Bursaspor’dan kongre açıklaması

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

Açıklama şöyle;

Kulübümüzün Olağanüstü Seçimli – İdari ve Mali Genel Kurulu’nun ilk oturumu 13 Ocak Cumartesi günü (yarın) saat 14.00’de Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamaması halinde ise ikinci oturum 20 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda gerçekleşecektir.

Kamuoyuna Duyurulur.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraflı habercilik yapıyorsunuz. Sinan Bürün tesislere gittiğini yazıyorsunuz Ama Raşit barışıcının gitmesini yazmıyorsunuz Taraf olmayın!

  29
  7
  1. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Gardaşlıgh sen de get ilğili başluga yaz.buranın gonusu degul senun gonun.menum basganum irecebdir ireceb galacağ.mahgeme bidecegh para neyun gelecegh dakım kumada galacagh.

   1
   4
  2. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   raşit barışıcı,recep günayın adamı recepten kurtulalım derken recep günayın adamını niye sokalım. raşit imzaları toplayamadı sonra recep günay kendi adamlarını sokma şartıyla yardım etti oda kabul etti, sinan bür bursaspor taraftarı için tek adaydır nokta bukadar

   3
   9
  3. @Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Evet. Raşit bey tesislere gitti yönetim ekibiyle,oyuncularla görüştü. Bu sayfada taraflı habercilik var dediğin gibi yapacak birşey yok başka haber sayfalarında paylaşıldı.

   4
   1
 2. Sinan Bür tahtayı açamayız diyor Raşit Barışıcı sponsorumuz hazır tahtayı açarız diyor transfer olmazsa bu oyuncularla kesin düşeriz düştük zaten. Kimi destekleciğimizi şaşırdık. Transfer tahtası kesin açılması lağızım takımda çoğu oyuncu cezalı diğer takımlarda boş durmuyor transferlere başladılar. Biz ise bir kongreyi ilk oturumda yapamıyoruz. Zaman kaybından başka birşey değil.

  7
  2
 3. İkinci oturun saçmalığını kaldırın abi ben yıllardır ilk tur da seçilen başkan görmedim gelmiyor işte kalksın bakalım nasıl gelen geliyor gelemeyende kullanmasın yazık zaman

 4. Sevgili Bursasporlular en büyük güç sevgi saygı ahlak bilgi dir dürüst olalım birbirimizi sevelim

  5
  1
 5. Sezgin Vardarlı TV programına çıktı çıktığı gibi programı birileri kaldırdı bu gerçek mi ? Nasıl oldu anlamadık ? Kim bu kişi böyle

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu