Bursaspor’dan mağdur olmayacaksınız açıklaması

Bursaspor'un Olağan Genel Kurulu'nun ramazana denk gelmesi yeşil beyazlı taraftarların tepkiisine sebep olurken, kulüp müdürü Erhan Başoğlu, Haberin Adresi'ne açıklamada bulunarak kimsenin mağdur olmayacağı bir program hazırlayacaklarını belirtti.

Bursaspor‘da Olağan Genel Kurul 19-20 Mayıs’ta, çoğunluğun sağlanamaması halinde de 26-27 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Her iki tarihin de ramazana denk gelmesi taraftarın büyük tepkisine sebep oldu. Sosyal Medya‘da Yeşil-beyazlı taraftarlar; “Yönetim kimsenin gelmesini istemiyor mu, bu nasıl tarih” diye tepkilerini ortaya koydu.

“KİMSE MAĞDUR OLMAYACAK”

Bursaspor Kulüp Müdürü Erhan Başoğlu, Haberin Adresi‘ne açıklamada bulunarak, kimsenin mağdur olmayacağını söyledi. Başoğlu; “Çoğunluğun sağlanamadığını düşünürsek, 26 Mayıs’ta iftardan sonra konuşmalar gerçekleşecek. 27 Mayıs’ta da 11.00-12.00 gibi oy verme işlemi başlayacak ve 17.00’de sona erecek. Yani sonuç olarak ne ilk günde ne de ikinci günde üyelerimiz mağdur olmayacak” açıklamasında bulundu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Kafaya bak saat 13 den 17 ye kadar etkilemeyecek mi hadi onu geçtim millet iftara gidecek sonra salona konuşma yapmak için geri mi dönecek

  2. Biran önce yeni yönetimin takimin basina gecip transfer calismalarina baslayabilmesi icin, lütfen üyeler ilk oturuma gelsinler. Cogunluk saglanip biran önce halledilsin su konu ki, önümüze dönüp isimize bakalim. Ben sahsen böyle bir sezonu tekrar yasamak istemiyorum. Diger takimlar simdiden transfer calismalarina basladi, hatta oyuncular ile anlasti bile. Lütfen herkes ilk oturuma gelsin, gelmeyenleri getirsin!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı