Bursaspor’dan önemli ziyaret

Başkanımız Erkan Kamat, Yönetim Kurulu üyelerimiz; Emir Akbayır, Ersin Toker, Özgen Karadayı ile birlikte Bursa Valisi Yakup Canbolat'ı makamında ziyaret etti. 

Önemli görüşmelerin gerçekleştiği ziyarette konuşan Bursa Valisi Yakup Canbolat “Öncelikle ziyaretleri için Bursaspor Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Eski özlenen Bursaspor‘un geri döneceğine inanıyorum. Kulübün marka değerinin de tekrar hak ettiği yere ulaşmasını temenni ediyorum. Şehirdeki olumlu hava tüm şehri oldukça mutlu ediyor, unutulmamalıdır ki Bursaspor hepimizin” dedi.

Başkanımız Erkan Kamat ise “Valimize Bursaspor‘un güncel durumunu aktararak önemli görüşmeler gerçekleştirdik. Kendisi her zaman yanımızda oldu. Valimize bizi gururlandıran karşılamasından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursa şehri acilen 2010 yılındaki şampiyon luk ruhuna bürünmesi gerekiyor ve tekrar süperlige çıkma adına tüm şehir dinamikleri bir araya gelip bursasporu el birliği ile hakettiği yere çıkaralım EN BÜYÜK BURSASPOR

  26
  1
  1. @kacakload16 yorumuna yanıt olarak

   Devletin ve belediyelerin işi spor kulüplerini ayağa kaldırmak değil. Destek kulüpleri sadece müsrifliğe ve kolaycılığa itiyor.
   Yeni yasa geliyor. “Artık yönetimler borçlardan sorumlu olacaklar” bakalım önceki gibi bol keseden harcayacaklar mı?
   Mecburen gençlere yönelecekler. Araştırıcı olacaklar. Medya ve taraftar istediği kadar tahta, takviye süper lig desin. Ya dinlemeyecekler. Ya hiç gelmeyecekler, ya da ceketi alıp gidecekler.

 2. Kamat efendi ne tahtayi açabildin ne transfer yapabildin.. ali akman sorununu bile çözemedin.. sen ne işe yarıyon hacı abi??

  6
  2
 3. Valinin karşısına kravat takarak çıkan yöneticiyi kutlarım. Takmayanlari da vizyon ve temsiliyet sorumluluğunu almadıkları için kınıyorum.

  6
  2
   1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

    Adamlikla ilgili bir cümle var mı oku bakalım bir daha. Belli ki hayatında kravat takmamışsın ya da hangi durumlarda kravat takılır öğrenmemişsin.

 4. Bursasporu AŞ yapın hisselerini satın insanlar yatırım yapsın. Bursasporun büyük bir spor yatırım potansiyeli var alt yapı konusunda isminden çok söz ediyor bırakın insanlar para soksun Bursaspor ismini kullanarak hem kendilerine hem Bursaspora kazandırsınlar bu köhnemiş dernekçi yapıdan kurtulmak lazım. Dernek olduğunda parayı belediye verir o verir bu verir parayı da derneğin içindekiler sömürür, AŞ olduğunda adam hisseleri değerlensin diye uğraşır para kazanmak için uğraşır, işler belli bir resmiyete biner. Hiç öyle işte çoğunluk felanda dinlenilmemesi lazım taraftar-dernekler vs. hisse alıp toplayabiliyorsa kendi arasında toplayıp yönetim kuruluna girer yok efendim olmuyorsa bırakın işi parası olan, iş yapmayı bilen yapsın. Bursaspor AŞ iyi bir spor şirketi olabilir hem Türkiyeye sporcu kazandırır hem vergileri ziyan etmez hem Bursa şehri üzülmez.

 5. ALİ AYIN DEĞERİNİ BİLEMEDİK NE HALLERE GELDİK PARA DİLENİYORUZ O 1060 ÜYEYİ ANLAMADIK YAŞASIN EGERÇEK BURSASPORLULAR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu