Bursaspor’dan müjdeli haber!

Bursaspor Basketbol Takımı bu sene de Türkiye Basketbol Ligi’nde yer almaya devam edecek.

Uzun süreden beri kapandı-kapanacak söylemleri ardında bugüne kadar gelinirken sonunda mutlu haber geldi. Bugün itibariyle Türkiye Basketbol Federasyonu‘na katılım payı kulüp tarafından yatırıldı.

Böylece Bursaspor’un bu sene de parkelerde yer almasının önünde bir engel kalmadı. Bursaspor taraftarının heyecanla beklediği bu haberin ardından kulübün resmi açıklama yapması bekleniyor.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Seve seve değil sonuçta …. yatırmasalar resmen utanç rezillik ! Konuşulması gündeme gelmesi bile rezillik ! Para kuracağınız yer bir branş mi yani ! Ne oldu stad isim hakkı ! Dükkanlar kime,nasıl kiraya verildi ! ? Kaç yıl oldu stadın kafası duruyor onuda brandayla yaptılar ! Lige 25 gün falan kaldı transfer geldi gelecek… Çok laf var iş yok! Takım kötü giderse yönetim samet aybaba suçlayacak. Samet aybaba istediğim hiçbir transfer yapılmadı diyecek.. Ama herşey güzel olur inşallah.

    13
    2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu