Bursaspor’dan Le Guen açıklaması!

Kulübümüz teknik direktörümüz Le Guen'in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Trabzon yolculu sırasında rahatsızlık geçiren Teknik Direktörümüz Paul Le Guen ile ilgili açıklamaları Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Parlakay ve Kulüp doktorumuz Gökhan Özhan yaptı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan Parlakay: “Trabzon yolculuğumuz sırasında hocamız otobüste biraz rahatsızlandı, daha önce bağırsağında bir problem olduğu için yine aynı bölgeden bir sorun yaşadı. Biz hemen hastahaneye gittik, şuan tetkikleri yapıldı ciddi bir problem yok, doktorumuz dinlenmesini istiyor. Kendisi bizimle çok gelmek istiyor”

Kulüp Doktoru Gökhan Özhan: “Hocamızın yaklaşık 1 hafta önce karın ağrısı sebebiyle Medikabil Hastahanesi’nde kontrollerini yaptık. Bağırsak enfeksiyonu teşhisi konuldu ilaçlarını düzenli olarak alıyordu. Ancak otobüste tekrar rahatsızlandı ve tansiyon düşüklüğü yaşadı bizde hemen hastahaneye götürdük. Yolculuk yapması şuan riskli olabilir. Hastahanede kontrolleri yapıldı şuan durumu iyi yarın olmak ihtimali yüksek. Benim uygun gördüğüm bu gece dinlenip yarın gelmesi” şeklinde konuştu.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Ceza yedim 4,5 tane adam bi gaza gelip efsane,efsane ne efsanesi……….diyerek kufuru basti yedirdi 150 bini. Adres belli pkatformdaki 5 adam kitle 30 bin gor bakalim bi daha kufur oliyor mu….bu 5 adam 39000 kisi kufure naslasa megafondan islik isareti yapsa susturacak gucte Baskan emniyet sadece platforna kamera cevir 1000 er tl prim ver gor bakalim kufur kalir mi….muhim olan prim do u unsderstand

    14
    6
 1. Dayanalım renktaşlarım az daha dayanalım güzel günler o kadar yakın ki aksilikler peşimizi bırakmıyor federasyon hakemlerle kutlu yürüyüşümüzü baltalıyor dayanın renktaşlar bu sene olmaz belki ama seneye umuyorum ki kupayı kaldıracağız. Aynı 2010’un 16 mayısında olduğu gibi boğaz köprüsünü yeşile beyaza boyayacağız

  18
  4
 2. TESİSLERİN ŞEHİR MERKEZİNDEN UZAKTA OLMASI LAZIM İYİCE ŞEHİR İÇİNDE KALDI. TOPÇULARIN TEMİZ BİR HAVADA ANTRENMAN YAPMASI LAZIM.

  17
  6
 3. Bu trabzon deplasmanlarinda hep bişe oluyor ya rahmetli ibrahim yazıcı rahatsızlandı leaguen rahatsızlandı KEMBO sakat JORQUERA sakat aziz cezalı geçen sene ligden son anda düşmeden kurtulduk

  12
  2
  1. @şekip ayhan özışık yorumuna yanıt olarak

   şaka bir yana, elin fransızı ama bu adama bir şey olsaydı çok üzülürdüm. Çünkü hocalığını bırak, çok iyi bir insan.Kimseyle uğraşmıyor polemiğe girmiyor, kimseyi kırmıyor, işine bakıyor.

   18
   4
 4. Aman hocam sen iyi olda boşver maçı falan biz maç ve kumpaslar yüzünden efsane bi başkan kaybettik sen kendine dikkat et..

  5
  1
 5. If you ever read this message Monsieur Le Guen; You should know that we all love you and we all respect to your character. I hope you get better soon and keep working hard for the success of our only love Bursaspor.

  4
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu