Bursaspor’dan nemalanıyorlar!

Özel açıklamalarda da bulunan Başkan Ali Ay, özellikle taraftarın gönlünü ferah tutması gerektiğini ve geçmiş sezondan ders çıkardıklarını dile getirdi. Ay, şunları söyledi:”Öncelikle herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. İnşallah Bursaspor için de bayram sonrası güzel işler olacak. Varımızla yoğumuzla çalışıyoruz. En iyi takımı oluşturmanın hesaplarını yapıyoruz. Bayram bittikten sonra somut şekilde de bunları göreceksiniz.

BİR DAHA OLMAYACAK

Taraftar gönlünü ferah tutsun” diyerek sözlerine devam eden Ali Ay, “İşin içine olumsuzluklar sokmaya çalışanlar oluyor. Bunlara kulak asmıyoruz. Sizler de asmayın. Çok güzel şeyler olacak. Bunun size garantisini veriyorum. Geçen sezondan ders çıkardık. Bir daha asla böyle şeyler yaşanmayacak” dedi. Başkan Ay ayrıca, menajerlere de sitimede bulunarak, “Menajerler oyun oynuyorlar. Biz bunlara gelmeyiz. Yanlış yapma lüksümüz yok. Bursaspor Kulübü’nün menfaati neyse onu yaparız. Soğuk kanlı olmamız ve doğru adım atmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Daha önceki transfer dönemlerinden de ders aldığını belirten Ali Ay, “Ben bir karar aldım. Bundan sonra imza attırmadan hiçbir ismi açıklamak istemiyorum. Az önce söylediğim gibi menajerler işin içine çok giriyor ve hiç istemediğimiz tablolar ortaya çıkıyor. Daha sonra biz taraftara mahcup oluyormuşuz gibi görünüyor. Buna izin veremem. İmza atılmadan hiçbir futbolcu açıklamak yok bundan sonra” dedi.

Bursaspor Kulübü üzerinden birçok kişinin nemalandığını belirten Başkan Ali Ay, “Camiamızdan tek isteğim, dedikoduya kulak asma-sınlar. Ben her zaman kulüpteyim. Gelsinler bana sorsunlar. O öyle dedi, bu böyle dedilerle olmaz” şeklinde konuştu.

Transferlerİn en yakın zamanda biteceğini dile getiren Başkan Ali Ay, şu ifadeleri kullandı: “Önceliğimiz defans hattı. Geçen sezon geri 4’lü berabattı. Kampa kadar bu bölgeyi tümüyle değiştirip transferleri tamamlamak istiyor. Hocamızla birlikte de diğer transferler konularını masaya yatırıp yeni sezona, yüzde 100 hazır olarak girmeyi hedefliyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu