Bursaspor’dan sakatlık açıklaması

Boluspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan Burak Kapacak için yeşil-beyazlı kulüpten açıklama geldi.

Bursaspor Kulübü tarafından basın. mensuplarına şu bilgi verildi “Dün oynadığımız Boluspor maçında sakatlanan Futbolcumuz Burak Kapacak’ın Sol quadriceps adalesinde grade 2 lezyon saptanmıştır. Tedavisine hemen başlanmış olup Ankaraspor maçına yetiştirilmeye çalışılacaktır.”

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bir Bursa Var yorumuna yanıt olarak

   Çağataydan 3 sezondur patlama bekliyordum..tuzla kaçında oyuna girdi ve beni hayal kırıklığına uğrattı.tabanca gibi olmasını beklerken sanki adam ot çekmiş ve topa koşması beklenirken hamle yapmak için geç karar alması kaptırdığı topa konmaması gibi ve en garibime gidenide tuhaf bir yüz ifadesi vardı bu ot çekmiş sözünü o yüz ifadesi aklıma geldiği için benzetme yaptım..bence dövme yaptırması çok erken yaşta olmuş..kendisini ben oldum moduna ve çok fazla özgüvene sokmuş..kendisinden sadece güzel ve başarı haberi duymamız dileklerimle..

   11
   6
    1. @Alperc yorumuna yanıt olarak

     Alakası şöyle daha kaç yaşındasın illa birilerine bezmeye özenti olmaya gerek yok..kendin ol.. dövme yaptıran arkadaşlarım oldu sonra kimsyeyi beğenmez oldular..başta eski arkadaşlarını sonra hasım akrabalarını..kendilerini çok cesur ve farklı görmeye başladılar..gavurdan beter oldular yani

     6
     1
 1. Takımın aliden sonra 2.yıldızı yaşlılardan burak a.ve aykut dışında mücadele edeni yok zaten kerem kök oynasın onur otursun batuhan oynasın özer oynamasın

  45
  9
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Onur bence bu Bolu maçının kazanılmasında çok önemli etkendi. Geçen sene Kerem Akyüz ü de gördük. Sıradan bir solbekti. Bu yıl yine Onur u kötüleme senaryoları devam ediyor. Stoperlerin hatalarının çoğu Onur a yükleniyor. Daha iyisi yoksa ki yok Onur u desteklemek zorundayız. Dikkat edilirse solda ileri geri çalışıyor ve dikkat ederseniz yan pası yok devamlı ileri oynuyor hatta çoğu hatalarının sebebi ileri oynatmaktan kaynaklanıyor. Tabi ki bunlar benim düşüncem.

   24
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu