Bursaspor’dan olağanüstü seçimli genel kurul ilanı

Bursaspor Kulübü Derneği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul İlanı Resmi siteden yayınlandı.

Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu 1. Toplantısının 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 11.00’da Bitci Timsah Park Stadı Toplantı Salonu’nda, çoğunluk sağlanamaması halinde 2.Toplantının 27 Şubat 2022 Pazar günü saat 13.00’da Tofaş Spor Salonu’nda  çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir.

Üye katılım listesini buradan indirebilirsiniz.

Bursaspor Kulübü 
Yönetim Kurulu

 

 

GÜNDEM

 

 1. Açılış,
 2. Genel Kurul Divanı başkan ve üyelerinin seçimi,
 3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması,
 4. Gündemin Genel Kurul’a sunulması,
 5. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Mali raporların okunması,
 6. Denetim Kurulu Raporu’nun okunması,
 7. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu raporlarının görüşülmesi,
 8. Yönetim Kurulu’nun ibrası,
 9. Denetim Kurulu’nun ibrası,
 10. Tüzüğümüzün 22/g maddesi gereği kulübümüz şirketlerine ve iştiraklerine ait hisselerin satılması, devredilmesi ve yasaların öngördüğü her türlü hal ve şekilde değerlendirilebilmesi için yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na yetki verilmesinin görüşülmesi,
 11. Tüzüğümüzün 22/f ve ilgili maddeleri gereği,  bütçenin, gelir kalemlerinin %25’ini aşan oranlarda yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na borçlanma yetkisinin verilmesinin görüşülmesi,
 12. Tüzüğümüzün 22/h maddesi gereği yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na taşınmaz mallar alınması için yetki verilmesinin görüşülmesi,
 13. Tüzüğümüzün 22/i maddesi gereği yeni seçilecek olan Yönetim Kurulu’na taşınmaz malların satılması için yetki verilmesinin görüşülmesi,
 14. Başkan adaylarının konuşmaları, Bağımsız Denetim Kurulu adayı çıkması halinde Bağımsız adayların konuşması,
 15. Yeni Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu Delege Kurulu seçimi,
 16. Dilek ve Temenniler,
 17. Kapanış.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Her yorumun selim. Spam olarak yaşıyorsun.site adminleri kimlik onaylı olduğu için spam yorumlar yayınlanıyor diğerleri bekliyor.sirf üye diye bu dacmaliga izin vermeyin.

   2
   3
  2. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Buraya yazalım söz uçar yazı kalır. Birisi yazmıştı dersiniz ileride .
   hatırlarsanız .
   Bursaspor’un fişi sampiyon olduğunda çekildi. Ne büyük camiamışız ki 12 senede ancak yok etme eşiğine gelebildiler.
   Bursaspor un bu şekilde bir kaç sene ömrü var ya da yok. Sonunda da mutlaka Bursa Fk vs kuracaklar.
   Asıl söyleyeceğimi sona sakladım.
   Bursa Fk kurulduğunda göreceksiniz Çağlarlar Özdilekler Sönmezler gibi büyük holdingler şirketler Bursa da ne kadar büyük iş adamı varsa sponsorluk için sıraya girecekler.
   O zaman anlayacaksınız Bursaspor neden yok edilmiş

   2
   2
  3. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Yönetim Kurulu’nun ibrası – Bu Mümkün Değil Görevlerini Nasıl Yaptıkları Ortada

   Denetim Kurulu’nun ibrası- Buda Mümkün Değil Denetleme Olsaydı Borç 400 Milyon TL’den 1 Milyara 6 Ayda vs Çıkmazdı!

   Tüzüğün 22/g maddesi kulübün şirketlerine ve iştiraklerine ait hisselerin satılması, devredilmesi için bu şartlarda kimseye yetki verilmez verdiklerin kulübün içine etti!

   Tüzüğün 22/f maddesi seçilecek olan Yönetim Kurulu’na borçlanma yetkisinin verilmesi bu verilemez mahvetiler kulübü!

   Tüzüğün 22/i maddesi Yönetim Kurulu’na taşınmaz malların satılması için yetki verilmesi kesinlikle verilemez şu an için

   Burada Eksik Gündem Maddesi Olan Şirketleşme Yeni Temlikçi Yönetim vs Değil – Bursaspor’a Geçici Şirketleşmeye Götürecek Yönetim Gerekiyor!

  4. @Gambazci yorumuna yanıt olarak

   Selim Erkan abisini çağırır bir telefonla sorun yok !
   O da geldi mi başlar mangal yapip bol bol fotoğraf çektirmeye !
   Borçlar için kaynak desen o da sorun değil ! Alacaklılara sahte senet dağitarak çözerler bu işi !

   10
   5
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Erkan abisi dediğin adam, geçen sene bu takımı bi tane transfer yapmadan ve de beş kuruşsuz şekilde genç çocuklarla oynattı ama Emin hırsızı gibi küme düşürmedi. Takımı Play off’a oynattı. Emin ise 17 çöp transfere milyonlarca yuğro ekstra yazarak kulübü bir kez daha bataklığa sürükledi. Takımın para eden bütün oyuncularını ya kaçırdı, ya da elden çıkarttı. Ve de kulübü PTT 2.ligin kapısına getirip bırakarak, paraları/çekleri de alarak vın diye kaçtı. Burası Muştur, yolu yokuştur. Giden gelmiyor, bu ne iştir, be amk? Beğenmediğiniz o Erkan Kamat’ın gözünü seveyim ben. Yukarda Allah var. Bi tane transfer yapamadı ama, bi tane şaibeye de adı karışmadı.

    7
    2
    1. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

     Aynen kardeşim. Erkan Kamat kulübün çekini senedini parasını cebe koyup kaçmadı. Adam gibi gitti. Kongrede o yavşak emini yanaklarından öpüp tebrik ederek stattan çıktı gitti. Alnının akıyla. Takımı düşürmeden, şaşırmadan.

    2. @Doğrucu yorumuna yanıt olarak

     bu lig de bitik eskişehirn ve osmanlı yok kardeş. o lig de altınordu playy off oynadı bu lig de küme düşüyor. mustafa er in toto yetmedi kaçtı korkak anladı bişey yapamıyacak . bu arada hayatım boyunca izlediğim en kötü 2 topçu biri mustafa er diğeri tamer tuna bu da not olarak kalsın.

 1. gündemi takip etmiyorum ve gayet mutluyum…Sizde akışına bırakın bence … Hayat kalitemiz zaten malumunuz daha fazla kortizon salgılamaya gerek yok.

  24
  2
   1. @Doktor yorumuna yanıt olarak

    Alerjik reaksiyonlar. cilt döküntüsü, kaşıntı, …
    Sıvı ve elektrolit problemleri. sıvı tutma. …
    Kas problemleri. Kas Güçsüzlüğü …
    Mide sorunları peptik ülser.
    pankreatit (pankreas iltihabı),
    Çocuklarda yavaş büyüme.
    Glokom ile birlikte gözlenen bulanık görüş, çift ​​görme, göz ağrısı
    Konvülsiyon.

 2. İlk oturumda yeterli katılımın sağlanamayacağı o kadar kabullenilmiş ki pandemi şartlarında stadyum toplantı odası ilk oturum için seçilmiş. Şaka gibi. Öğrenilmiş çaresizlik.

  14
  1. @tmkus yorumuna yanıt olarak

   Ulan inadına gitçen, o ilk toplantıda çoğunluğu sağlıycan. O salona en az 3 bin kişiyi doldurcan, sonra bu yönetimin ağzının payını bi vericen orda. Yer misin, yemez misin, bak nooluyo? Hadi görem bakem Emin’in yanında mafya gibi dolaşan o kirli sakallı mafya kılıklı 3-5 lavuk koruma bozuntusu naapacak o zaman? Stadın en alt katında bakalım nereye kaçıcak? Vericen satırı gitsin amk

    1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

     Olum benim adım Vedat Peker. Hadi Sedat Peker olsa tek başıma hallederim de, tek harfle kaçırmışız işte amk. Naabem. Size de ihtiyacım var. Bi omuz atın da bitirelim şu işi be yaa.

 3. Artık söyleyecek yazacak bir şey kaldığını düşünmüyorum. Sebebi; Bizi ezmeden bu stadı yıkamassınız sözü ile başlanan ve belediyede işe girince susan taraftar grupları. Ertuğrul sağlamı ağlatan kesim, efsanemiz batallaya yumruk atmaya çalışan taraflar, Sırf belediyede çalışıyor diye susan tribün abileri, sırf üye olduğu grup ve Ali ayın yönetiminde olan kişi ve ona ses çıkaramayan, tribünlerimizin en önemli vitrin okumuş grubu, Ali aya 3 sene susan taraftar, boy aynasına bakmayan ve her önemli maçlarda kendi sahamızda deplasman yaşatan taraftar, rakip tribünlerin sahamızda yaptığı şovler baskın sesleri, yıllardır hep aynı besteler baskı kuramayan taraftar, çıkılmaz denilen stadyumdan baskı kuramadığı için elini kolunu sallayarak top aynayan rakipler. Son göreve gelen kişyi zorla istifaye davet edenler ve yerine kimseyi çıkaramayanlar ki Ali aya bu kadar bağrılmadı gerçekten. daha neler neler eklenecek çok şey var..

  5
  1
 4. Bu ne ya boyle yonetim mi olur,yeni yonetimin yapacagi transferlerin taa,,Yonetim istifa,ulan madem paraniz yoktu neden geldiniz be, genclerin hepsi hain aga,ben simdiden yeni gelecek yonetime,yapacagi transferlere simdiden sovup sayayimda taraftar olarak gorevimi yapayim…

  4
  1
 5. Saygı duruşu ve istiklal marşından sonra gündemin üçüncü maddesine, h*rsız Emin’in yargılanmasını ekleyin. Kapı kapı dolaşıp 3 genç oyuncumuzu pazarlayan ve sırf kulübe Para verdi diye kimseye sormadan, satışın tüm para ve çeklerini alıp kaçan bu şahıs kongre salonuna gelme cesareti gösterirse, orada derhal göz altına alınmalı ve savcılığa teslim edilmeli. Yaptığı şey tamamen hukuka aykırıdır.

 6. Kongre şu anda 2. planda olması lazım. Ayın 8 inde transfer sona eriyor ve kadroda santrafora benzeyen bir tane oyuncu yok. Batuhan ve Tim gitti Eren sakat. Eğer biz tahtayı açıp transfer yapamazsak, ligin kalan kısmında santraforsuz oynayacağız, bu 2. lige yol almak demektir. Herkes bunun farkında mı? Emin Adanur yüzünden kulüpten elini ayağını çeken Alinur Aktaş kulübe destek için daha neyi bekliyor? Artık Emin Adanur’da gitti.

 7. Bu kulüp kayyuma kalır kimse başkan olmaz tabi kahved liste yapıp açlar çorbacılar aday olmassa durum o kadar kötü koca kulüp bitti tek taraflı fesihler başlayacak hoca da bırakacak

 8. Yani kısacası kongre 27 Şubat 2022 Pazar günü saat 13:00 de Tofaş kapalı spor salonunda daha ne eveleyip geveliyorsunuz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu