Bursaspor’dan kombine krizi açıklaması!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden bir duyuru paylaştı.

Duyuru şöyle:

Kulübümüz kombinelerinin internet üzerinde faaliyet gösteren alışveriş siteleri tarafından yasadışı bir şekilde satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Satışı gerçekleştiren veya aracılık eden kişiler hakkında yasal işlemlerin tarafımızca ivedilikle başlatıldığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bursaspor Kulübü

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazıklar olsun sözde Bursalı olan taraftara 3 milyonluk şehir 40 bin tane kombineyi tuketemiyor. Sonra bu olaylar ortaya çıkıyor. Ama bizans takımları gelince stad full çekiyor. Bunu geçen sene de gördük bizim kemik taraftarimiz 12 bin kişi.

  54
  7
  1. @Pingel yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum geçen sene sırf iç saha akhisar maçı için şehirdışından geldim o zaman ligde iyi bir konumdaydık ve aynı hafta gs-fb derbisi vardı puan kaybettikleri zaman bize yarıyor üzerlerine çıkıyorduk ona rağmen stad da maksimum 13-14 bin kişi vardı. Maç sonu bu siteden yazdım bu maçlara gelmezseniz diğer büyük maçların önemi kalmaz diye sonra dediğiniz gibi sıralama olarak önemi kalmayan büyük maçlar full çekti. İlk haftalar tribün desteğini sağlasak yukarılarda tutunabilirdik.

   16
   2
  2. @Pingel yorumuna yanıt olarak

   kemik taraftarımız çok fazla sadece haksızlığı , adaletsizliği , dolandırıcılığı , taraftarı enayi yerine koyanları görmemezlikten gelen 12 bin kişi

   70
   6
   1. @ercan çalış yorumuna yanıt olarak

    sen bir sezon boyunca 45.000 kişi statta ol bakalım. sana haksızlık yapacak, seni dolandıracak ve seni enayi yerine koyma cesaretini kendinde bulabilecek bir baba yiğit ortaya çıkabiliyor mu? her hangi bir yanlışta sezon sonu nasıl gideceklerinin mesajı sahada verilir. kaveden, evden ve klavye başından değil. kulübün sahibiyiz diyoruz ama ortalarda yokuz!.. elbette o boşluğu birileri dolduracak. sonra da kurtar bizi patron, başkan, özdilik, Tofaş, reno, vali, siyasetçi, vs, vb… ÖNCE, biz iğneyi bi kendimize batıralım da SONRA, çuvaldızı başkalarına batırırız… şu bir gerçek ki, taraftar olarak, kendi suçumuzu başkalarına yüklemede oldukça başarılıyız.

    11
    1
 2. Sen satmışsın paranı almışsın. Mahkemeye versek ne olacak? Kime sattığına dikkat etmezsen, böyle olur. Beceriksiz yönetim. Bir işide yüzlerine bulaştırmadan beceremediler.

  15
  13
 3. yıllardır çorbacı tayfanın el altından yarı fiyatına satılan kombine biletleri içinde mahkemeye başvurun!!!

  11
  3
 4. Saçma sapan işlerle kombineler Bursaspor’lu olmayanların eline geçecek sende çıkıp yok işlem başlattım yok bilmem ne adam tabi satar hayatında stad görmemiş vitrine mi koyacak kombineyi böyle vizyona böyle rezillikler yakışır

  10
  2
 5. Her şey yanlış. Bedava kombine dağıtılır mi ya. Biz söyleyince kötü oluyoruz. Bu hayatta hiç bir şey bedava olmaz. Eğer aile içinde degilseniz. BTSO illa iyilik yapcak sa kulübe reklam verecek, kaynak sağlayacak ama kombine dağıtmayacak. Bak bu yönetimin hr şeyi yanlış. ..

 6. Bu BTSO işi olurdu ama nasıl olurdu ? Sen kombine satma işine başlardın,2 ay satmaya çalışırdın,senin taraftarın alacak olan alırdı,sonra bu BTSO devreye girer,satılmayan kombineleri ona satardın,bu şekilde daha ilk gün BTSO devreye girince herkezde bir beklenti oluştu,kimse kimsye kızmasın,parası olan var,olmayan var,ben daha ilk gün gittim istediğim koltuğu aldım,durumum müsait Allaha şükür,ama herkez öyle değilki,,öğrencisi var,işi gücü bozulmuş insanlarımız var,işi gücü olsada zor geçinen insanlarımızda var,bu yüzden ben bu işte yanlışlık görmüyorum,sadece strateji hatası olduğunu düşünüyorum !!!

 7. kime neyi şikayet ediyorsun,adamlarla pazarlıgı yapmıssın ister çöpe atar ister sürümünü yapar.karışamassın.
  o zaman madde olarak koydursaydınız şu amaçlarda kullanılmaz dıye ama bu kafa olsa sizde zaten bursasporun başında olmazsınız.2 ay süre size taraftar sizi oyle gonderecekki televizyon kanallarında ana haber olacak

 8. sen sattın mı adamlara kombineyi sattın. adamlar alışveriş karşılığı kombineleri verdi mi verdi. alan ister maça gelir ister alır ister satar karışamazsın. sen buna ilk başta alışveriş karşılığı verildiğinde tepki gösterecektin. boşa milletin gazını almak için açıklama yapmayın. transfer yapın küme düşmeyelim.

 9. Bursa en az 30 bin ortalamayı tutturmalidir. Bu sehir futbol şehridir. Bu şehrin insanları futboldan iyi anlar ve futbolu sever. Ayrıca seyirci sayısı takımın iyi veya kötü oluşuyla alakalı olmamalıdır.

 10. Aynen öyle sadece 12 bin.kişiyiz ! 10 liraya Fener maçı olduğu için stada geleceksin , küfür edip.bir maç sonra kombinesi olanalar hakkını parasını çalacaksın , bedava kombine alıp başkasına satacaksın, otobüs basıp takım kaptanlarını döveceksin vs vs vs bizde 15 dakikada bir uygulamalarda varmı bir gelişme varmı bir transfer diye elimizden telefonu bırakmayacağız sorarsan biz çekirdekçiyiz sen taraftar ! yapma yaaaa !!!

 11. Bu yönetimin hatası …..Ne demek passolig varken adamlar sahte biletmi kesiyorlar? Yoksa bu dağıttığınız biletler ortalıkta mi dolaşıyor.

  0
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu