Bursaspor’dan şaşırtan teşekkür!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Batman Petrolspor Kulübü'ne teşekkür etti.

Kulübün paylaşımı şöyle;

Ligin 22. haftasında deplasmanda karşılaştığımız Batman Petrolspor Kulübü‘ne, Batman Petrolspor yönetim kurulu üyelerine, kulüp personellerine ve bizleri en iyi şekilde ağırladıkları, Anadolu’nun misafirperverliğinin ne demek olduğunu bizlere yaşattıkları için Batman halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Futbol’un futboldan öte bir olgu olduğunu unuttuğumuz bu günlerde, bizlere bu duyguları yaşatan herkese teşekkürü bir borç biliriz.

26 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular büyük olmak akıl sevgi saygı ile olur camia olarak bu durumlara gelmemizde akılsız yönetici sevgisiz tirbüncü amigolar saygının olmadığı bir camia ya dönüştüğümüz için çöküşün eşiğini geldik Bursaspor da son 10 yılda Başkan ve yöneticiler Den iflas eden veya kötü durumda olan yok son 10 yılda Başkan yanlarında el ele kol kola yürüyen tirbüncüler anigolar taraftar grupları iş rezidans sahibi oldular onlar büyüdükçe Bursaspor küçüldü herkese her kulüp ü düşmam ilan edip bundan nemalandılar neyin ne olduğunu tüm Bursa bildiği için bu durumdayız

   6
   2
  2. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Bunda şaşılacak bir durum yok ki.
   Medeni iki kulüp.
   Biri ağırlamış.
   Diğeri teşekkür etmiş.
   Maç sonu da saha gayet sakindi.
   Tam da olması gerektiği gibi.

   12
   1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Batmanlı kardeşlerime! derken Diyarbakire’nin kız kardeşi bunlar bize en ağır küfürleri ettiler ne dostluğu bence de enteresan bir mesaj

   4
   8
 1. Başlığa Bak Nesi Şaşırttı Arkadas İyi Ağırlandıklarını Dile Getirmişler Ne Bekliyosunuz Daha Sizin Dışınızda Şaşıran Varmıdır Acaba Şu Başlıkları Atan Arkadaş Ne Bekliyodu Acaba Merak Ettim Beklediğin Bursaspor Yonetimine Futbolcusuna Kötü Muamele mi Acaba !!!!

  4
  1
 2. Başlığa bakınca birşey var zannettim. İyi bir şekilde ağırladıkları için teşekkür edilmiş. Site yönetimini rahatsız eden nedir? Kaostan beslenmekten başka bir derdiniz var mı? Kavga-dövüş olmayınca rahatsız mı oluyorsunuz? Rahatsız mısınız? Psikiyatriste gidin.

  4
  1
 3. Site artık kendine gelmen gerek şu egondan arın arın ki sizin sayenizde BURSASPOR görünür siz algı yaparsanız küçük görürseniz kışkırtıcı davranırsanız herkes bize düşman olur . Ben saygı görmek istiyorum ama her defasında koy geçir hat kes ilgin aciklama falan diye başlık görünce miğdem bulanıyor ama alışkanlığım olduğu icin hep haberlere burdan bakıyorum rakibi küçümseme . Herkesi kendine düşman etme herkes bize düşman neden ? Adama bursa attı diyorum adam gülüyor halinize bakın diyor hep bu ego yüzünden millet nefret etmiş saygı sevgi en başta olmalıdır.

  4
  1
 4. Şaşırmaya gerek yok kardeşim. Doğu illerine gelip görmek lazım. Doğu illerinden gelenlere karşı önyargılı olmamızı sağlayan batıdaki bazı geçimsiz adi tiplere bakıp doğu memleketlerimizdeki bu insanların hepsini bu şekilde görmek en büyük yanlış. Gidince görürsünüz eski anadolu kültürünü, misafirperverliğini, insanlığını. Şahsen gidenler bir süre sonra o insaniyetliği gördüğü için bir süre sonra batıya dönmek istemiyor. O nedenle doğu batı kuzey güney farketmez… Her memlekette adi hain ve kötü insanlar çıkabilir ama o memleketi tamamen yaftalamak yanlış. Olaylı geçen maçımızın yaşandığı Diyarbakır a bile gidin gezin görün ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

 5. Herkesi aynı kefeye koyamazsın elbette ama mac seyircili olsaydı farkli seyler konusurduk bunu herkes biliyor.esnaf iyi davranır tabi .

  2
  1
  1. @Hasan-16 yorumuna yanıt olarak

   Ne? Amed’e misafirperverlik mi? Hee tamam. O gün timsah arenada 40 bin kişi olmazsak, o maça gelmeyen, ama kendisine hâla Bursaspor taraftarı süsü veren herkesin var ya, alayının ta……………………….

   1
   2
 6. Neden şaşırtan bir teşekkür anlamadım, gayet olması gereken yapılmış, futbolumuzu ve son zamanlarda iyi giden basketbolumuzu katleden taraftar profilinin artık kendine bir çekidüzen vermesi gerek, sayın medyamızda taraftarı gerginlige çekecek bu tür yaklaşımlardan vazgeçmesi gerek

  2
  1
 7. Ötekileşiyoruz işte böyle normal durumlara ve olması gereken durumlara şaşırdığımız için.. arkadaş onlarda insan.

  1
  1
 8. Bırakın bu işleri be kardeşim. Bu maç seyircili olsaydı diğer takım (ismi lazım değil) ile oynadığımız diğer maçtan farklı şeyler görmeyecektik. Yönetimimiz siyasi kadro olduğu için ülke yönetimine paralel hareket edip sevgi pıtırcığı rolü yapıyoruz. Efendi efendi oynayıp topumuzu gelelim, ne gerek var bu tarz hareketlere.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu