Bursaspor’dan önemli ziyaret

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir paylaşımda bulundu.

Kulübün açıklaması şöyle;

Başkanımız Enes Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Emir Çokçağlayan, Mesut Günal, Oğuzhan Kutlucan, Coşkun Özgel, Murat Hatipoğlu ve Coşkun Yavuz Bursa Cumhuriyet Başsavcımız Ramazan Solmaz’ı ziyaret etti.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sevgili Bursasporlular lütfen saygısız bilgisiz seviyesiz sözde Bursasporluları dışlayalım yapılan bazı yorumlar yok başkanın ceketi yok bunlar başaramaz lütfen yayınlamayın 10 yaşındaki çoçuk yazmaz bu şekil yorumları lütfen 3 .ligdeyiz hala saygısızca hareket ediyoruz taraftar dediğin armasına sahip çıkar saygıyı sevgiyi bilir

  23
  1
 2. Bu fotoğraf iki şeyi anlatıyor birincisi transfer tahtası açılmadı ve 2-4 hafta geçtikten sonra hale 80-85% anlaşmada durum sayıyor ve anlaşma nedir onunda bilgisi yok yani “KATI” anlaşmamı yoksa yine ödünler vererek borç stokunu artırarak ötelememi bilmiyoruz ikincisi bu kadar vakit geçmedine rağmen eski yönetimler yöneticiler ve başkanlar ortaya çıkıp 600-700 milyon TL kendilerine gösterdikleri borcu silme adımı bile atmadılar yani fotoğraf yine dava yolunumu gösteriyor bilmiyorum?

  22
  10
 3. Aga, bu Enes Çelik bekar mı? Sırtındaki o mavi ceketin hâli nedir öyle yaa. Eyyvah b’abicim. Savcı ile yanyana ikili olan resme bak. Ceketin kollarındaki buruşukluğa bak. Bu ceketi ütüleyecek eşi veya annesi yok mu? Mesela, bi savcıya bakıyosun, jilet gibi. Bi de bizim başkana bakıyosun, ceketin rengiyle, ve de o bumburuşuk haliyle falan, tam Fethiye İdmanyurdu amatör küme başkanı diycem, o bile değil. Eh, belki Muhasip üye olabilir. Öte yandan, alttaki toplu resimde ise, en sağdaki yöneticimizi çok beğendim. Kılığıyla, kıyafetiyle, her şeyiyle, tam da bugünkü Bursaspor’umuzu temsil edecek nitelikte, bulunduğu konumun hakkını veren ve hepimizin gurur duyabileceği bir yöneticimiz. Gevurca tanımlamasıyla, tam bir “Board Member”

  8
  68
   1. @Kamil grosecki yorumuna yanıt olarak

    Grosecki, lan ne topçuydun bee. Sivassipor’da oynuyodun. Rıza Çalımbay hoca idi. Sağ kanattan uçuyodun *** bee. Sizin diğer kanatta da Atıf Şeşu vardı. Öptümün Sivasspor’u o zamanlar Avrupa kupalarına bile gidiyodu. O yıllarda en büyük hayalim senin Bursaspor’a transfer edilmendi. Ama o Ali Ay ve Recep Oynakbaşı lavukları, senin gibi adamları alacağına, gitti Agu’ları, Gugu’ları aldı, takımı küme düşürdü. Neyse. Bana küfür falan etme. En az senin kadar Bursaspor geçmişim var. Enes’in ceket buruşuk diyosam buruşuktur. Boş adamlar bunlar. Biz eskiden ne başkanlar gördük. Bu Enes’in babası eski bakan olmasa, ve de inşaat sektöründen indirdikleri paraları olmasa, Enes bey bu görüntüsü ve bu vizyonuyla, Sinan Bür’ün falan anca çantasını taşır. Yalan mı ***?

  1. @Yalan mı? yorumuna yanıt olarak

   Vallaa aga hepsi akşamdan yatağa takımları pijama niyetine kullanmış gibi hele köşedeki kot pantolonlu olan hangi modaya uyum göstermiş çıkaramadım ya bir kuruma saygı göstermek diye birşey var hem karşındakine hem gittiğin devlet kurumuna bu ne böyle Laurel Hardy gibi 🤣

   7
   17
  2. @Yalan mı? yorumuna yanıt olarak

   3 lige düşmüşüz ne ceketi ne ütüsü. Tahtayı açsın Bursaspor u tekrar ayağa kaldırsın isterse atletle poz versin umrumuzda değil.

   35
   3
 4. Bursa stadında istanbul takımlarıyla hazırlık maçı organizsyonu yapılmalı.1000 den başlayan bilet fiyatları ile hatırı sayılı bir hasılat elde edilir.

  Fazla bilet basılablir hatıra biletleri olarak.Şehrin katkısı bu şekilde de sağlanablir

  bursada fenerbahçeli iş adamlarıyla yakın olan iş adamları var koç grubu fabrikaları var

  Fenerbahçeyi davet etmek ilgi çeker

  50 milyondan fazla gelir geleblir

  üründü formaydı

  2
  1
  1. @1326 yorumuna yanıt olarak

   Mavi değil yeşil beyaz üstelik belli ki keten ceket neden özensiz giyinsin ki nereden vuracağınızı şaşırdınız

 5. Su ana kadar oraya ziyaret burada cay icme iki de bir sukadar para toplandi eldeki futbolcu gidiyor mu gidiyor iyi ve ya kotu yeri dolduruldu mu yok teknik ekip varmi yok tahta acik mi eee bos tantanayla vakit gecsin oraya gitik buraya uradik ve bir baktik amatordeyiz nasil ama siz ziyaretlere devam futbol he olur olur

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu