Bursaspor’dan menajerlere 13.5 milyon TL

Bursaspor Kulübü’nün Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu, Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Yeşil-beyazlı kulübün, 31 Aralık 2021 tarihine dek olan borcu 824 milyon 653 bin TL olarak açıklandı. Bursaspor Kulübü’nün ‘gelecek aylara ait giderler’ başlığı altında menajerlere 13 milyon 539 bin TL borcunun bulunduğu bildirildi.

Ayrıca; teknik direktör ve teknik kadro alacaklarının 3 milyon 48 bin 744 TL, futbolcuların garanti alacaklarının 31 milyon 196 bin 891 TL, maç başı alacaklarının 6 milyon 460 bin 63 TL ve başarı ödülü alacaklarının da 730 bin 248 TL olduğu belirtildi.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Menajerler fiyatı şişirip futbolcudan payını alıyor,yönetici de fahiş fiyata göz yumup menajer ücretini cebe indiriyor.Bu düzenle maalesef düzülen futbol kulübü oluyor.

  75
  1
  1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   muhterem beyler menejer ıdarecı o bu şu bızım oglan parayı götürdügünü herkes bılıyorda bır mercı yokmu hasap soracak….?????????????

  2. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Yalancı (takım çıkamazsa 40m yihibe edicem) hırsız ekip liderine hakkımız haram zıkkım olsun,menejer pertevine ve sana körü körüne destek veren yalama tayfasınada.

   15
  3. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Kocaman holdingleri yönetenler, kulübün başına geçince para saçıyor.
   Menajer ve futbolculara kolayca fahiş ücretler ödüyor..
   Nasıl olsa kendi ceplerinden çıkmıyor.
   Sistem de bunlara sorgu şansı vermiyor.

   38
   1
   1. @GREEN MİLE yorumuna yanıt olarak

    Hepsi menejerle parayı kırılıyor.en güzel hortumlama yolu bu.ikincisi ise fahiş futbolcu ücretleri yolu ile.iki milyon avro denilen futbuolcunun alacağı 1 milyon 1 milyonda yönetim cebine.

 2. Menejerler silah zoruyla mı futbolcu satıyor ben de menejer olsam değeri 100 bin eu olan futbolcuyu 1 milyon eu ya kakalamaya çalışırım o zaman kulüp başkanı gözünü açsın kazık yemesin,ama olay çok farklı bence kulübün içindekiler ve menejerler birlikte çalışıyor ve kulübü birlikte soyuyolar..

  10
  1
 3. Çöpleri sokalayan menajerlere14 milyon.Güzel para.En az 16 yıl Dirsek çürütüp doktor,mühendis olmaya gerek yok.
  Bu çakallara giden paraları kim ödüyor sizce.Başkanlar mı?Yönetimdekiler mi?İş adamları mı?TABİİ Kİ HAYIR.
  KİMİN ÖDEDİĞİNİ BİLMEYEN VAR MI?

  1. @Semih yorumuna yanıt olarak

   Yazık bur şehre nasıl ihanet edilirin boyutu bu 825 milyon bir anadolu kulübü altından kalkamaz 120 yıldır var olan büyük takımların borcunun 3 de 1 hadi onlar başarı yakaladı vs taraftarı mest etmek için büyük futbolcular getirdi vs bu rakam ben bir Afyon lu olarak ihanetten başka bir şey değil neredeyse 1 milyar tl dayanmış borç miktarı yazık

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu