Bursaspor’dan mesaj var

Frutti Extra Bursaspor bir yeni yıl mesajı yayınladı.

Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda “Yeni zaferlere imza atacağımız, en önemlisi sağlıklı ve mutlu bir yıl diliyoruz.” ifadeleri yer aldı.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hem basketbol da hem de futbol da başarılı bir yıl geçiririz .İNŞALLAH. BURSASPOR camia sının. Ve taraftarlarımızın yeni yıllarını kutluyorum. Sağlıklı huzurlu yıllar diliyorum.

  2. Sağolasın Sezer Başkan. İnşallah geleceğin Bursaspor başkanı da sen olacaksın. Basket takımımızı 2 senedir nasıl Avrupa kupalarında oynattıysan, göz bebeğimiz Bursaspor’umuzu da bu zıpçıktı’ların elinden kurtarıp yeniden ait olduğumuz yere taşırsın inşallah. Futbol takımımıza da yeniden Avrupa Kupaları’nın yolunu açman dileğiyle. Vizyonuna güveniyoruz Sezer Başkan. Sen ki, Rahmetli Şampiyon Başkanımızın yönetiminde görev yapmış, ve o yıllardan beri yöneticiliği iyi öğrenmiş, Şampiyon yöneticilerimizden birisin. Kurtar artık bizi tıvit’çilerden Sezer Başkan.🙏⚽🏆

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu