Bursaspor’dan menajerlere dudak uçuklatan ödeme!

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre bu sezon transferde menajerlere ödenen paralar belli oldu.

Federasyon tarafından açıklanan tabloya göre Bursaspor Kulübü transferler  için menajerlere 376 Bin 370 Euro ve 1 Milyon 138 Bin 036 ₺ ödeme yaptı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Acilen bir ders alınmalı.Bu arada taraftara sesleniyorum burdan kongreyi hiç beklemeyin.Yok Bankalar Birliği,yok sezon başlıyor,yok biz ders aldık bu sene şampiyonuz,yok ben ayrılsam düzeltebilecek kişi yok.

  59
  1. @TSMBursa yorumuna yanıt olarak

   Sorarsan bütçe düştü derler fakat süper Ligde menejerlere en fazla para veren 2.takımıyız.Ali Ay ve Samet Aybaba el ele bizi getirdikleri durum ortada.Takım ligde kalırsa bunlar heykelde konvoy yaparsa şaşmam.Körler sağırlar birbirlerini ağırlıyorlar ve olanda Bursaspor’a oluyor.Yeter artık defolun gidin.

  1. @maradona yorumuna yanıt olarak

   rahmetli yazıcı ile olmadı, e.sağlamla olmadı, senol güneşle olmadı, ali ayla olmuyor, sametle olmuyor belli ki olmayacakta..!
   peki bu kulüp nasıl ve ne zaman doğru bir yola girecek, be abi?..
   bu kulübü hangi başkan ve teknik adam karaya çıkaracak?
   ülkede yada bursada böyle adamlar var mı?
   varsa, adı, soyadı lütfen?
   bu soruların cevabını bilen varsa yazsın. bunun dışında çözüm üretmeyen eleştiri ve yorumlar gürültü kirliliği ve kaostan başka bir şey getirmiyor.

   4
   3
 2. GS …10.000 Euro Bursaspor 2 mly.euro ..BRAVO SİZE BECERİKSZLER ORDUSU,Neymiş Ali Ay cebinden para veriyormuş, HEMEN BAŞKANLIĞI BIRAKMASI GEREK ,YİYİCİLER,BECERİKSİZLER,YETENEKSİZLER VEYA KAN EMİÇİLER…….3.kez neden Başkan olduğu anlaşıldı.

  10
 3. Sayın Başkan menejerlere çılgın paralar işten çıkardığın işçilere 10 aydan bu yana bir kuruş ödeme yapmadın sizin yönetime hakkımı helal etmiyorum siz bileri zorluyorsunz avukata vermek için

  5
  1
 4. Menejerlere yedirdiğiniz paraları, personele vermezsiniz.Menajerlerle çalışan bir takımın da scout ekibi ne iş yapar…Paralar nereye gidiyor ondan sonra…

 5. Bazı takımlar uyanmış bu menejer bozuntularına çok az para kaptırmışlar. Bizimkiler o kadar uyarmamıza karşın Bursaspor un paralarını bunlara peşkeş çektiler. Bir de bunlara sormak gerekir hangi futbolcuyu getirdiniz ve bu futbolcular ne yaptı ???

 6. tüm takımlar tüyü kılı bitmemiş yetimin hakkını menajerlere yedirmişler yazıklar olsun sonra niye cari açık veriyoruz dolar niye yüksek diyorlar milyarlarca dolar başta futbol endüstri ve spor ayağına birilerine peşkeş çekiliyor

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı