Bursaspor’dan kutlama mesajı

Bıursaspor Kulübü sosyal medya hesaplarından bir paylaşımda bulundu.

Yeşil-beyazlı kulüp paylaşımında “İyi ki doğdun Canberk Yurdakul” ifadeleri ile oyuncunun 20. yaşını kutladı.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Mustafa Er ve Ekibi (Bazı hataları oldu elbette ama bu sezonki hataşarından ders çıkartarak Mustafa hoca ve ekibi diğer sezon elbette daha iyi olacaktır

  Canberk Yurdakul (Kumaş iyi sezon öncesi kamp çalışması hazırlık maçları derken iyi pişicek isim)

  Taha Altıkardeş(güzel sıçrama yaptı seneye daha iyi Nazar değmesin)

  İsmail Çokçalış (iyileşmiş hazır bir İsmail seneye daha tutkulu oynayacaktır)

  Onur Atasayar(hücumda bu sene çok iyi oynadıkça ve takım kalitesi arttıkça hataları aza incektir seneye daha bir onur görebiliriz)

  Emirhan Aydoğan (Saz onda fazla söze gerek yok)

  Burak Altıparmak ( geçen seneden ayrı bir altıparmak var.Skorer yanını bizlere gösterdi tam bir kslite tam bir savaşcı)

  Burak Kapacak (iyi çocuk rüzgar cocuk.Yaşı genç ve seneye daha olgun olur İnşallah.Seneye daha sağlam ve ayakşarı daha da iyi yere basan Burak görücez)

  +(eksik yerlere 4 kral Transfer)

  Emektar personel futbolcu
  Elektrik
  Su
  Doğalgaz ÖNCELİKLİ BORÇLAR ÖDENMELİ

  Vefa Temel (Pişceği sezon sakatlandı bu sene asıl sıçramayı yapıcak İnşallah)

  Berat Altındiş ( Savaşçı iyi niyetli,Mücadeleci,koşan bir kardeşimiz forvet yerine daha çok sağ kanatta değerlendirilmeli gibi Daha akıllı ve üstüne koymus Berat iyi işler çılarır )

  Eren güler (solak topçumjz çok genç ama üstüne koyar ise sahte 9 sağ kanat vr zaman zaman fw de verim sağlayacak gelecek sene kulübeden iyi katkılsr sağlar)

  Ozan İsmail(iyi bir 6 numara olıcak )

  Hasan basri (Gol ve asistleri öutlaka olucaktır bilekleri çok sağlam)

  Kerem Şen (fiziken yetersiz ama kaliteli bir 8 numara 10 numara diyebiliriz.Daha Güçlü bir kerem kanatlarda da zaman zamam görev alabilir.

  Abdullah Tazgel (pozisyon bilgisi ve fiziğini geliştirdiğinde Hakim bilekleriyle olgun futboluyla Onurla başa baş forma savaşına gircek kalitededir )

  Furkan Emre(başlarda savunmayı toplayan sonra ise önce kendini sonra savunmayı dağıtan ve formayı kaybeden adam Kendi çocuğumuzdur ve daha iyi olacaktır ne olursa olsun Ona güveniyorum Kendini geliştirmiş bir furkan As kadroda da yer alabilir bilrmeyiz )

  Deniz Aydın (Oynadığu zamanlar çok laf yedi ama kabul etmeliki eksikleri ortadaydı.Yinede bizim çocuğumuz kendini toplamıs geliştirmiş akıllı deniz daha iyi kaleci olacaktır herşey onun elinde)

  İyi bir bursasporlu olaeak gün içinde sürekli düşündüğüm seyleti biraz yazmak istedim.Hesap kitap nasıl olur bilmiyorum ama yeni yönetim böyle gerçekleşyirirse bu sezonu playoff oynarız belkide sezon içi ateşimizle ilk 2 de de olabiliriz, kim bilir

  (Şu planla Eğer çıkabilirsek gençlerimiz çok parlar değerini bulan 3 4 gencimizi(HEPSİNİ DEĞİL TUTABİLDİKLERİMİZ BİZDE KALSIN) AVRUPAYA SATARAK bütçe yaratabiliriz.
  Tabikide taiwo frey gibi transferler yapmamalıyız)

  Geleceksene kadro yapılanması oyuncu satmadan gerçekleşmeyecek gibi durum olursa

  İsmail Çokçalış
  Batuhan Kör
  Burak Kapacak
  Emirhan Aydoğan
  Ataberk den gelen üç kuruş yetiştirme payı (ama olsun bu şehir ataberkin 😉 )
  Ozan ismail (talip çıkar diye düşünüyorum)

  5.5 oyuncudan kazanılan parayla
  Öncelikle Personel tahta futbolcu borçlaro stadyum tesis borçları

  Daha sonra paramız kalırsa birkısım geçmiş borçlar ve biraz daha kalırsa (ki kalmaz)yerinde 3 4 transferle ve harmanlanmıs genç kadromuz ile seneye bu ligde kalmaya çalışam bir ekip olabiliriz. KALIRMIYIZ çok zorlsnırız çok ter dökeriz çok yıpranırız ama başarabiliriz

  7
  4
  1. @Alper yorumuna yanıt olarak

   Eyvallah Uğur Kardeşim.Zaten şu ortada yöneticilerden çok biz taraftarlar düşünüyoruz.Son dediğin cümleye sonuna kadar katılıyorum.

  2. @Alper yorumuna yanıt olarak

   Yasa Ugur. Sen de en az Alper kadar iyi konuştun. Aklı başinda 3.5 taraftar şuan ki başkandan da gecmis donemdeki adı lazım olmayan başkanlardan da çok is yapar. Helal olsun

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu