Bursaspor’dan kongre duyurusu!

Bursaspor Basketbol Kulübü resmi sosyal medya hesaplarından Seçimli Olağan Genel Kurulu ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Bursaspor Basketbol Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurulu I. Toplantısı 18.05.2024 Cumartesi günü saat 15:00’te Barış Gençlik ve Spor salonunda yapılacaktır.

İlk genel kurul oturumunda yeterli çoğunluğun sağlanmaması durumunda II. Toplantı 25.05.2024 Cumartesi günü saat 15:00’te aynı yerde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecektir.

Tüm üyelerimizin Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantımıza katılmalarını rica ederiz.

Üyelerimize saygıyla duyurulur.

Bursaspor Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu

Gündem:

1. Açılış

2. Genel Kurul Divan Başkanı ve üyelerinin seçimi,

3. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması,

4. Gündemin Genel Kurul’a sunulması,

5. Tahmini Bütçe Oylaması

6. Başkan adaylarının konuşmaları,

7.Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu İbrası
8.Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu seçimi

9. Dilek ve Temenniler,

10.Kapanış

*Bursaspor Basketbol Kulübü Başkanlığı için aday olacakların yönetim listelerini 11.05.2024 Cumartesi günü saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezine teslim etmeleri
gerekmektedir.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bu sabırsız, skorcu ve her şeye maydanoz olan bir medya ve taraftar varken bu kulübü başına aklı başında, güvenilir, donanımlı ve Bursa da bir karşılığı olan kimse gelmez.
  her sezon 1-2 başkan. 5-6 antrenör ve15-20 futbolcu gönderen bir kulübün başarı şansı rakamla 0. yazıyla sıfır.
  bu medya ve taraftar bu saatten sonra gitmez.
  bu medya ve taraftar bu saatten sonra değişmez.
  öyleyse durmak yok çöküşe devam. son durak kapıya kilit…
  ben söyleyeyim de sonradan birileri çıkıp bizi bu konularda kimse uyandırmadı demesin…

 2. Bence Başkan Sezer Sezgin’i indirip Bursspor basket takımına Messut Uçaner’i başgan yapsınlar. Çok yakışır. Tam salon adamı. Salonlara çorba sistemini getiren ilk adam olarak da tarihe geçer. Özlüce’nin kapısına Batalla’nın yanına heykeli dikilir. Asrın cahil çapulcusu ödülünü alır.

  1
  1
 3. Bursaspor tarihinde en “Önemsiz” kurul seçim divan hepsi yer yeksan edildi eski yönetim mevcut yönetim ve Başkanlar tarafından neyi oylayacaklar 4’cü Kümede 2 Milyar TL Borç ile kaybolan 60 Milyon Euro transfer gelirleri ile Stadyum senin değil tesislerin senin değil demekki hiç biriniz bu kulübü doğru dürüst yönetmemişsinizki yeni bir seçime oylamaya rapor vermeye bir gerek var çocuk yaşında futbol kadrosu ile ama peeeeeh hala 11 milyon TL her ay harcamışsınız ya peeeh hemde ne peeeh

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu