Bursaspor’dan Sefer’e ziyaret

T.E.D. Spor Kulübü ile oynayacak Türkiye Basketbol 2.Ligi Play—Off ikinci maçı için İstanbul’da bulunan basketbol takımı teknik heyeti ve kaptanlar Sefer’in evine gidip kendisini ziyaret ettiler.

Sürpriz ziyarette antrenörümüz Şemsettin Baş, yanlarında getirdikleri Batalla’nın imzaladığı formayı Sefer’e hediye etti. Anne Nuray Öztürk, oğlu Sefer’in Bursa doğumlu olmamasına rağmen yeşil beyazlı renklere aşık olduğunu belirterek şunları söyledi: “Herkese çok teşekkür ediyoruz. Batalla’nın gönderdiği imzalı formayı görünce çok mutlu oldu. En büyük hayali ise takımı yakından görmek. Havalar güzelleşince Bursa’nın yeni stadyumunda maç izlemeyi çok istiyor. Dün akşam Beşiktaş karşısında oynanan müsabakayı da televizyonda yakından takip etti. Bursaspor’u çok seviyor. Biz de onun sayesinde İstanbul’da Bursaspor’u yakından takip ediyoruz ” dedi.

Baba Ulvi Öztürk ise  “ İnanılmaz bir Bursaspor sevgisi mevcut. Ben kendim başka takımlı olmama rağmen o Bursaspor’dan hiç vazgeçmedi. Sürekli evde birlikte Bursa kanallarını izliyoruz. Basketbol ve voleybolu da yakından takip ediyoruz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Kendisi çok mutlu oldu. Bu akşam oynayacağınız T.E.D. maçında sonsuz başarılar diliyoruz” dedi.

Baş antrenörümüz Şemsettin Baş ise  “Basketbol takımı olarak Sefer’i ziyarete geldik. Televizyonda biz Sefer’i seyrettik. Yanında olmak istedik. Çok mutluyuz yanında olmaktan. Bursa’yı ve Bursaspor’u çok seviyor. Bizleri çok duygulandırdı. Bursa’da da kendisini ağırlamak istiyoruz. Uygun bir zamanda ailesiyle kendisini Bursa’da ağırlayacağız” dedi.

 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu