Bursaspor’dan Kocaman teşekkür

Necmettin Kocaman İzmir deplasmanı Konaklama sponsoru oldu.

Bursaspor resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
Lig’in 7. Haftasında deplasmanda Altay ile karşılaşacak olan Bursasporumuzun konaklama sponsoru Eski Yönetim Kurulu Üyelerimizden Necmettin Kocaman oldu.

Necmettin Kocaman’a kulübümüze vermiş oldukları destekten dolayı camiamız adına teşekkürlerimizi sunarız.

Bursaspor Kulübü

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Eser bu atom karınca arkadaşımız da iyi Bursaspor lu.
   Şimdiye kadar negatif bir konusmasina denk gelmedim.
   Ne dersin Apolitik sen ben şimdilik üç yorumdaşız.
   Atom Karınca da aday olabilir mi.

   8
   9
   1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

    Bu arada “16 BS 224 Texas” kardeşim “Şafak’ ta” sağlam Bursasporlu onun da üslubu düzgün onu da yaz bi kenara :))) şu bahsettiğin platformu adım adım hayata sokalım !

    6
    5
     1. @Safak yorumuna yanıt olarak

      “Şafak” faydasız yarardan çok zarar veren çorbacılara karşı “Harbi Bursasporlular hareketi” başlatıyoruz ! Takımımıza her koşulda destek olalım menfaat gözetmeyelim iyi gününde kötü gününde destekleyelim en azından şu zor zamanlarda bunca imkansızlıklara rağmen başarı, bütünlük, takım ruhu sağlanmışken eleştirmeyelim ! Sen ben yok BURSASPOR var ! Bu harekete ben yürekten Bursasporluyum diyen herkesi davet ediyoruz !!!

      1. @Eser yorumuna yanıt olarak

       Ben zaten varım hatta galatasaraylı arkadaşım da yanımda ondan da bahsedeyim şehrinin takımı küme düştü diye passo çıkartıp forma aldı ve smsler Attı ama birçok taraftar benim arkadaşımın yaptığını yapamadı bu arada maçlara da geliyor o da var

       3
       2
       1. @Safak yorumuna yanıt olarak

        İşte bu…! Ne güzel ! Üçüzleri tutanlar bile Bursaspor’ un yerinin süper lig olduğunu tekrar çıkmasını istiyorlar destek oluyorlar benim çevremde de çok var örnek davranış gösteren o arkadaşına da selamlar helal olsun…
        BAĞIŞ yaz 1963′ e gönder gücü olmayan en az 1 SMS göndersin 1 paket sigara parası şehrimizin plakası olan 16 TL arkadaşlar çok değil ! BAŞKA BURSASPOR YOK !

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim sende 16 BS 224 Texas kardeşimiz gibi harbi Bursasporlusun anladığımız kadarıyla ! Allah sayımızı arttırsın ! “Klavye seyircileri” utansın…!

     6
     5
     1. @Eser yorumuna yanıt olarak

      Başı sıkışsa ilk koşacağı yer olan esnafa emek hırsızı muamelesi yapan birinden Bursasporlu falan olmaz. Ayıp denen bir şey var.

    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     Renkdaşım güzel yorum ların için sana çok teşekkür ediyorum. Esnaf değilim alın teri ile kazanıyorum. .Yani EMEK çiyim. . İNANIN BURSASPOR SEVGİSİ BAMBAŞKA. TAKIMIMLA RENKDAŞLARIM LA ONUR DUYUYORUM GURUR DUYUYORUM. ..

     7
     2
  1. @Salvation yorumuna yanıt olarak

   Mobilya Mağazaları var bildiğim kadarı ile. .KOCAMAN LAR MOBİLYA DİYE biliyorum ben. .Birebir konuşmuş luğum var kendisi ile. .. İNANIN KENDİLERİ İYİ BURSASPOR lular. Kal sağlıcakla. İşlerinde başarılar dilerim renkdaşım. ..

   8
   2
 1. İbrahim başkanın kadrosundan kocaman yürekli adama şahsen hiç tanımasam bile sevgi saygı ve minnet duygularımı gönderiyorum.
  Çok teşekkür ediyorum yeşil beyaz aşk ile..

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu