Bursaspor’dan Kubilay Kanatsızkuş açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle:

Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada, oyuncumuz Kubilay Kanatsızkuş`un bir 2.Lig Kulübüne kiralandığı şeklinde yazılan haber asılsızdır. Adı geçen kulüp ile oyuncu transferi konusunda hiç bir temasımız olmadığı gibi, Kubilay Kanatsızkuş`un bu kulübe kiralanması da kesinlikle gündeme dahi gelmemiştir. Ayrıca tranferde satış ya da kiralama modeli, tek taraflı bir iradeyle değil, kulüp ve oyuncunun ortak kararıyla gerçekleşmektedir.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Harunu satacağız diye sürekli söylenenlere bakın transfer iki tarafın isteğiyle olur diye ders vermeye kalkıyor. Espri yapma yönetim transfer yap!

  56
  7
  1. @Hakan yorumuna yanıt olarak

   2 lig 5 lig farketmez verin şu herifi de nereye giderse gitsin bu adamın Bursaspor a verebileceği hiç bir şey yoktur.

   6
   2
 2. Gönderin o zaman bi yere millet de konuşmasın, yazmasın
  daha neyi bekliyonuz transfer dönemi kapanıcak, adama elinden kalıcak

  23
  10
 3. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar, rezalete bak. Dün Kubilay için görüşmelerimiz sürüyor diyenler bugün öyle bir şey yok diye 180 derece dönüveriyor. Sonra taraftar da bunlardan hayır bekliyor. Hayrınız batsın.

  7
  1
 4. Ya Allah Aşkına bu çocuğa kim alır sizin aklınız eriyormu hiç bu yine bizim başımıza musallat kalır her nekadar tepki göstersenize de parasını aliyor çatır çatır

  6
  2
 5. santrafor pozisyonunda oynayacak en az 3 oyuncuya ihtiyaç var. şu an elimizde stancu, necid ve kubilay var. ancak yeni bir oyuncu transfer edilirse kubilay kiralık gönderilebilir. bekleyip görelim

 6. kubilay burada şu durumdayken fayda sağlaması imkansız, pişip hazırlanması için en kötü ppt bir takıma kesinlikle Kİ RA LAN MA LI. yoksa bitip gider fazlasıyla demorize oldu ve gerçekten kendine birşey katmakta zorlanıyor belki ortam değişikliği iyi gelebilir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu