcaz napicak o adamlar bizi avrupayami goturecek hayir cok dogru karar adamlarin parasini verin personelde dahil

 15. Karar hayırlı olsun ama şöyle bakmak lazım. Tahtayı açmamak sezon sonunda bize transfer yasağı olarak dönecekse yanlış karar. Bir sorun olmayacak ve sezon sonu açıp transfer yapabileceksek doğru karar.

 16. Ankaragucunden sonra 2.lige eskisehir bile acti tahtasini. Erzurumspor eduok ve obertani transfer etti dunden beri. Ankaragucu 4 5 dam aldi dunden beri rize keza nekadar guclenmis e fener de gececek allahin emri zsten o . Bu bursaspor bu sene kume dusmesin bende bisey bilmiyorum. Millet gece 4lere 5lere transferleri kosturuyor alo ay gece 10 da yatakta rahatliga bak takimda allah bildigi gibi yapsin senide 1060inida

  8
  6
 17. BU HAFTA FUTBOLCULAR PARALARINI ALAMADIKLARI İÇİN OYNAMADILAR ÖDEME YAPILSIN GÖRÜN NASIL OYNUYORLAR TEPKİ KOYUYORLAR BİR TARAFTAN DOĞRU KARAR ARA TRANSFER KALMIŞ 15 MAÇ DİĞER TARAFTAN DA YA DÜŞERSEN GAZİANTEP GİBİ KEPENK KAPATMAYA GİDER BU İŞ O 1060 KİŞİ DE KINA YAKAR

  8
  1
  1. @CML yorumuna yanıt olarak

   Sanki paralarini alinca cok mu iyi oynuyolar gotunuzden element uydurmayin bu takim bunun ustune cikamaz potansiyel bu kadar 10 numarasiz forvetsiz takim bu kadar olur taraftar zaten ayni taraftar sampiyon olunca taraftar grubu 30.000 in ustunde idi simdi yine eski taraftar kaldi 20.000 anlacaginiz bursaspor 2
   000 li yillara geri dondu.

 18. Küme düştüğümüzde görücem bu dogru karar diyenleri.önce bu Ali Ay a oy verenlere sonrada Ali Ay a hakkimi helal etmiyorum!!!görucem ben Kenya bjk maclarindan sonra.Bursaspor bugun dusmustur.Net

  7
  5
 19. Yaziklar olsun o koltukta oturdugun icin koca sehri temsil ediyorsun 3 sezondur gol sorunu var sen bunu halledemedin transfer yokmus yaziklar olsun oyunu sana satan uyelere tarihin gordugu en kotu baskansin dusur bu kulubu basariya ulas istedigin o zaten birak git ulan yapamiyorum demekte bi erdemdir

 20. Kulübü ne hale getirdiniz be, ankaragücü, rize kendi personeline ödüyor üstüne transferi de yapıyor biz personel maaşını ödiyeceğimize seviniyoruz, bu ali ay daha ne kadar duracak bilmiyorum ama o gidene kadar düşmemek en büyük başarı olacak ama bu gidişle sonumuz belli

  6
  1
 21. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar, üçünçüde ne olur biliyorsunuz. Bu sezon ilk 2 senede başaramadığını başarıp bu kulübü düşerecek çapsız Ali Ay. Göreceksiniz. Ali Ay’a oy veren o 1060 kişi de ömür boyu bu lekeyi taşısınlar.

  6
  1
 22. ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ SENEDE TRANSFER YAPILMAYIP TOPÇULARIN ALACAKLARI ÖDENMİŞTİ VE BAŞARI GELDİ BENCE DOĞRU KARAR SAMET HOCA HOCALIĞINI GÖSTERSİN ELİNDEKİ MALZEME İYİ BENCE YANİ LİGTE KALABİLECEK MALZEME VAR ELİNDE BUNDAN SONRA HOCANIN KALİTESİNİ VEYA KALİTESİZLİĞİNİ GÖRECEĞİZ İYİ Bİ HOCA BU TAKIMI İLK 7 YE SOKAR

  6
  1
 23. Şampiyonluk sezonunda devré arasında alınan en kritik ve şampiyon olmamızı sağlayan karardı…
  Fakat bu sezon kadromuzda Ömer Erdoğan yok, Batalla yok, o günkü dişli orta saha yok, 10 gol 10 le oynayan kanatlar yok !!! Allah yardımcımız olsun

 24. bence doğru karar transfer yapsaydık elimizdeki oyuncular paralarını almadıkları için verimli oynamıcaklardı şimdi hepsi aldıkları paraların haklarını vermel

 25. Bu kadar polemik yapmaya gerek yok transferi büyütmeye de alacağın 1 2 adam sana maç kazandırıp maddi açıdan rahatlatacaktı zaten.Ama böyle 1 puandan fazlası zor.Ayrıca bence takımın öyle 3-4 oyuncuya da ihtiyacı yok 1 tane 10 numara bulsak bile herşey çok farklı olurdu.Hayırlısı bakalım tüm takımlar transfer yapıyor rize açıldı ankaragücü takviye yaptı inşallah yine son birkaç sezondaki olumsuzlukları yaşamayız.

 26. Hem oyuncularin motivasyonu hem de guvenlerini arttiracak bir karar fakat bu yonetimin basiretsizligi ve isbilmezligi gercegini degistirmez…artik istifa et birak o koltugu ..yalan dolanla klup yonetilmez..

 27. Yerinde bir karar tranafer yapip daha da borc batagina girmeye gerek yok. Bu sene vasat bir takimla orta siralarda yerimizi almamiz gerekiyor. Maaslar odensin bu oyuncularla ligde kalalim yeterli. Mali sikintilar baska sekilde asilamayacak yoksa.

  5
  1
 28. 3 sezonda alınan En DOĞRU KARAR.
  TRANSFER DEDİĞİN KAMP VE LİG BAŞLAMADAN EKSİKLERE GÖRE YAPILIR..
  ZATEN BU ZİHNİYET BİZDE YILLARCA OLMADI..
  TAKIM BİZİM , ŞEHİR BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN TEKŞEY TAKIMIMIZI DESTEKLEMEK…
  SAYGILARIMLA BURSASPOR TARAFTARI.

  5
  3
 29. Dogruyu soylesenize? Ziraat bankasi ipotegi kaldirmiyor desenize biz taraftar olarak kanser olurken siz nasil rahatsiniz pes dogrusu sizin gibi yonetimin ben ta… insallah dusurun kumeye bu takimi bakalim sonra bu sehirde nefes alacak tek bir delik bulabilecekmisiniz…

 30. Zaten baştan belli olanı daha yeni açıkladılar. Bunu baştan açıklamayarak orhan ın ekmeğine yağ sürdüler. Şimdi ne liste açıklayacak, ne yalan transfer haberi yapacak… Bu karar açıklandı diye de yarınki giydirme haberine hazır olun.

 31. Doğru karar diyen arkadaşlar bunun neresi doğrudur acaba.19 hafta oldu bu takım vasatı aşamıyor.Yan pas,geri pas.Diğer takımlarda da oyuncular paralarını alamıyor.Bu futbolculara 2 ay ödemeleri önceden yapsanız değişen bişey olmaz.Bu futbolcuların kapasitesi bu kadar.Diğer takımlar transfer yapıyor.İnşallah kümeye düşmeyiz.

  4
  3
 32. Şok karar değil.Böyle olacağını zaten herkes biliyor.Ama işin kötü tarafı ben söylendiği gibi futbolcu ve personel maaşlarının günü gününe ödeneceğini de düşünmüyorum.Futbolcuların da yönetime gram güveni olduğunu zannetmiyorum.Bu güvensiz ve otorite eksikliğinin olduğu ortamda maaşlar bir ay gecikse durum yine geçtiğimiz senelerin ikinci yarılarına döner.

  4
  1
 33. Ne bekliyordunuz
  Bir sürü transfer yapılıp adamların parasını vermemekti mi
  En doğru karar verildi
  Geçen sene devre arası 5 transfer yapıldı neye yaradı ?
  Ondan önce ki sene 4 transfer yapıldı ne oldu şampiyonluk mu?
  Arkadaşlar kemer sıkmak zorunluluğumuz var
  Gidin store den alışveri yapın
  Gidin tribüne destekleyin
  Sonra ahkam kesin

  4
  3
 34. ARKADAŞLAR İNANIN EN HAYIRLISI BU TAKIMIN DİRENCİ YÜKSELECEK. DÜŞÜNÜN YENİ GELECEK OLAN BİRİ GELDİĞİNDE İÇERİDEKİ VAHİM DURUMU ÖĞRENDİĞİNDE BEN NEREYE GELDİM DEYİP PARAM ÖDENİR Mİ DERDİNE DÜŞECEK. AYRICA TAKIM OYNAMADI MI SEN İSTERSEN MESSİYİ GETİR NE YAZAR.

  4
  3
 35. çalışanların ve futbolcuların alacaklarını ödeyemiyorsan, aynı hükümetimiz gibi proje yok üretim yok hep satıp kurtulacaksan senin ne işin var orada derler adama. tamam transfer yapmasın diyelim öncelik ödemeler olsun hem fikiriz lakin yapılmayan transferler yüzünden bu takım düşerse ne personel kalır ne futbolcu nede başkan

 36. Doğru karar değil maalesef, doğru olabilmesi için Bursasporun rahat pozisyonda olması gerekirdi, biz üç puan alamıyoruz ve bu kadroylada zor alırız, işimiz Allah’a kalmış vesselam.

 37. Bu takımı yöneten insan çok beceriksiz olduğu için hiç bir şey beklemiyorum artık, bir insan bu kadar mı görmezden gelir her şeyi 1060 kişi dışında kimsenin beğenmediği her hareketi ofsayt olan bir şahıssın.Senin hedefin bursayı yukarılara oynatmak değil zaten. Düşürmek için elinden geleni ardına koymadın bu dünyada rahat yüzü görmeyin sen ve yandaşlarını Allah’a havale ediyorum.

 38. Ali ay ulan git fabrikanı satabiliyon mu? Hayır. Benzinliği niye satıyon? Elde ne kalıyo geriye? Günü kurtarmak için yapılan büyük hata!! Ali bey kendini sat benzinliği satma!!! Düşün artık yakamızdan yönetemeyenleriniz ve seçmenlerinizle birlikte defolun gidin yıldık artık iliğimizi sömürdünüz be yeter artık!!!

 39. Aldığı karar için yönetimi tebrik ediyorum. Bursaspor ‘umuzun kurumsal bir yapıya başlangıç yapmakta olduğunu görüyorum. Zaman kenetlenme ve destek olma zamanı.

  3
  12
 40. yani diyorsunuzki ilk KONYA maçında..adamlar üstümüzden geçsin.30 bir taraftarın anası ağlasın, diyor sunuz..yanlış anlamadı isek.

  3
  6
 41. İşte Böyle…Her sene Böyle…Taraftara Koyarlar Böyle…
  Mesele Tahta meselesi değil…Anlamayan zatı zongurlara demem o dur ki…daha ne kadar ? Bu taraftarı Günaha sokacak…Görünen Köy Kılavuz istermi ? Herif ve taifesi BECEREMEDİ…BECEREMEYECEK DE…Neyin Israrı…MESELE BU…

  3
  2
 42. benzinlik arazisinin satılmamasına adına doğru karar.alacaklar ödenirse,sakkoda oynarsa küme düşmeyiz.ama arazi satılır eski oyuncu ve yöneticilerin paraları ödenirse tam bir şok kazık karar olur

  2
  1
 43. ya satacak bir şey olmasa o zaman ne yapacaksın başkan,gerçekten çok merak ediyorum, bu 1060 kişi ile aranızda para toplarsınız artık…

  2
  1
 44. Şu an için doğru karar ama bu demek değildir ki bizim takımımız eksiksiz. Batalla’nın gideceği yaklaşık 1 buçuk senedir biliniyor ama bir oyun kurucu bu süreçte alınamadı. Elimizde Atasonov var ama Samet Hoca da onu kullanmıyor. Tunay’a verdiği şansın yarısını çocuğa verse belki bizi kurtaracak.

  Ancak unutulmaması gerek kısım şu. Ali Ay ve yönetiminin (Sezer SEZGİN Hariç) ne kadar başarısız oldukları.
  Stad isim hakkını pazarlayamadılar. Ek kaynak yaratamadılar. Forma reklamlarını pazarlayamadılar. (Budo da olmasa göğüs reklamı bile yoktu)
  Ben çocukluğumdan beri elimde olan tüm maçlara gittim. BURSASPORUM 2. lig değil amatör lige düşse yine giderim. yine orjinal forma orjinal atkı alırım. ama gerçekten benim gibi olan gerçek taraftar artık kanser olacak. stadyum çıkışında insanların yüzlerine bakınca herşeyi anlıyorsunuz. 1 hafta boyunca o üzüntü ile yaşıyoruz.
  Takım bizim takımımız desteğimiz tam olmak zorunda ama takım soyunma odasındayken yönetimi istifaya çağırmalıyız. Maç sonu da aynı şekilde.

 45. yeni sezonda “TRANSFER YASAĞI” geldiğinde , keşke devre arasında transferi açtırsaydık diye pişman olmazlar umarım.

 46. Onceden olsa sokaga dokulur yonetim istifa diye bagirirdik kusura bakmayinda corbacilar corbasinin pesinde taraftarda rahatinin

 47. bedeleni ödemeye göze alanlara bu kararın doğruluna destek verenler umarız bidaki sezon maclara personele alacaklarla cıkarlar anlamadım futbol klübü mü calıştırıyorsunuz personelcilik ve mosebecilik mi yapıyorsunuz nekadar önemliymiş bu personel ve alacaklılar düştü klüp ne alacaksınız

 48. transferi geçtim aldıkları adamlar ortada kimse transferde bu adamlardan iyi bir adam beklmesin ama sen daha oyunculara para ödemek geçmiş borçlar için benzinliği satacaksan niye aday oldun niye 50milyon tlsi olmayan aday olmasın dedin senin ve çorbacılarının parsını kimse ödemez ayrıca alinur aktaş şunu bilsin kendisi bursapor kongresinde bu ali aya taraf oldu bu adamı seçtirdi eğer şimdi de gereğini yapıp istifa ettirmezse benden ailemden kimseden ona oy falan yok sizin işiniz bursaporu yönetmek değil bursayı yönetmek bu adamı seçtirdiğiniz gibi istifa ettirin yoksa oy falan beklmeyin

 49. Sanki oyuncular zorla alıyor sanki piyango veriyorsun. Alırken ödeme koşuluyla alıyorsun. Hem transfer yapıp hem ödeme yapmak zorundasın. Haberin mantıklı hiç bir yanı yok.

  1
  1
 50. Şampiyon olduğumuz yılda devre arasında transifer yapmayıp futbolsu alacakları ödenmişti bence çok doğru bir karar bundan sonra biz taraftarlara düşen görev takımımızı sonuna kadar desteklemek bu karar hepimiz için hayırlı olsun.

  1
  1
 51. Umarım haberin içeriğinde yanlışlık vardır
  çünkü takımımın böyle yönetildiğine inanmak istemiyorum
  sen uçk da bulunan dosyaları ödersen zaten transfer tahtan açılır
  transfer yapmama kararı ayrı bir şeydir tahtayı açmamak ayrı bir şeydir

 52. Bence doğru karar futbolcu ve personel maaşı ödenince kulupte huzur olur huzur olan yerde başarıda olur alacağı olmayan futbolcu daha iyi performans sergiler

  1
  5
 53. Kararı eleştiren arkadaşlara katılmıyorum..Orada kaç aydır bilmiyorum ama maaşlarını alamayan bi çok insan var…ayrıca futbolculara pozitif etki ediceği düşüncesindeyim. Ödemelerin ne kadarı yapılır futbolculara bilmiyorum ama doğru karar bence. Performansımız transfer yapmışız gibi artabilir.

  1
  1
 54. şu kulübü Araplar, Rus işadamları falan satın alsalar da biraz yönetim görsek… Hedef Avrupa kupalarıyken, şimdi ligde kalabilmek olacak…

 55. Yapılacak karar doğru ama nasıl yapılmalı sen harundan gelen parayı alır araziyi satar o parayı da alır sonra yönetici futbolcu topla bir odaya deki biz size güveniyoruz bu para sizin siz gidin bu takımı ilk 10a sokun bu para komple sizin deyin eğer ilk 10 a girerseniz zaten galibiyet primleri de gelecek daha rahat size para veririz deyin olsun bitsin

 56. bu kadar kolay mı bursasporun başkanı olmak….sakın benzinliği falan satmayın….yol alın….futbol fakiri başkan ve parasız vizyonsuz yönetim istifa…..stada isim hakkı bulabilecek….stadın her şeyinden faydalanabilecek birileri gelsin….proje üreten akıllı insanlar lzım yönetime….bir de gerçekten ptt ligine gidebiliriz….bu takım kazanamıyor….bunu görmek lazımdı…

 57. Ulan Ali ay sonunda bizi düşürmeyi başaracaksın ama suç sende değil sana oy veren o 1060 kişi varya onlar anladı devamını

 58. Arkadaslar….
  Sanirim yas olarak cogunuzdan buyugum.
  Sizlerden ricam
  Ali ay ve yonetimini yerden yere vurun ezin gomun hakaret edin herkesin kendi gorusudur.

  Ancak basketbol subesinin basindaki kardesimizi ayri bir yere koyun.
  Sanirim sezer sezgin…..gelecegin baskan adayi simdiden….

 59. Bu takımı bu hale düşürenleri lanetliyorum yönetim kurulu içinizde bir kardeşimiz başkan adaylar ekibi iki ismi vizyon ve misyonu olmayan adamlara Bursaspor emanet edilmez dediğinde, bana dediği iki söze karşılık benin cevabın O senin kendi kişisel düşünceni katılmıyorum bende 61 yaşımda 54 yıllık Bursasporlu paydaş olarak genel kurulu vermiş olduğu 1060 üyeleri kararı maalesef talihsizlik Seninde içinde olduğun gemide başkan yönetim kurulu ekip olarak 4 ismin dışında Başkan Ali Ay ekibi vizyon misyonu olan bende Bursaspor kulüp camiamıza yararlı olacak isimleri var olduğunu olacağına inanmıyorum Bursaspor kulüp camiamız şansız lığı Allah yardımcısı olsun, karşınıza geçnişten bugüne yapmış olduğunuz hatalar zinciri başarısızlık borç yükü sebebi sizler sebep olduğu yönde ortaya çıkacak fotoğraf karesei ve karelerin önünüze çıktığında İnşallah pişman olmazsınız, pişman olduğunuz da herşey çok geç olabilir nokta.!!”Allah YARDIMCINIZ olsun diyerek başarı dileğinde bulunup telefonu kapattım.İşte Geldiğimiz yer koş koca Borç yükü başarısızlık

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu