Bursaspor’dan “şarlatanlar” açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Geleceğimizi Satamazsınız

Değerli Bursasporlular,

Bursaspor‘un altyapısı, çok uzun yıllardır ülkemiz futbol kamuoyunda gündem oluşturmuştur. Hatta altyapı yerine, altyapı adresimiz Vakıfköy kavramının yerini almıştır. Vakıfköy‘den ülkemiz ve dünya futboluna çok sayıda futbolcu katılmıştır. Bu nedenle ulusal veya uluslararası futbol piyasalarının ilgi odaklarından biri olmuştur. Dün olduğu gibi, yani bizden önceki dönemlerde olduğu gibi, bu günde ilgi odağıdır. Bizim önceki dönemlerden birçok farkımız var.

Bursaspor‘un menfaatleri yerine, “bugünkü sıkıntıların sebeplerinden olan” kişilerin menfaatleri asla düşünülmez. Bizim için Bursaspor‘un çıkarları her türlü çıkarın üzerindedir. Bizi sorumluluk alanlarımızla ilgili herkes ziyaret edebilir, talep ve önerilerde bulunabilir. Nezaketle dinler, zerafetle uğurlarız. Bu gelen öneri ve talepleri kabul edeceğimiz anlamına gelmez.

Bu şartlar altında ne Vakıfköy ne de Özlüce‘de satılacak futbolcumuz yoktur. Boş ve hayal ürünü yalanlara, bu yalanları üreten yalandan adam sıfatındaki şarlatanlara da inanmayın. Gündemimize “komik şarlatanlar” olarak girip, bizi güldürmekten başka bir faydası yoktur. Ayrıca, o şarlatanlar bilmeliler ki, bu kulüpten ve bu camiadan koparıp çalma dönemleri eskidendi. Şimdi, çaldıklarını, yiyip içtiklerini kusturma zamanı.

Saygı ve muhabbetlerimizle.

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Üsluba bakın, tam Hatçe Recep’in lahvehane üslubu.

  Düştüğümüz seviyesizlik içler acısı. Yazık şu kulübe.

  BIRAK YEL DEĞİRMENLERİYLE UĞRAŞMAYI. BIRAK DEMAGOJİYİ. DEFOL GİT!

  DEFOL!

  45
  14
  1. @Neşet Hoca yorumuna yanıt olarak

   Osur osur diz ipe.Nesin ya kardeşim sen Elon musk felan mi?Geçmişler koltuğa varsa yoksa iyi birisi gelsin bırakırız ayakları.Bu kulüp kayyuma kalsa sizden daha iyi yönetilir bırakın.Bir avuç insan koskoca şehrin kaderiyle oynuyor.Üsluba bakarmisin sanki kahve yönetiyor.Orada kalacaksınız birseyleri çözeceksiniz,aksi takdirde taraftarın herhangi birisinden farkınız yok…

   11
   7
 2. Recep günay seni Allah kahretsin Bursaspor’un başına bela geldin ulan senne isyaptin kulübe ekşi 3puhan cezazi getirdin ihsalla yerin dibine girersin

  27
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu