Bursaspor’dan satış ilanı

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir satış ilanı yayınladı.

İçerik şöyle:

Bursaspor Kulübü Derneği’nin sahibi olduğu H21B25B4C pafta, 231 parseldeki 28.820,25 metrekare taşınmazı satışa çıkarmaktadır. Satışa ilişkin şart ve koşullar şartnamede yer almakta olup, taşınmazları satın almak isteyenler şartnameyi 200,00 ₺ (İkiyüz Türk Lirası) karşılığında Bursaspor Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nden alabilirler.

İsteklilerin tekliflerini en geç 18 Şubat 2019 saat 15:00’e kadar kapalı zarf içinde Bursaspor Kulübü’ne sunmaları gerekmektedir.

Detaylı ilan için tıklayınız.. 

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Önce parayı bitirdi, sonra cebinden para çıkarıp borç kapatmaya çalıştı ona da bağış adı altında bir kılıf uydurdu. Sonra bankalara dadanıp Osmanlı’nın son dönemlerindeki gibi borçla borç kapatmaya çalıştı. Baktı bankalar borç vermiyor şimdi de eldeki taşınmazları satmaya uğraşıyor. Bakalım elde satacak bir şey kalmayınca ne yapacak? Herhalde hedefime ulaştım deyip defolup gider takımın başından.

  2. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   BURSASPORU kalıcı gelirlerinin satılmasını engelleyen bir kulüp tüzüğü olmalı,önüne gelen satarsa ne olur bursasporumuzun hali,Bakıyorsun son 6 yılda ençok transfer geliri elde eden kulüp olmuşuz,nerede paralar,bundan önceki yönetimler ve bunlar götürüyor anlamına geliyor.BURSASPORA ZENGİN BAŞKAN DEĞİL AKILLI İŞİ BİLEN BAŞKAN SEÇME ZAMANI GELMİŞTİR.

   16
   1
 1. Ali Ay iyi niyetli ve Bursaspor sevdalısı olabilir fakat iyi niyetli olmak başarılı olacak anlamına gelmiyor. Beceremedin bırak git bu işi daha iyi yapacak yöneticiler lazım.oda kim bilmiyorum ama 3 milyonluk bursada muhakkak vardır

  34
  5
 2. Bu araziler bir gün satılmak için alınmadı mı siz iyi misiniz? Satılıyor diye tepki vermek saçma. Bursaspor gayrimenkul şirketi değil evet ama ucuza arazi alıp daha sonra satılıyor buna rezillik denmez.Parayı futboldan kazanmak gerektiği konusunda haklıyız orası ayrı. Ama mevcut durum belli. borçlardan nasıl kurtulmak gerekiyorsa o yapılmalı ardından tekrar aynı hatalar yapılmayacak şekilde futbola yatırım yapılmalı.

  28
  41
 3. Ah be kardeşim şu işi devre arasına girmeden yapıp en azında takım 2 veya 3 kaliteli nokta transfer yapabilseydik şuan Avrupa hedefi konuşuyor olabilirdik ama şimdi inşallah küme düşmeyiz diye dua ediyoruz tamam kardeşim Başkan Ali Ay Bursaspor sevdalısı olabilir ama işler yolunda gitmiyorsa zorlamanın anlamı yok batağa saplanmışsan eğer çıpınmanın anlamı yok bu sadece batışı hızlandırır ben bir taraftar olarak takımım bu halde olması canımı sıkıyor üzülüyorum taraftarlar olarak bizde sorumluluk almıyoruz bu kriz ortamında sürekli ceza alıyoruz sadece Ali Ay istifa etse bu iş bitmez bizim taraftar olarak kafamızdaki holigan kişilik de istifa etmesi gerekiyor 2010 yılındaki örnek yönetim ve taraftarların olduğu gibi futbolcular ve hocaya kızmanın anlamı yok onlar buraya zorla getirilmedi kapasite bu elinden geleni yapıyorlar yapacak bişey yok onlara sahip çıkıp morallerini yüksek tutmak gerekiyor yoksa işler çok karışık hale gelecek zor günler bizi bekliyor birlik olup takımımızı ligde tutarlım saygılar

  24
  1
  1. @Esentepeli Kadir yorumuna yanıt olarak

   Bunu da anlamıyorum, birlik olalım takımı ligde tutalım, niye?? Tutmayalım ligde migde arkadaş düşelim. Basiretsiz tipler gelip de önümüzdeki yıl da aynı şeyleri mi yapsınlar veya bak biz olmasak düşecektiniz desinler diye mi? Biz alt liglerde de takımı destekleriz sıkıntı yok!

   1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

    Kesinlikle katiliyorum Tiburon, onu bunu satmadan cekip gitsinler, kume dussekte biz takimi destekleriz, birten taraftar destek olsun takima zaten, Ali Ay ve ezik yonetici tayfasi da paralari yesinler.. Birak ya, duseceksek duselim, bu kan emiciler de yolunu alsin, biz adam gibi adamlari destekleyelim..

 4. Hicbir yonetici vasfi ,vizyonu ,futbol bilgisi en onemlisi aski olmayan kisilerin siyaset destegiyle klubun zamanini calmalari icimizi acitiyor.. Bu isbilmezlerin biran once klubun yakasini birakmalari biraktirilmalari gerekiyor..gercekten yonetimin bu kadar basiretsiz oldugu baska bir klup yok suanda birakin yakayi artik toplayin bavulu…

  5
  1
 5. şartname için istenen ücret komik.isteyin 1000 TL.ciddi olanlar alsın.araziyi satın alandan reklam ücreti almayı unutmamak gerekir.

  4
  1
 6. M2 fiyatını 1.000 TL’nin altında satmayın bedavaya gitmesin güzelim arazi,
  Buradan 28-30 MİLYON TL arası gelir gelmesi gerekir bence,
  Daha altına satılan bir rakam kulüp için zarar yazar,
  Arsa satışında da 2.satıştan %20 pay alırım maddesi koyalım en kötü:))
  Ne günlere kaldık gülüyoruz artık ağlanacak halimize

 7. Önce eldeki parayı yedin borç yaptın, sonra borcu kapatmak için cebinden para ödedin ve buna bağış adı altında bir kılıf uydurdun, baktın cepte para kalmadı bankalara dadandın krediyle borç kapatmaya (Osmanlı’nın sonu böyle gelmişti) çalıştın, baktın artık bankalar sana kredi vermiyor, eldeki taşınmazları satmaya başladın. Daha kapattığın Bursaspor TV’yi, bayan voleybol takımını ve amatör kümeye kadar düşürdüğün pilot takımı saymadım bile. Merak ediyorum da elde satılacak taşınmazın da kalmayınca neyi satacaksın sayın Ali Ay? Olmuyorsa bırakıp gitmeyi bileceksin. O koltuğu daha fazla kirletmenin anlamı yok, layık değilsin ne o koltuğa ne de bu taraftarın desteğine, çek git artık bu takımın başından. Yeter!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu